Dodaj do ulubionych

Znalezione w sieci.

28.04.19, 09:56
Kto by powiedział że akurat Polska zostanie symbolem skrajnej głupoty.. która zostanie uwieczniona w encyklopediach.. wszak to pierwszy kraj w najnowszej historii świata który dobrowolnie rezygnuje z demokracji.. To ewenement w skali świata.. gdy 38 milionów ludzi biernie obserwuje jak grupka kilkuset fundamentalistów zamienia demokratyczny kraj w bolszewicką republikę z dykty.. 4 tygodnie przed Eurowyborami które będą kierunkowskazem dla parlamentarnych zalatuje trupem.. i o ile jeszcze jakiś czas temu łamanie konstytucji przez pispatologie było traktowane przez Polaków w sposób surowy.. to teraz po ludziach to spływa.. dlatego info w tym temacie można odszukać gdzieś pomiędzy wynikiem Kubicy w treningu Formuły1 a informacją o kradzieży kosiarki przez dwóch podpitych nastolatków.. Resztki demokracji biją jeszcze nad Wisłą w alarm.. bo przecież komunikaty stowarzyszeń niezależnych sędziów które przestrzegają przed Polexitem nie są wytworem niczyjej fantazji.. tylko przestrogą poważnych ludzi którzy doskonale wiedzą co się święci.. Świat po 3 latach permanentnych ostrzeżeń powoli zaprzestaje się interesować rozwojem sytuacji w Polsce.. bo ileż kurwa można bić we wszystkie dzwony.. Przechodzi zatem od słów do czynów i Bruksela zakręca kurek z kasą.. a Macron otwarcie mówi o wykluczeniu z Schengen tych co demolują fundament UE.. i nie musi wskazywać palcem na Polskę.. bo wszyscy i tak wiedzą o kogo chodzi.. Kończy się Polska w Zjednoczonej Europie.. kończy się swoboda i prawa jakie ma pół miliarda ludzi na Kontynencie.. kończy się najlepszy okres w całej historii Polski.. a kończy się na bardzo wyraźne żądanie Polaków.. którzy mają kompletnie wyjebane na swój własny kraj.. bo gdy uprzedniej nocy mafia Kaczyńskiego ponownie napadła na konstytucje i europejskie traktaty.. to rodacy obracali się z boku na bok śniąc o najbliższej majówce.. Polska skiśnie w samotności i pod bolszewickim zarządem mlaskatego psychopaty.. ale dopóki naród ma wypchaną lodówkę tanią kiełbasa z pobliskiej Biedry a niebo jeszcze się nie spierdoliło na głowę.. to można olewać swój własny kraj i zobowiązania jakie Polacy podpisali ze Zjednoczoną Europą.. Rząd się z nich nie wywiązuje.. ale to nie rząd zapłaci rachunek za całokształt tylko każdy obywatel Polski.. a ponieważ będzie to największy rachunek od czasów zakończenia II wojny światowej.. można się tylko zastanawiać co ma we łbie 30 milionów pełnoletnich Polaków.. którzy na nic już nie reagują.. Różnica pomiędzy kiedyś a teraz jest taka.. że za komuny cały demokratyczny świat chciał nam pomóc.. a teraz nie pomoże nam nikt.. Kto żył w przekonaniu że z Europy i dorobku pokoleń można tylko brać i brać.. a jednocześnie nic z siebie nie dać... ten się srogo rozczaruje!
Obserwuj wątek
  • benek231 Znalezione w sieci. Dobre :O) 28.04.19, 15:38
   Podpisuje sie pod ta wypowiedzia. Ten osobnik musi znac swoich wspolplemiencow. Bo to wyglada podobnie jak z akceptowaniem komuny i kierowniczej sily PZPR. Narod zaczal ostroznie kwestionowac toto, gdy komuna oglosila, ze ma zamiar abdykowac. Wowczas mnostwo odwaznych pojawilo sie, oraz odzegnujacych od jakichklwiek zwiazkow z czerwonymi. Wczesniej m.in. chodzili na wybory i pochody 1-majowe, na uszach stawali by sie tylko nie wychylic, choc po 68 roku nie bylo juz powodow do obaw.

   Teraz duzo do powiedzenia maja przerozne antydemokratyczne koscielne qrwy, z Kretynemluka na czele, ktory uprawial putinowska propagande do tego stopnia, ze nawet wystepowal przeciwko obowiazkowi szczepien przeciw chorobom zakaznym. Za swym guru, debilem J*M.
   Oczywiscie Kretynluka jest takze wrogiem Unii, mizoginem, homofobem, walnietym nacjonalista, rasista, naziolkiem, i ksenofobem. Czyli w sumie plynnym gownem w ludzkiej skorze, choc przy okazji najlepszym kolega Szkopa, Institorisa, Piqa, Olega3, Tete, Perly, Qwardiana.
   • benek231 Znalezione w sieci. Dobre :O) - korekta 28.04.19, 17:44
    przed poprawka:

    Oczywiscie Kretynluka jest takze wrogiem Unii, mizoginem, homofobem, walnietym nacjonalista, rasista, naziolkiem, i ksenofobem. Czyli w sumie plynnym gownem w ludzkiej skorze, choc przy okazji najlepszym kolega Szkopa, Institorisa, Piqa, Olega3, Tete, Perly, Qwardiana.


    tekst poprawiony:

    Oczywiscie Kretynluka jest takze wrogiem Unii, mizoginem, homofobem, walnietym nacjonalista, rasista, naziolkiem, antysemita, i ksenofobem. Czyli w sumie plynnym gownem w ludzkiej skorze, choc przy okazji najlepszym kolega Szkopa, Institorisa, Piqa, Olega3, Tete, Perly, Qwardiana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka