Dodaj do ulubionych

Opozycja robi sobie jaja z temy 2 miliardamy

24.02.20, 13:43
Wiadomo jest, że to propaganda antyprezydencka, ale my, społeczeństwo, nie damy się nabrać na te knowania drugiego sortu. Przecież i tak mamy najlepszą opiekę medyczną w Europie. "W jakim innym kraju kule pacjentowi przywozi do domu dyrektor szpitala a krople do oczu dostarcza rządowy samolot? Do tego termin zabiegu endoprotezy można dowolnie przekładać dostosowując do spraw zawodowych pacjenta."kiesier
Obserwuj wątek
   • sinevajirapag Re: Opozycja robi sobie jaja z temy 2 miliardamy 24.02.20, 17:32
    qwardian napisał:

    > Dwa miliardy w kopercie dla Grodzkich to dziesiątki tysięcy nowych klientów w s
    > alonach Porsche i Mercedesa, a kopertę z pięć tysięcy i tak trzeba dać..
    >
    Dawałeś pieniądze 'Grodzkim'? - to przestępstwo, tak publicznie się do tego przyznajesz? Ale marki aut w porządku. porsche dla początkujących ginekologów, mercedes pasuje do chirurga. Koniecznie w kolorze czarnym.
  • oleg3 Temat kasy z UE w kampanii wyborczej został 24.02.20, 14:55
   zamknięty w 2011. Oczywiście tylko dla myślących. Dla Wikula, ...

   Te reklamówki wyborcze PO miały przekonać Polaków, by oddali głos na Platformę. Brała w nich udział śmietanka partii. Dziś jeden z ważnych polityków mówi wprost: to były lekko durnowate filmiki.

   "Brałem udział w tych nieco durnych klipach, ale to była kampania" - tak komisarz UE ds. budżetu, Janusz Lewandowski, zdaniem gazety.pl wspomina jesienne starcie wyborcze.


   sinevajirapag napisał:

   > Wiadomo jest, że to propaganda antyprezydencka, ale my, społeczeństwo, nie damy
   > się nabrać na te knowania drugiego sortu.

   -
   Cisza wyborcza
    • oleg3 Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 17:41
     sinevajirapag napisał:

     > Troszkę nie na temat, ale wierzę w Twoje dobre intencje.

     Jak Kidawa-Błońska głosowała ws. pieniędzy na onkologię

     Onkologia to jeden z najważniejszych tematów początku kampanii prezydenckiej. Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska apeluje do prezydenta Andrzeja Dudy, aby ten zawetował nowelę ustawy przyznającą mediom publicznym 2 mld zł rekompensaty. Wicemarszałek Sejmu oraz cała opozycja domagają się, aby środki te przeznaczyć na leczenie pacjentów onkologicznych.
     Portal tvp.info opisuje, że w latach 2012-2014 Małgorzata Kidawa-Błońska kilkukrotnie sprzeciwiała się przekazaniu na onkologię nawet znacznie mniejszych sum, niż 2 mld zł.

     --
     Cisza wyborcza
     • benek231 Re: Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 18:15
      oleg3 napisał:

      > Portal tvp.info opisuje, że w latach 2012-2014 Małgorzata Kidawa-Błońska kilkukrotnie sprzeciwiała się > przekazaniu na onkologię nawet znacznie mniejszych sum, niż 2 mld zł.
      **
      Wowczas nikt nie dysponowal wiekszymi sumami. Po drugie nie mam zaufania do "Od Rzeczy". Po trzecie Platforma nie planowala przeznaczac wiekszych kwot na partyjna propagande w TV. Platforma nie uprawiala takiego bandytyzmu.
      Co mialbys szanse zrozumiec gdybys nie byl pisiorskim antydemokratycznym gownem, ktoremu podoba sie uwalanie demokracji przez pisiorow, i wydawanie miliardow na pisiorska propagande.
       • benek231 Re: Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 20:13
        oleg3 napisał:

        > benek231 napisał:
        > > Wowczas nikt nie dysponowal wiekszymi sumami.
        >
        > Czy to jest autokompromitacja czy samoośmieszenie?
        **
        Przeciez sam piszesz powyzej o "znacznie mniejszych sumach, niż 2 mld zł." A te znacznie mniejsze sumy byly jedynymi jakimi dysponowano. Bo "wowczas nikt nie dysponowal wiekszymi sumami'.
        Zatem czy teraz (znowu) skompromitowales sie czy tylko osmieszyles(?)
        • oleg3 Re: Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 20:30
         oleg3 napisał:
         > Czy to jest autokompromitacja czy samoośmieszenie?

         benek231 napisał:
         > Przeciez sam piszesz powyzej o "znacznie mniejszych sumach, niż 2 mld zł."
         > A te znacznie mniejsze sumy byly jedynymi jakimi dysponowano. Bo "wowczas nikt nie
         > dysponowal wiekszymi sumami'.

         W 2012 roku Leszek Miller (SLD) zgłosił poprawkę zakładająca przeznaczenie 2 mln zł na szczepionki antyczerniakowe. "Za" głosowały PiS, SLD, Solidarna Polska czy Ruchu Palikota, a przeciwne były PO-PSL, w tym Małgorzata Kidawa Błońska. Z kolei Krzysztof Jurgiel (PiS) proponował przeznaczenie 7 mln zł na "rozbudowę i modernizację Centrum Onkologii w Białymstoku". Wtedy także ubiegająca się o fotel prezydenta Kidawa-Błońska była "przeciw".

         Krzysiu, czytaj to o czym się wypowiadasz. Ośmieszasz się i robisz minę męczennika za poglądy. Link ci podałem wcześniej. Teraz ponawiam
         dorzeczy.pl/kraj/130622/piec-razy-przeciw-jak-kidawa-blonska-glosowala-ws-pieniedzy-na-onkologie.html


         W roku 2013 w Sejmie odbyło się głosowanie dotyczące utworzenia nowej rezerwy celowej w wysokości 35 mln zł na dokończenie rozbudowy i modernizację Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Marek Suski z PiS wnioskował wówczas o skierowanie 2 mln zł na pierwszy etap budowy Centrum Onkologii Południowego Mazowsza w Radomiu. W obu przypadkach politycy Platformy Obywatelskiej odrzucili propozycje partii Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie zaskoczeniem fakt, że Małgorzata Kidawa-Błońska ramię w ramię z partyjnymi kolegami głosowała przeciw poprawkom ówczesnej opozycji.
         --
         Cisza wyborcza
         • qwardian Re: Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 21:23
          Wyrzucanie publicznych pieniędzy na leczenie ludzi starszych niż 30 lat, to jak leczenie trupa. To ostatnie normalnie odnosi się do starych wraków, ale jaki sens ma restaurowanie syrenek, moskwiczów i wartburgów kiedy lepiej robić nowe..

          --
          Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
         • benek231 Re: Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 22:25
          oleg3 napisał:

          > oleg3 napisał:
          > > Czy to jest autokompromitacja czy samoośmieszenie?
          >
          > W roku 2013 w Sejmie odbyło się głosowanie dotyczące utworzenia nowej rezerwy c
          > elowej w wysokości 35 mln zł na dokończenie rozbudowy i modernizację Cen
          > trum Onkologii Ziemi Lubelskiej.
          **
          No to zaraz, wowczas gdy rzadzacy dysponowali znacznie mniejsza kasa to pisiory upieraly sie na onkologii, a teraz, gdy jest znacznie wiecej pieniedzy pisiory juz nie chca slyszec o onkologii a wola te 2 miliardy przeznaczyc na partyjna propagande. Cos mi ta postawa pisiorow smierdzi, Olegu3 - tak jak ty.

          Jak taki oblatany jestes w historii owczesnej przepychanki o pieniadze to moze znajdz na co te pieniadze, ktore ponoc mogly byc przeznaczone na onkologie, przeznaczyc zamierzala Platforma. Bo ja ide o zaklad, ze nie na telewizyjna partyjna propagande - jak ma to zamiar bezczelnie zrobic pis.
     • sinevajirapag Re: Pięć razy "przeciw" 24.02.20, 19:51
      Olegu, zlituj się. Portal tvp.info opisuje. To tak samo jakby to powiedział Morawiecki.

      A słyszałeś ten dowcip? - O ile mniej kłopotów miałby PIS gdyby Turczynowicz - Kiryłło zawczasu odgryzła palec Lichockiej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka