Dodaj do ulubionych

Takze Michalik za tym by placil PiS :O)

11.02.20, 07:51
Jest tylko jeden sposób, by zatrzymać Polskę w Unii

Eliza Michalik
11 lutego 2020 | 06:00

Są miejsca, do których przynależność nie jest obowiązkowa, tylko dobrowolna. Nikt nikomu nie każe chodzić na siłownię, basen, do klubu książki, kościoła, zapisywać się do biblioteki. I nikt nikomu nie każe należeć do Unii.

Kary finansowe dla rządu PiS to jedyny sposób, żeby zatrzymać Polskę w Unii. I nawet on, choć drastyczny, nie jest pewny, bo PiS jest bardzo zdeterminowany, żeby nas z niej wyprowadzić. Niemniej, jeśli coś jeszcze może na tę partię zadziałać, to właśnie to. Nie wiem, czy słowa Jarosława Kaczyńskiego na zjeździe „Solidarnej Polski”: „My z tej drogi nie zejdziemy” i otwarty już kurs PiS na Rosję wytrzymają konfrontację z wolą Polaków, by w Unii pozostać, ale tak czy owak zapowiada się coś dla każdego kraju najgorszego: dalsza wewnętrzna walka.

TSUE powinien wymierzyć karę jak najszybciej – 2 mln euro dziennie, 60 mln euro miesięcznie, to znakomity pomysł, bo jako jedyny może okazać się skuteczny. Inaczej nie da się zatrzymać Polski w Unii.

PiS oczywiście ma już przygotowany zestaw propagandowych tekstów na tę okazję. Na 100 procent powiedzą (obserwujcie, a zobaczycie, że się nie mylę): że TSUE karze Polaków, że to wina opozycji, która donosiła na Polskę, że próbują nam siłą narzucić swoją wolę, że szantażują pieniędzmi, a przecież są rzeczy ważniejsze od pieniędzy. Opozycja powinna już w tej chwili być na to przygotowana i opracować bardzo profesjonalną strategię wprowadzającą jej własną narrację.

Swoją drogą tekst: „Unia nie będzie nam mówić, co mamy robić i jak urządzać nasze sądy”, słyszę z ust polityków PiS już teraz. I choć wygadywali już różne niedorzeczności, ta jest najgłupsza. Unia Europejska to klub, do którego wstąpiliśmy, bo chcieliśmy, znając zasady. Żalenie się teraz, że obowiązują, jest niedorzeczne. To tak, jakby pójść na basen i żalić się, że nie można do niego sikać. „Ratownik nie będzie mi mówił, co mam robić!”. Albo tak, jakby pójść do kościoła, by całą mszę palić jointa i słuchać głośnej muzyki. „Ksiądz nie będzie mi mówił, co mam robić!”.

Są miejsca, do których przynależność nie jest obowiązkowa, tylko dobrowolna. Nikt nikomu nie każe chodzić na siłownię, basen, do klubu książki, kościoła, zapisywać się do biblioteki. I nikt nikomu nie każe należeć do Unii.

Chcieliśmy należeć do Unii i długo o to zabiegaliśmy. Chcieliśmy Europy bez granic i paszportów, wolnej wymiany dóbr i usług, wspólnoty wymiaru sprawiedliwości – wzajemnego respektowania wyroków i ścigania przestępców, praw człowieka i obywatela, standardów cywilizacyjnych. Wiedzieliśmy, jakie są warunki przystąpienia do wspólnoty, i wiedzieliśmy, że oprócz licznych profitów – jak pieniądze, dotacje, przywileje, ułatwienia – wiąże się to też z obowiązkami. Zaakceptowaliśmy to, zgodziliśmy się na to, decyzję jako naród podjęliśmy sami, w referendum. Jak rzadko kiedy w polskiej historii nie zrobili tego za nas politycy.

Chcieliśmy być częścią dużej europejskiej rodziny, chcieliśmy mieć to, co mają wszyscy Europejczycy, i to właśnie dostaliśmy. Polska wieś, edukacja, sektor pozarządowy, prawo, wymiar sprawiedliwości, drogi, autostrady – w tych i jeszcze wielu innych wymiarach bardzo skorzystaliśmy i korzystamy na przynależności do UE.

Nie wspominając o poczuciu bezpieczeństwa.

Bo właściwie jakie mamy opcje?

Co nas czeka po wyjściu z UE, a niewątpliwie właśnie zaczęliśmy z niej wychodzić?

Czeka na nas Rosja i Białoruś. Czekają nas standardy totalitarne, podporządkowanie sędziów, dziennikarzy i samorządów władzy, stłumienie jakiejkolwiek krytyki, represje i prześladowania na tle politycznym, niepewność i brak sojuszników. A także biurokracja, łapówkarstwo, niepewność jutra i kompletnie nieopłacalne, a wręcz zniechęcające warunki prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Czekają nas podwyżki i wszechobecne państwo panujące nad wszystkimi obszarami życia obywateli. Czeka nas także propaganda, nowomowa, infantylizm i kłamstwa władzy każdego dnia. Nadużycia i całkowita bezkarność ze strony polityków PiS, podległej im prokuratury, policji i służb specjalnych. Cały aparat państwa i państwowej przemocy ustawiony i zorientowany nie na strzeżenie bezpieczeństwa obywateli, ale na ich kontrolowanie i zastraszanie.

Nie mówiąc o tym, że kiedy – tak jak teraz – swoim zachowaniem rozbijamy Unię, to to jest dokładnie to, czego chce Kreml. To jest działanie, które idealnie wpasowuje się w długoterminową strategię Rosji, która chce zniszczyć lub chociaż mocno osłabić UE i zmienić układ sił w Europie.

A gdy tak się stanie, Polska zostanie po stronie wschodniej. I tego właśnie chce PiS i do tego, otwarcie już w tej chwili, zmierza.

wyborcza.pl/7,75968,25683814,jest-tylko-jeden-sposob-by-zatrzymac-polske-w-unii.html
A na tym forum nalezy pamietac, ze mamy wsrod nas antydemokratyczne i antyunijne gowno (Kretyn, Oleg3, Institoris, Szkop, Sz0k...) ktore na miare swych mozliwosci stara sie o Polexit z Unii oraz demokracji.

Obserwuj wątek
      • oleg3 Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 11.02.20, 10:27
        xiazeluka napisała:

> Mła zastanawia się, które z Was jest głupsze.

Kretyn52! To wynika z analizy przepływów finansowych. Eliza jest na plus, Krzyś na minus. To pozwala na pewnie n i e d o o k r e ś l e n i e Elizy. Może nie jest tak głupia jak jej teksty? Sprzedaje towar pożądany przez Kretynów?

--
        - Nie zakłamujmy. Przyczyną brexitu było także to, że Polacy zaczęli masowo pracować w Wielkiej Brytanii –
        Kidawa-Błońska
        • sinevajirapag Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 11.02.20, 12:23
          oleg3 napisał:

> xiazeluka napisała:
          >
          > > Mła zastanawia się, które z Was jest głupsze.
          >
          > Kretyn52! To wynika z analizy przepływów finansowych. Eliza jest na plus, Krzy
          > ś na minus. To pozwala na pewnie n i e d o o k r e ś l e n i e Elizy. Może nie
          > jest tak głupia jak jej teksty? Sprzedaje towar pożądany przez Kretynów?
          >
          >
          >
          >
          Chętnie bym się dowiedział co głupiego jest w tych tekstach. O każdym tekście można napisać, że jest głupi trudniej jest to uzasadnić.
          • oleg3 Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 11.02.20, 13:26
            sinevajirapag napisał:

> Chętnie bym się dowiedział co głupiego jest w tych tekstach. O każdym tekście można napisać, że jest głupi trudniej jest to uzasadnić.

Teksty pani Elizy nie wymagają uzasadniania swojej głupoty. W tym przypadku stosujemy metodę ostensywną.

--
            - Na razie coraz wię... mniej mam nadziei, że będę mogła powiedzieć, że pan prezydent naszym prezydentem. To znaczy nie moim, ale Polaków. Moim też, każdego Polaka -
            Kidawa-Błońska
            • sinevajirapag Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 12.02.20, 09:55
              oleg3 napisał:

> sinevajirapag napisał:
              >
              >
              > > Chętnie bym się dowiedział co głupiego jest w tych tekstach. O każdym tek
              > ście można napisać, że jest głupi trudniej jest to uzasadnić.
              >
              >
              > Teksty pani Elizy nie wymagają uzasadniania swojej głupoty. W tym przypadku sto
              > sujemy metodę ostensywną.
              >
              >
              Wziąłem pierwsze, lepsze zdanie

Chcieliśmy być częścią dużej europejskiej rodziny, chcieliśmy mieć to, co mają wszyscy Europejczycy, i to właśnie dostaliśmy. Polska wieś, edukacja, sektor pozarządowy, prawo, wymiar sprawiedliwości, drogi, autostrady – w tych i jeszcze wielu innych wymiarach bardzo skorzystaliśmy i korzystamy na przynależności do UE.

Co jest głupiego w tym zdaniu? Albo co nie jest prawdą?

• xiazeluka Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 12.02.20, 10:38
                "Chcieliśmy Europy bez granic i paszportów"

To reguluje układ z Schengen, a nie Mumia. Jeśli ta idiotka o tym nie wie, to reszta jej ulewań ma analogiczną wartość.

A Wy, sinyszparagu, przestańcie popisywać się szpagatami. Na nikim nie robi to wrażenia.

--
                Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
              • oleg3 Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 12.02.20, 10:52
                sinevajirapag napisał:

> Wziąłem pierwsze, lepsze zdanie

> Chcieliśmy być częścią dużej europejskiej rodziny, chcieliśmy mieć to, co ma
                > ją wszyscy Europejczycy, i to właśnie dostaliśmy. Polska wieś, edukacja, sektor
                > pozarządowy, prawo, wymiar sprawiedliwości, drogi, autostrady – w tych i jeszc
                > ze wielu innych wymiarach bardzo skorzystaliśmy i korzystamy na przynależności
                > do UE.

> Co jest głupiego w tym zdaniu? Albo co nie jest prawdą?

Jeżeli macie tow. sinyszparag kontakt z Elizą, to prześlijcie jej poniższego linka. Do Was zaś mam osobistą prośbę. Kierujcie Wasze mądrości do gimbazy.

www.pte.pl/twojaeuropa/oue_czte.htm

--
                "PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji"
                © RAZ
              • benek231 Popatrz co za tłumok z tego Kretyna :O) 12.02.20, 15:53
                sinevajirapag napisał:

> ją wszyscy Europejczycy, i to właśnie dostaliśmy. Polska wieś, edukacja, sektor
                > pozarządowy, prawo, wymiar sprawiedliwości, drogi, autostrady – w tych i jeszc
                > ze wielu innych wymiarach bardzo skorzystaliśmy i korzystamy na przynależności
                > do UE.

>
                **
                Powyzej, jak to on, butnie napisal:

>> "Chcieliśmy Europy bez granic i paszportów"

To reguluje układ z Schengen, a nie Mumia. Jeśli ta idiotka o tym nie wie, to reszta jej ulewań ma analogiczną wartość. >>

Nie zauwazyl jednak glupek, ze w strefie Schengen znajduja sie kraje demokratyczne, czyli kraje Unii plus kilka ktore, gdyby tylko chcialy, nie mialyby najmniejszych problemow w przylaczeniem sie do UE. Nie nalezy Turcja (choc zabiegala) nie nalezy Rosja (choc bardzo by chciala), oraz nie nalezy Ukraina (bo jest niepewna). Czyli mozna sie spodziewac, ze gdy Polska wyleci z UE to kolejnym stopniem o ktory walnie dupa bedzie wlasnie ten ponizej Strefy Schengen. Jako demokratura wyrzucona z Unii, Polska nie zagrzeje miejsca i w strefie Schengen. Wyleci za szlaban.

No ale czego mozna spodziewac sie po Kretynie, absolwencie Wydzialu Historii na UW(?) Popatrz na ten popaprany rzad i reszte pisiorow - polowa tych wykolejencow pokonczyla Historie.
                • sinevajirapag Re: Popatrz co za tłumok z tego Kretyna :O) 12.02.20, 16:20
                  Pozwolę sobie, benek231, zauważyć, że byliśmy już w Unii a nie byliśmy w strefie Schengen. Obawiano się, że wszyscy wyjadą z tego raju i ze zrobią to w jednej chwili. Kiedy już nabrano do Polski zaufania wpuszczono nas do Szengen. Wyjście z Unii, po występach pisowskich pustaków z pewnością spowoduje zamkniecie przed nami granic. Coś w rodzaju kordonu sanitarnego by polska wścieklizna nie zarażała mieszkańców Zachodu.
                  • maksimum Nie badz szambonurek szparag. 12.02.20, 17:59
                    sinevajirapag napisał:

> Wyjście z Unii, po występach pisowskich pustaków z pewnością spowoduje zamkniecie prz
                    > ed nami granic. Coś w rodzaju kordonu sanitarnego by polska wścieklizna nie zar
                    > ażała mieszkańców Zachodu.
                    ------------
                    Czy EU zamyka granice przed Norwegia i Szwajcaria,ktore NIE sa w EU?
                    USA wlasnie dzieki PIS u wladzy zniosla wizy.

Nie badz szambonurek jak elsa i bene.
                    NIKT przed dobrze rzadzonym krajem nie zamyka granic a USA bardzo chetnie je otworzyly.

To PIS a nie PO zniosl wizy do USA.
                  • benek231 Re: Popatrz co za tłumok z tego Kretyna :O) 16.02.20, 15:33
                    sinevajirapag napisał:

> Pozwolę sobie, benek231, zauważyć, że byliśmy już w Unii a nie byliśmy w strefi
                    > e Schengen. Obawiano się, że wszyscy wyjadą z tego raju i ze zrobią to w jednej
                    > chwili. Kiedy już nabrano do Polski zaufania wpuszczono nas do Szengen. Wyjści
                    > e z Unii, po występach pisowskich pustaków z pewnością spowoduje zamkniecie prz
                    > ed nami granic. Coś w rodzaju kordonu sanitarnego by polska wścieklizna nie zar
                    > ażała mieszkańców Zachodu.
                    **
                    Oczywiscie. Strefe Schengen Unia wymyslila przede wszystkim dla czlonkow Wspolnoty a nastepnie dla innych demokracji. Dlaczego Unia mialaby ulatwiac zycie obywatelom autorytarnego panstwa ktore, jako ruska agentura, probowalo rozwalac Unie(?)
              • dachs Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 14.02.20, 01:26
                sinevajirapag napisał:

> Wziąłem pierwsze, lepsze zdanie
                >
                > do UE.

>
                >
                A ja wyjąłem drugie, jeszcze lepsze zdanie:
                "Kary finansowe dla rządu PiS to jedyny sposób, żeby zatrzymać Polskę w Unii."
                W jakim przytułku dla półgłówków trzeba dorastać, by nie wiedzieć z czyich pieniędzy rząd *) płaci kary finansowe?
                I jak wielkie zaufanie trzeba mieć do PiS, by wierzyć, że tym razem rząd zapłaci z kasy Prezesa?
                O mądrości autora wątku nie wspomnę. Nie ma co wspominać.

*) każdy

--
                Bóg wygnał wprawdzie człowieka z raju, ale w dobroci swojej dał mu za to psa.
                • sinevajirapag Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 14.02.20, 21:28
                  Rząd*) nie ma swoich pieniędzy. Wydaje nasze. Polski chłop ze ściany wschodniej, ten co popiera PIS przestanie to robić kiedy nie dostanie unijnych dopłat do produkcji. Jakim trzeba być półgłówkiem by tej prostej zależności (poparcie - kasa nie rozumieć). Reagan wstrzymując dostawę zbóż na pasze dla ferm drobiowych też nie obawiał się, że jajek dla rządu nie wystarczy. On chciał wkuuuurwić społeczeństwo by odważniej stanęło do walki z komuną. Koszty poniosło całe społeczeństwo.

*)każdy
                  • dachs Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 14.02.20, 22:53
                    sinevajirapag napisał:

> Rząd*) nie ma swoich pieniędzy. Wydaje nasze.

Dobrze, że mnie czytasz, szkoda, że nieuważnie. Bo gdybyś zrozumiał zdanie :
                    "W jakim przytułku dla półgłówków trzeba dorastać, by nie wiedzieć z czyich pieniędzy rząd *) płaci kary finansowe?"
                    nie traciłbyś czasu, by mnie pouczać.
                    Wykorzystałbyś ten czas na porównanie stanu wojennego z dzisiejszym stanem kraju.

--
                    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
                    • benek231 Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 15.02.20, 07:27
                      dachs napisał:

>
                      > Dobrze, że mnie czytasz, szkoda, że nieuważnie. Bo gdybyś zrozumiał zdanie :
                      > "W jakim przytułku dla półgłówków trzeba dorastać, by nie wiedzieć z czyich
                      > pieniędzy rząd *) płaci kary finansowe?"

> nie traciłbyś czasu, by mnie pouczać.
                      > Wykorzystałbyś ten czas na porównanie stanu wojennego z dzisiejszym stanem kraju.
                      **
                      Co jest typowym podejsciem, wowczas, komunistycznej kurwy Albina Siwaka, oraz koscielnej kurwy, Dachsa Borsuka - dzisiaj.
                      • dachs Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 15.02.20, 08:20
                        benek231 napisał:

> Co jest typowym podejsciem, wowczas, komunistycznej kurwy Albina Siwaka, oraz k
                        > oscielnej kurwy, Dachsa Borsuka - dzisiaj.

Siwaka lubiłem. Miałem nawet t-shirt z Siwakiem. Gdzieś mi sie zagubił. smile

--
                        Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
                        • maksimum Siwak i dachs to blizniaki 15.02.20, 20:02
                          dachs napisał:

> benek231 napisał:
                          >
                          >
                          > > Co jest typowym podejsciem, wowczas, komunistycznej kurwy Albina Siwaka,
                          > oraz koscielnej kurwy, Dachsa Borsuka - dzisiaj.
                          >
                          > Siwaka lubiłem. Miałem nawet t-shirt z Siwakiem. Gdzieś mi sie zagubił. smile
                          -----------
                          Bo macie identyczne zyciorysy.

"Ukończył siedem klas szkoły podstawowej. W 1950 wyjechał w poszukiwaniu pracy do Warszawy[5]. Został skierowany do brygady murarskiej na MDM-ie. Szybko stał się przodownikiem pracy i awansowano go na brygadzistę w Zakładzie Robót Montażowych Kombinatu Budownictwa Miejskiego „Warszawa-Wschód”. Należał do Powszechnej Organizacji „Służba Polsce”[3]. W jej szeregach pracował przy budowie Nowej Huty. Był wielokrotnie wyróżniany wysokimi odznaczeniami państwowymi także po zakończeniu innych większych budów, w których brał udział. Zmarł 4 kwietnia 2019. Pogrzeb odbył się 12 kwietnia 2019 i miał charakter prywatny. Został pochowany na cmentarzu w Rembertowie. W uroczystości pogrzebowej uczestniczyli m.in. płk Andrzej Czechowicz, były agent wywiadu PRL"
                          • dachs Re: Siwak i dachs to blizniaki 15.02.20, 21:14
                            maksimum napisał:

> Bo macie identyczne zyciorysy.

Tak toczno.

--
                            Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
                            /G.K. Chesterton/
                    • sinevajirapag Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 15.02.20, 10:14
                      dachs napisał:

> sinevajirapag napisał:
                      >
                      > > Rząd*) nie ma swoich pieniędzy. Wydaje nasze.
                      >

> Wykorzystałbyś ten czas na porównanie stanu wojennego z dzisiejszym stanem kraj
                      > u.
                      No właśnie. Tym zdaniem poczułem się urażony, stąd emocje. Natomiast nie rozumiem co Autor ma na myśli dając porównanie stanu wojennego z dzisiejszym stanem kraju.
                      Dziś rządzi też bolszewizm z poparciem nieukrywanym katolickiego kleru. Autostrady i przyjaźń miedzy narodami budował Tusk.
                        • sinevajirapag Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 15.02.20, 11:09
                          dachs napisał:

> sinevajirapag napisał:
                          >
                          >
                          > > No właśnie. Tym zdaniem poczułem się urażony, stąd emocje.
                          >
                          > Zdanie dotyczyło meritum, czyli Michalik.
                          >
                          >
                          >
                          >
                          No to już mi lżej ale i Michalik, nie zasługuje, moim zdaniem, na tak ostra ocenę. Pamiętam, że przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi. Przyjaźnie traktuje każdego, kto broni Polski przed śmiertelnym niebezpieczeństwem jakim jest PIS. Mając określone poglądy polityczne nie silę się na obiektywizm ale tak czynią wszyscy na tym forum może poza felusiakiem1 wink
                          • benek231 Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 15.02.20, 16:43
                            sinevajirapag napisał:

**
                            Wiesz, Szkop obludnie martwi sie o glodujacy narod ale naprawde trzyma linie koscielna. Kler, natomiast trzyma z pisiorami. Zauwaz, ze katabasy w zasadzie zapadly w szuwar i tylko Gadecki odezwal sie niedawno wspierajac PiS. Ale mozesz nie miec watpliwosci, ze rozedra ryje gdy tylko TSUE nalozy na Polske kary za wchodzenie w autorytaryzm.
                            Teraz sukinsyny nie powiedzieli Kaczynskiemu by zszedl na dobra droge bo przez niego narod moze cierpiec - odchodzenie od demokracji na rzecz autorytaryzmu jest dla katabasow OK. Ale rozpuszcza japy gdy UE da pisiorom kopa w dupe. Oni doskonale wiedza, ze zawrocic PiS z autorytarnej drogi moze spowodowac wylacznie duze spoleczne niezadowolenie. Wie o tym takze Szkop - tak jak kiedys wiedzial Albin Siwak, Szopa partyjny kolega. I juz teraz zasuwa po koscielnej linii bez czekania na wytyczne. Albo, kto wie, moze juz je dostal...
                            • dachs Re: Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 15.02.20, 18:00
                              benek231 napisał:

> I juz teraz zasuwa po koscielnej linii bez czekania na wytyczne. Albo, kto wie, moze juz je dostal...

Już dostałem. Jakże to było tak...samodzielnie?

--
                    • maksimum Michalik i dachs marza o stanie wojennym 15.02.20, 20:11
                      dachs napisał:

> sinevajirapag napisał:
                      >
                      > > Rząd*) nie ma swoich pieniędzy. Wydaje nasze.
                      >

> Wykorzystałbyś ten czas na porównanie stanu wojennego z dzisiejszym stanem kraju.
                      -----------
                      Ta wypasiona na michnikowych pieniadzach kro wa rozwodka z sufitu wziela jakies 2 mln a patologia jak ty i kilku innych powtarzaja te kretynizmy po osobie niepelnosprawnej umyslowo.

Te 2 banie to tylko wam glupim ludziom przed oczami stoja,bo nikt nigdy nie prosil w EU o takie kary dla Polski.

• benek231 PS....Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 14.02.20, 08:36
                  benek231 napisał:

> Gdybys natrafil na Szkopa to pamietaj, ze jest on antydemokratycznym i antyunij
                  > nym gownem, ktore bedzie rylo pod Toba, bo trzyma strone klero-faszystow.
                  **
                  Powyzej Szkop zareagowal zupelnie jak Albin Siwak na nasza radosc z powodu nalozenia na Polske sankcji za wprowadzenie stanu wojennego. Wowczas dziekowalismy za to Reaganowi, a teraz dziekowac bedziemy TSUE. Dla Siwaka, Jaruzelskiego, i ich jaczejki dorastalismy w jakims "przytułku dla półgłówków". Teraz Szkop trzyma z klero-faszystami.
                  • dachs Re: PS....Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 14.02.20, 18:31
                    benek231 napisał:

> Powyzej Szkop zareagowal zupelnie jak Albin Siwak na nasza radosc z powodu nalo
                    > zenia na Polske sankcji za wprowadzenie stanu wojennego. Wowczas dziekowalismy
                    > za to Reaganowi, a teraz dziekowac bedziemy TSUE. Dla Siwaka, Jaruzelskiego, i
                    > ich jaczejki dorastalismy w jakims "przytułku dla półgłówków". Teraz Szkop trzy
                    > ma z klero-faszystami.

Szkop trzyma ze zdrowym rozsądkiem i stanu wojennego w Polsce nie widzi.
                    Wręcz przeciwnie, oprócz zagrożenia dla polskiej gospodarki, jakie istnieje poprzez wywołane już poczucie niepewności prawnej, Szkop widzi dodatkowe zagrożenie gdy to poczucie zostanie potwierdzone oficjalnym, europejskim werdyktem.
                    Czy to jasne, Uszatku, czy mam w punktach?

--
        • benek231 Takze Michalik za tym by placil PiS :O) 11.02.20, 15:33
          sinevajirapag napisał:

> Niech się zastanawia skoro nie ma argumentów. Podrap się czasem po głowie, żeby
          > sprawdzić czy jeszcze ją masz na swoim miejscu co by się dalej zastanawiać.
          **
          Tych dwoch to antyunijne i antydemokratyczne gowno. Nie maja nic do powiedzenia ale chociaz musza sobie poszczekac
    • felusiak1 A co na to Prochowicz? 12.02.20, 04:20
      No wlasnie. Nie wiadomo co o tym sadzi Prochowicz i nie tylko on. Gostomski też nic jeszcze nie powiedział.
      Muszę koniecznie ich zapytać. Ale chyba zacznę od od Raczkiewiczowej bo ona zna Golenia a ten zna Gzybowskiego, który przyjaźni sie z Prochowiczem. Ale jak dojść do Gostomskiego nie mam pojecia.
      • benek231 Re: A co na to Prochowicz? 13.02.20, 16:04
        felusiak1 napisał:

> No wlasnie. Nie wiadomo co o tym sadzi Prochowicz i nie tylko on. Gostomski też
        > nic jeszcze nie powiedział.
        > Muszę koniecznie ich zapytać. Ale chyba zacznę od od Raczkiewiczowej bo ona zn
        > a Golenia a ten zna Gzybowskiego, który przyjaźni sie z Prochowiczem. Ale jak d
        > ojść do Gostomskiego nie mam pojecia.
        **
        Widze Felusiak, ze Swiety Duszek spuscil ci sie na glowke.
    • maksimum Lewicowe szambo elisa-bene 12.02.20, 05:40
      benek231 napisał:

> Jest tylko jeden sposób, by zatrzymać Polskę w Unii
      >
      > Eliza Michalik

> Nie wspominając o poczuciu bezpieczeństwa.

Poczucie bezpieczenstwa daje nam PIS i scisle stosunki z USA
      1-Tarcza Antyrakietowa,ktorek PO i zdradek nie chcieli
      2-F-16
      3-F-35

bo Patologia Obywatelska fundowala nam nieloty Caracale i ciagle spotkania TUSK-PUTIN.
      > Bo właściwie jakie mamy opcje?
      >
      > Co nas czeka po wyjściu z UE, a niewątpliwie właśnie zaczęliśmy z niej wychodzić?
      >
      > Czeka na nas Rosja i Białoruś.

Lewicowe prymitywy to nawet nie wiedza,kiedy sobie zaprzeczaja.
      Czeka nas Szwajcaria i Norwegia.
      To sa dwa kraje ,ktore nie sa w EU i NIE CHCA byc w EU,bo EU staje sie powoli lewicowym szambem.

> Czekają nas standardy totalitarne, podporządkowanie sędziów,

Sedzia na calym swiecie tj zwykly urzednik panstwowy,ktory w zaden sposob nie miesza sie do polityki,tylko w Polsce chamsko-lewicowa Kasta wspiera otwarcie Patologie Obywatelska,z ktorej nota bene sie wywodzi.

> A także biurokracja, łapówkarstwo, niepewność jutra i kompletnie nieopłacalne,
      > a wręcz zniechęcające warunki prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

To sa bardzo dokladnie opisane lata rzadow PO/PSL-totalna korupcja i niepewnosc jutra.

> Nie mówiąc o tym, że kiedy – tak jak teraz – swoim zachowaniem rozbijamy Unię,

Lewicowe pierdy PostKomuchow.
      To przeciez TUSK doprowadzil do Brexitu.

> A na tym forum nalezy pamietac, ze mamy wsrod nas antydemokratyczne i antyunijne gowno

Najwieksze szambo na tym forum to jestes ty i twoja kolezanka elisa od ktorej juz 2(dwoch)_ mezow ucieklo.
      Taka madra jest ze rodziny nie umie zalozyc,ale lewicowe rady dla patoli jak bene ma na kazde zadanie.
      Domyslam sie ze GW zaplacilo jest za ten syf,ktory nie nadaje sie do czytania dla normalnych ludzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka