Dodaj do ulubionych

wykład prowincjonalizmu towarzyszki Rusin,...

13.02.20, 18:28
...w postaci jej wpisu, jak to otrzymała łaskę bycia na tej samej imprezie co kilka sław szołbiznesu (a potem bez żenady nadużyła ich zaufania), wskazuje, czym naprawdę są tzw. "elity" wykreowane przez media w Polsce: to tak sama banda zakompleksionych słoików jak patoćwierćinteligenci od Ziobry. Niczym się, qrvva, nie różnią, poza przynależnością do określonego kółka zainteresowań.

Przypomnę, jak to zakompleksiona ćwierćinteligentka Rusin napadła na ulicy mistrzynię świata windurferkę Klepacką i nakazywała jej, jakie ma mieć poglądy na temat środowisk i ideologii QWERTY. Po czym ćwierćinteligent aktor Borys Szits z tego samego kręgu zainteresowań wykluczył Klepacką z polskości ze względu na jej stanowisko. To doskonale symetryczne z tym, jak Jarosław Kaczyński wykluczał z polskości na przykład przeciwników teorii zamachowej ze Smoleńska. Jedni i drudzy są odmóżdżonymi pajacami.
Obserwuj wątek
  • dachs Re: wykład prowincjonalizmu towarzyszki Rusin,... 14.02.20, 01:02
   100% racji
   Dobrze, że przynajmniej nasz prezydent temu nie uległ zamiast przed Trumpem klękać, dumnie stał przy biurku.

   --
   Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • qwardian Re: wykład prowincjonalizmu towarzyszki Rusin,... 14.02.20, 06:21
   Nie potrafię się dzielić wzburzeniem, bo nie znam bohaterki, ale towarzyszka Jane Fonda zawsze zwracała moją uwagę, z uwagi na podobieństwo do śp. mateczki. Jako górnika, w osłupienie wprowadziła mnie jej wypowiedź skierowana do audiencji z której robi sobie zwyczajne jaja. Publicznie oznajmiła, że nosi biżuterię Pomellato, ze złota uprawianego etycznie w sposób odpowiedzialny, oraz zrównoważone diamenty.
   twitter.com/Janefonda/status/1226736313841352704
   --
   Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka