Dodaj do ulubionych

Brexit. Unia robi problemy. Zaczęli Holendrzy.

16.02.20, 18:38
Tu jest artykuł w Gazecie, jak Holendrzy na lotnisku w Amsterdamie robią problemy Brytyjczykom. Zawsze mówiłem, że problemy będzie robić Unia, a nie UK.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25701952,brytyjczyk-musial-czekac-godzine-na-odprawe-na-lotnisku-to.html#s=BoxOpImg7
Obserwuj wątek
  • moriach Re: Brexit. Unia robi problemy. Zaczęli Holendrzy 16.02.20, 18:42
   W artykule była informacja, cyt. "Rzecznik Schiphol w rozmowie z "The Independent" powiedział, że nie ma żadnych zmian dla brytyjskich podróżników przybywających na lotnisko.

   Wczoraj szkolono nowych pracowników Royal Marrechaussee w Holandii, co doprowadziło do dłuższych kolejek przy kontroli paszportowej niż zwykle
   - wyjaśnił rzecznik, dodając, że żadne zmiany nie zostaną wprowadzone w okresie przejściowym."

   Dziennikarze zawsze będą bić pianę, nawet jeśli nie do końca wiedzą, czy mają rację. A taki news od czytelnika może być bardzo nośny.

   --
   https://www.suwaczki.com/tickers/tb733e5edk4wvi9o.png
  • monalisa2016 Re: Brexit. Unia robi problemy. Zaczęli Holendrzy 16.02.20, 21:53
   Uppsała co za kara smile godzinę czekać na odprawę, zdarzenie warte artykułu???
   W Warszawie na lotnisku Chopina musiałam też czekać przeszło godzinę na odprawę (nie tylko raz) i się nie skarzyłam na Schengen czy nieudolność, czy jeszcze inne rzeczy, gazeciny nie pisały o mnie. Normalna rzecz, że odprawa trwa trochę dłużej i na lotnisko trzeba przybyć ca. trzy godziny przed odlotem, zależy to od wielkości jego. Uważam że dokładniejsze kontrole służą bezpiecznemu lataniu i jestem za nimi.

   --
   ......................................
   Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka