Dodaj do ulubionych

cala Polska w szoku, powstala nowa partia

01.12.18, 00:45
Tego sie nikt nie spodziewal, Petru i Miedlar stworzyli nowa partie o nazwie UL (Unia Ludu). Poparcie dla Parti juz zglosili Culczykowie, byla prezydent Warszawy - HannaTango, chodowcy lisow z magazynu Niuswik, mieszkancy Lwowa, Luzyc, Grinpointu, cale Podole i Wilenszczyzna, daleki Wschod, terytoria bylego krolewstwa Jaxy, Nergal, biskup Sowa, kardynal Lemanski, ksiadz Pierdonek, Wszechpolskie Domy Publiczne, Towarzystwo przyjazni Polsko - Rosyjskiej, Inwalidzka Unia Sodomicka , Faszystowski Ruch Krzewienia Demokracji .
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: cala Polska w szoku, powstala nowa partia 01.12.18, 08:32
   Po co taki wątek. Jaki szok ?! I co z tego, że powstała nowa partia ? Musisz się wpie...ać w sprawy polskie, stamtąd ,z końca świata ?
   Z treści wątku bije ksenofobia i nienawiść do Polski. Powstanie kolejnej organizacji politycznej, partii .... to dowód na na rozwijanie społeczeństwa obywatelskiego, na normalność w demokracji, na opór dążeniom autokratycznym
   • boavista4 Re: Panie Czuk, czy pan jest autokrata? 01.12.18, 15:21
    bo pan chce zeby kazdy spiewal z panskiego klucza. Mozna narzekac na Polske jak sie chce , ale panskiego zdania nikt nie podziela. Kazdy w Polsce sadzi ze demokracja to on i jego partia, a wiec ludzie sie kluca.
    Juz na drugi dzien po moim poscie , nadchodzi z Polski wiadomosc , ze pan Jakubiak chce zalozyc nowa partie z panem Winnickim , Korwinem i paroma innymi. Jak z tego wynika, w Polsce nastapi rozpad obecnych ugrupowan politycznych, czyli ja jestem zrodlem prwadziwych wiadomosci, a nie pan, panie Czuk! Na dodatek pan sie pieni i nie ma humoru. Musi pan napic sie lemoniade!! Zaraz!!
    • czuk1 Re: Panie Czuk, czy pan jest autokrata? 01.12.18, 17:48
     boavista4 napisał(a): Panie Czuk, czy pan jest autokrata? bo pan chce zeby kazdy spiewal z panskiego klucza.

     Broń Boże. Jestem socjaldemokratą . Jak każdy tu, wyrażam swoje zdanie. Nic adwersarzom nie narzucam, np. śpiewania z mojego klucza. To niemożliwe. Mnie żaden klucz nie jest w ogóle potrzebny, póki korzystam z prawa do swobodnych wypowiedzi. Jednocześnie w opinii o wyjątkowym wpisie , o treści oderwanej od polskiej rzeczywistości , chodziło mi o to, że wszystkim nam (forumowiczom) potrzebny jest umiar w strzelaniu ślepakami , do polskiego piekła. Z wpisów Pana widać ,że trzeba być w Polsce by wstrzelić się polską rzeczywistość, miejscową atmosferę ; generalnie - znać co w trawie piszczy. Trzeba oglądać tvp, tvn, Polsat i czytać prasę lewicową i prawicową by znać problemy. Tak tu robimy + całe pole polityczne możemy widzieć naocznie. Media zamorskie takiego zasobu wiedzy nie dają Oczywiście....to jest tylko mje zdanie.

     >Mozna narzekac na Polske jak sie chce , ale panskiego zdania nikt nie podziela. Kazdy w Polsce sadzi ze demokracja to on i jego partia, a wiec ludzie sie kluca.

     Nie jest cennym narzekanie. Cenna jest twórcza krytyka....zawsze taką prowadzę. Moje zdanie na pewno podziela większość Polaków. Nie podzielam skrajnych poglądów. Mój pogram polityczny można znaleźć programach kilku partii. . Nie ma mojej, twojej, pisowskiej demokracji. Jest jedna demokracja - opierająca ustrój demokratyczny na 3 filarach, z rządami prawa i ekipy która uzyskała większość głosów, która uznaje prawa mniejszości.
     Poglądy Polaków są mocno podzielone. Dlatego trwa wszędzie ostra wymiana poglądów. Ale zainteresowanie polityką w Polsce nie jest duże. Tylko co drugi Polak bierze udział w wyborach.


     > Juz na drugi dzien po moim poscie , nadchodzi z Polski wiadomosc , ze pan Jakubiak chce zalozyc nowa partie z panem Winnickim , Korwinem i paroma innymi.
     W interesie Polski jest wymiana skorumpowanej klasy politycznej, odmłodzenie partii politycznych. Tworzenie nowych partii politycznych zwiększy zainteresowanie Polaków polityką ale nowo powstające niewiele zmienią na scenie politycznej, bo programy partii nowych nie są atrakcyjne.

     Jak z tego wynika, w Polsce nastapi rozpad obecnych ugrupowan politycznych, czyli
     > ja jestem zrodlem prwadziwych wiadomosci, a nie pan, panie Czuk! Na dodatek pan
     > sie pieni i nie ma humoru. Musi pan napic sie lemoniade!! Zaraz!!
     Mam humor , siedzę w ciepełku, sączę piwko, teraz też słucham koncertu Aloszy Awdiejewa i oglądam konkurs skoków (Piotrek Żyła I miejsce) a teraz już mszę "koncertową"z okazji 27 rocznicy Radia Marja.... i odpowiadam Ci na wpis. Widzisz ? Twoje "prawdziwe wiadomości" zawierają nietrafne całkowicie przewidywania. Nie ma u nas żadnych realnych przesłanek by nastąpił rozpad układu partyjnego. Do Sejmu wejdą kandydaci z SLD, co najwyżej.
       • czuk1 Re: Panie Czuk, a z tego klucza pan potrafi ? 02.12.18, 11:33
        boavista4 napisał(a): Uwazam ze jest to przepiekne, niemal gregorianskie oratorium!

        To jest niegłupie.Dziekuję. Myślę jednak, że nie jest to satyra boavisty , czy c.d. jego ciągle stosowanej ksenofobii.
        W słuchaniu muzyki nie mam jednak klucza narodowego.... muzyka jest dobra lub zła, lubiana - nielubiana . Nie dopatruję się , nie mam obsesji narodowych, światopoglądowych .
        A propos. Mamy jakiegoś zwyczaje/modę na "mocne" i jednoczesne prezentowanie muzyki wszelkiej przez orkiestrę symfoniczną, chór i solistów (piosenkarzy, pieśniarzy,śpiewaków operowych). Widzimy taką fuzję .... chóru,orkiestry i solistów. Tu jakaś agencja artystyczna organizuje koncerty i idą ludzie. Nie ważne jest dla nich , że to jest jakiś rosyjski chór, tylko jak śpiewają. Ja nie pójdę , bo ceny biletów są <100 zł. Poza tym nie lubię brzmienia chórów dziecięcych i wojskowych lecz tylko kościelnych (chóry męskie prawosławnych)
      • czuk1 Re: Panie Czuk, pan mnie zadziwia upodobaniami 02.12.18, 11:09
       boavista4 napisał(a): ktoz to w dzisiejszych czasach slucha jakichs ruskow! Trzeba isc z czasem i nastawic internet na pania Wurst, bo juz jej niewiele lat zycia zostalo, choc taka
       > mlodziutka. Ta gruba Izraelka tez dobrze dymi!

       Cóż poradzę na prymitywną rusofobię. Nim się coś oceni trzeba zapoznać się z tematem.
       Awdiejew - prof. UJ, od 40 lat Polak, lubiany powszechnie za piosenki, dowcipy. Wzięty bardzo artysta - aktor - piosenkarz - satyryk. Na koncertach jego (które są jego uboczną pracą) są pełne sale. Proszę zajrzeć - tiny.pl/thj5q. Przeciwstawienie mi prof. Awdiejewa jakiejś wrzeszczącej pani Wurst .... mnie obraża.Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka