Dodaj do ulubionych

Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem

07.02.20, 18:41
"Ziemkiewicz: Nie jestem przedstawicielem żadnego obozu politycznego. Jestem pisarzem "

Ale jaja.
Wypieranie się swoich sympatii zatacza coraz szersze kręgi. Jak na razie spotykałem się z takim zachowaniem na naszym forum, a teraz od oskarżenia o PiSizm ucieka typowo PiSowski dziennikarz.
Ziemkiewicz jest PiSarzem.

Skąd takie zachowanie? Wstyd o posądzenie sprzyjania neokomunistom i popaprańcom, którzy wyprowadzą Polskę Z UE?

polityczek.pl/uncategorised/12395-ziemkiewicz-nie-jestem-przedstawicielem-zadnego-obozu-politycznego-jestem-pisarzemA,
Obserwuj wątek
    • xiazeluka Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 08.02.20, 13:18
      "Jak na razie spotykałem się z takim zachowaniem na naszym forum"

Zgadza się. Kretyn52 to faszysta udający demotfukratę, tete to hipokrytka pozująca na bezstronnego filozofa, a andrzejg chciałby uchodzić za człowieka myślacego, choć w rzeczywistości jest jedynie słupem ogłoszeniowym. Pełna zgoda.

--
      Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
    • benek231 Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 08.02.20, 15:32
      andrzejg napisał:

> "Ziemkiewicz: Nie jestem przedstawicielem żadnego obozu politycznego. Jestem pi
      > sarzem "
      >
      > Ale jaja.
      > Wypieranie się swoich sympatii zatacza coraz szersze kręgi. Jak na razie spotyk
      > ałem się z takim zachowaniem na naszym forum, a teraz od oskarżenia o PiSizm u
      > cieka typowo PiSowski dziennikarz.
      > Ziemkiewicz jest PiSarzem.
      >
      > Skąd takie zachowanie? Wstyd o posądzenie sprzyjania neokomunistom i popaprańco
      > m, którzy wyprowadzą Polskę Z UE?
      **
      No a wez Kretyna. Caly czas byl pisiorem a prawie caly czas udawal jakiegos "wolnosciowca". W dodatku zaczynal na tym forum jako ateista, by z pozycji ateistycznych probowac kasac rzaczywistych ateistow - probowal dzielic nas na dobrych ateistow (np. sluzacych do mszy) oraz pozostalych, czyli niedobrych. Do spolki ze Szkopem alias Dachsem alias Borsukiem, innym antydemokratycznym gownem, tak sobie kombinowali. Pozniej z "wolosciowca" przeflancowal sie na Konfederacje, bedac przy tym caly czas pisiorem i broniac tu interesow pisu.

Ale gdy przyjdzie co do czego to Kretyn, jak to on, wyprze sie wszystkiego w zywy kamien, i oglosi, ze on zajmowal swe stanowisko wylacznie w celu animowania dyskusji - czyli dla dobra naszego, takze, oraz nie tylko.

O Ziemkiewiczu nigdy nie mialem dobrego zdania. Nigdy! Wygladal mi na swinie, brzmial jak swinia, no i okazal sie swinia. Jak Kretyn - jego wychowanek.
    • institoris2 i owszem 08.02.20, 23:07
      Ziemkiewicz jest pisarzem/publicysta, sympatyzujacym z poboznymi soclalistami zwanymi dla niepoznaki "PIS", nie zmienia to faktu, ze przedstawicielem ani tego, ani innego obozu politycznego nie jest.
      Proponuje spacer na swiezym powietrzu celem ukojenia emocji i nie robienia sensacji z banalow.

andrzejg napisał:

> "Ziemkiewicz: Nie jestem przedstawicielem żadnego obozu politycznego. Jestem pi
      > sarzem "
      >
      > Ale jaja.
      > Wypieranie się swoich sympatii zatacza coraz szersze kręgi. Jak na razie spotyk
      > ałem się z takim zachowaniem na naszym forum, a teraz od oskarżenia o PiSizm u
      > cieka typowo PiSowski dziennikarz.
      > Ziemkiewicz jest PiSarzem.
      >
      > Skąd takie zachowanie? Wstyd o posądzenie sprzyjania neokomunistom i popaprańco
      > m, którzy wyprowadzą Polskę Z UE?
      >
      >
      > polityczek.pl/uncategorised/12395-ziemkiewicz-nie-jestem-przedstawicielem-zadnego-obozu-politycznego-jestem-pisarzemA,
      • benek231 Jak go zwal ta zwal ale jest pisior :O) 10.02.20, 15:45
        institoris2 napisał(a):

> Ziemkiewicz jest pisarzem/publicysta, sympatyzujacym z poboznymi soclalistami z
        > wanymi dla niepoznaki "PIS", nie zmienia to faktu, ze przedstawicielem ani tego
        > , ani innego obozu politycznego nie jest.
        **
        Zwalczal razem z pisem opozycje, popieral pis - znaczy pisior, jeden z tamtych gnojkow. Przedstawiciel.
    • jenisiej Ale jaja. RAZ "typowo PiSowskim dziennikarzem"? 09.02.20, 22:32
      andrzejg napisał:
      Ale jaja.
      Wypieranie się swoich sympatii zatacza coraz szersze kręgi.
      ...od oskarżenia o PiSizm ucieka typowo PiSowski dziennikarz.
      Ziemkiewicz jest PiSarzem.

Wolne żarty. Ten romantyczny pozytywista (hehe) niedawno zaangażował się był w dwa nieudane projekty polityczne (ale nie partyjne), z założenia sytuujące się na prawo od PiS (Stowarzyszenie Endecja i PIWONIA). W swej publicystyce jedzie równo po wszystkich od lewaków po PiS, a i najbliższych jego sercu konfederatów czy kukizowców nie oszczędza. Oczywiście to serce nosi po prawej stronie, ale sam o sobie pisze (mówi):
      Pisarz, publicysta, nowoczesny endek.
      ...ja bym bardzo chciał zmienić Polskę na wolnorynkową, republikańską, endecką.

Podejrzewać PiS o związki z tradycją endecką może tylko ignorant nie mający pojęcia o przedwojennych ani obecnych sporach politycznych. Opinia Ziemkiewicza jest brutalna: PiS z ideą endecką nie ma nic wspólnego, a sam Jarosław Kaczyński tradycji tej wręcz nienawidzi i gardzi nią nie mniej niż opiniotwórcze salony lewicy.

Tyle w temacie typowo PiSowskiego dziennikarza. Dalej piszesz:
      Skąd takie zachowanie? Wstyd o posądzenie sprzyjania neokomunistom i popaprańcom, którzy wyprowadzą Polskę Z UE?

Dwie obelgi i jedno proroctwo. Aha, i hipoteza psychologiczna: ten wstyd.

No to i ja się odważę popsychologizować: Andrzeju, dla mnie Twe obelgi świadczą o bezsilnej frustracji. To niezdrowe jest - żyłka może pęknąć. Miałem ochotę udzielić Ci kilku konkretnych rad w trosce o Twe zdrowie psychiczne, ale gryzę się w wirtualny język.
      wink

--
      - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
      - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
      - Też o nim myślałem.
      • sz0k co ty tam jeni możesz wiedzieć... 10.02.20, 09:22
        jenisiej napisał:

> Podejrzewać PiS o związki z tradycją endecką może tylko ignorant nie mający poj
        > ęcia o przedwojennych ani obecnych sporach politycznych. Opinia Ziemkiewicza je
        > st brutalna:
        > PiS z ideą endecką nie ma nic wspólnego, a sam Jarosław Kaczyński tradycji t
        > ej wręcz nienawidzi i gardzi nią nie mniej niż opiniotwórcze salony lewicy.

>

...kto jest PiSiorem, a kto nie?
        Pracuje dla TVPiS? Pracuje. Nie wstaje codziennie rano wyklinając JarKacza i PiS i tak aż do wieczora, a nawet przez sen? No pewnie nie. Nie chodzi z OTUĄ na piersi, nie pali świeczek z Nadzwyczajną Kastą i nie rzuca się pod koła Beemki Prezesa zdążającej na Wawel? No właśnie... A może uczestniczy w zbiorowych seansach nienawiści KODerastów? Też nie? No więc PiSior jak nic. Chyba czytelnicy GW i tego bezbożnego portalu wiedzą lepiej.

--
        "Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
        Nicolás Gómez Dávila
      • oleg3 Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 10.02.20, 14:02
        andrzejg napisał:

> Możecie sobie stawiać różne diagnozy.
        > Mam nadzieję, że cośkolwiek dotarło zaczadzonych głów.

A ja mam nadzieję Andrzeju, że kiedyś przejdzie ci gotowość do robienia list proskrypcyjnych. RAZ trafia do milionów, oleg do setek. Obaj mają trafić do Obozu Reedukacyjnego jako ukryci pisole?

Pomyśl raczej o przyszłości. W naszym wieku to niełatwe. PiS kiedyś przegra. Nie znaczy to jednak, że kiedyś wygra AntyPiS. A i tak najważniejsze jest zachowanie wolności. Wolności myślenia przede wszystkim. Na niewiele więcej możemy liczyć.

--
        "Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
        Sylwia Spurek, europoseł Wiosny
          • oleg3 Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 10.02.20, 15:43
            sinevajirapag napisał:

> Zawsze możecie złożyć samokrytykę.

Nie wiem, jak Ziemkiewicz. Ja złożę dopiero na torturach.

Demokraci. Psia mać!

--
            - Nie zakłamujmy. Przyczyną brexitu było także to, że Polacy zaczęli masowo pracować w Wielkiej Brytanii –
            Kidawa-Błońska
        • andrzejg Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 10.02.20, 17:12
          Dalej źle rozumujesz. Jakie listy proskrypcyjne?
          Zabraniasz mi krytyki zachowania zwolenników PiSu?

Ziemkiewicz popierał PiS ( nie piszę ,że był członkiem partii) . Popierał podobnie jak Ty Olegu.
          Teraz nagle wydaje oświadczenie odcinające od PiSu. Podobnie jak Ty Olegu.

Chodziło mi o taką właśnie analogię pomiędzy niektórymi , szanownymi , członkami naszego forum, a Ziemkiewiczem.

Dalsze pytanie. Dlaczego Ziemkiewicz się odcina? Czuje zapaść PiSu?
          Następny powinien być KK, który będzie chciał się pokazać jako apolityczny.

Słaby PiS nie jest nikomu potrzebny.
          • oleg3 Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 10.02.20, 17:23
            andrzejg napisał:

> Dalej źle rozumujesz. Jakie listy proskrypcyjne?
            > Zabraniasz mi krytyki zachowania zwolenników PiSu?

Andrzeju, ani ja ani chyba nikt rozumny nie zabrani Ci krytyki kogokolwiek i czegokolwiek. Sęk w tym, że Ty nie krytykujesz tylko stygmatyzujesz. Kryteria, które stosujesz można określić jako mainstreamowe czyli takie, które stosują słabujący na rozumie celebryci. A Ty jesteś człowiekiem godnym szacunku: produkujesz pożądane przez ludność dobra. Co Ty masz wspólnego z tymi durniami?

--
            "Wielu padło od ostrza miecza, ale nie tylu, co od języka"
            Księga Syracha
          • kalllka Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 10.02.20, 17:45
            Myśle, ze Ziemkiewicz, podobnie jak np. Wojewódzki, należy do apolitycznej klasy zwanej medialna.
            Obaj robią to samo- korzystają ze swojej popularności by lansować... trendy / polityczne, kulturalne, socjologiczne...
            tyle, ze innymi środkami i na inne tematy.
            Proste. Polityka, w jej dotychczasowym wydaniu, już się przejadła...
            jak ciastka tortowe, w nadmiarze.

Trend
          • xiazeluka Re: Ziemkiewicz - nie jestem przedstawicielem 10.02.20, 20:55
            Umysł ludzki dąży do uproszczeń. Andrzejg jest klinicznym okazem słuszności tej obserwacji. A z uproszczeniami jest tak, jak z nagłówkami - najbardziej przemawiają do tych, którzy się tytułami zadowalają. Niedbalstwo i lenistwo we wnioskowaniu nie jest na szczęście nieuleczalne.

--
            Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
      • institoris2 ale jaja 11.02.20, 00:59
        wszyscy wokol to oszolomy, tylko ja jeden rozsadek zachowalem...

andrzejg napisał:

> Możecie sobie stawiać różne diagnozy.
        > Mam nadzieję, że cośkolwiek dotarło zaczadzonych głów.
        >
        > A.
      • sinevajirapag Re: Ziemkiewicz to zdecydowanie pisior :O) 11.02.20, 12:30
        benek231 napisał:

> a jako pisior zdecydowanie stal sie ich przedstawicielem. Bo jest jednym z nich
        > .
        >
        > Zwalczal antypisowska opozycje, popieral PiS, znaczy jest jednym z nich - pisio
        > rem. Ich przedstawicielem.
        Bardzo słuszne spostrzeżenie. W istocie tak było Miedzy Ziemkiewiczem a PIS można postawić znak równości.
        • benek231 Ziemkiewicz to zdecydowanie pisior :O) 11.02.20, 15:26
          sinevajirapag napisał:

W istocie tak było Miedzy Ziemkiewiczem a PIS można postawić znak równości.
          **
          Wiesz to jest ta ichnia kurewska mentalnosc. Wydaje sie takiemu cymbalowi jak Oleg3, lub Kretyn, ze moga sobie zmieniac poglady jak rekawiczki a nikomu nic do tego, bo oni chcieliby miec zawsze najbardziej wygodne poglady. Podobnie z tym tlustym ryjem Ziemkiewiczem.
          Jednak tu pokazujemy im gest Kozakiewicza bo jakos nie mamy ochoty zapomniec jak to wyzej wymienieni tak sie w ten PiS zaangazowali, ze trudno bylo wpasc na pomysl, ze oni nie sa pisiorami lecz (hehehe) "wolnosciowcami", na przyklad.
    • jenisiej Ten "typowo PiSowski dziennikarz"... 11.02.20, 21:32
      ...najwidoczniej odżegnuje się od swych poglądów częściej, niż Piotr wypierał się Chrystusa. Tu ewidentny przykład jego zdrady:

youtu.be/fQ6MBiZJgx8?t=232

Czekamy jednak na dowody akcesu RAZa do PiSizmu - nieco twardsze, niż wpisy anonimowych internautów na przywołanym przez Andrzeja prymitywnym propagandowym portaliku (oraz opinie niektórych tuzów Aquanetu).

No bo bez uprzedniego credo nie ma zaprzaństwa chyba?

--
      - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
      - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
      - Też o nim myślałem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka