Niestety - Polska pokonała USA.

30.09.18, 02:28
W piłkę siatkową konkretnie.

Jak rzekł niegdyś Talleyrand: To gorzej niż zbrodnia. To błąd. Przypuszczam, że Amerykanie zechcą zemścić się - i nie wybudują nam Fortu Trump ;-(
    • maksimum Re: Niestety - Polska pokonała USA. 30.09.18, 03:03
      Wlasnie dlatego Amerykanie wybuduja w Polsce Fort Trump i wszyscy zolnierze beda obowiazkowo cwiczyc tam siatkowke.
    • cepekolodziej Re: Niestety - Polska pokonała USA. 30.09.18, 06:39
      > nie wybudują nam Fortu Trump

      Wybudują Fort Strumpf ----
    • qwardian Re: Niestety - Polska pokonała USA. 30.09.18, 07:42

      Po geście Kozakiewicza namiestnik Moskwy ogłosił stan wojenny i wsadził przedstawicieli 10-milionowego związku do obozów koncentracyjnych. Jak w przypadku polskiej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, trzeba będzie się podporządkować i wymazać wynik, a każdą wzmiankę o nim wysoko karać. Co czeka zawodników trudno stwierdzić, być może będzie miał szczęście i dożyje długiego wieku jak Tadeusz Pietrzykowski o którym kroniki napisały:

      Do historii przeszedł przede wszystkim jako bokser toczący pojedynki w obozie koncentracyjnym. Pierwszą walkę stoczył w marcu 1941 r., wygrywając z byłym zawodowym mistrzem Niemiec w wadze średniej, Walterem Düningiem (walka nie miała oficjalnego charakteru, a Düning przerwał ją w momencie, gdy wynik przemawiał na korzyść Pietrzykowskiego). W Oświęcimiu Teddy stoczył według różnych szacunków od 40 do 60 walk, pokonując między innymi holenderskiego mistrza kraju w wadze półśredniej Leu Sandersa. Deportowany w 1943 r. do obozu zagłady Neuengamme, kontynuował walki bokserskie, ścierając się na ringu między innymi z niemieckim bokserem Schally Hottenbachem. W Neuengamme Pietrzykowski stoczył około dwudziestu walk.
Pełna wersja