Dodaj do ulubionych

Niemiecki sąd odrzucił polski wniosek o ekstradycj

06.03.20, 15:58
Powód? - "Zmiany w wymiarze sprawiedliwości" .
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Proponuję pospolite ruszenie. Kosy na sztorc i jedziemy do Niemiec odbić przestępcę.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,25765109,precedensowy-wyrok-niemieckiego-sadu-polski-wniosek-odrzucony.html#s=BoxOpImg2
I co Panie Prezydencie? Co Pan NATO? Nie wystraszyli się Pańskiego wysuniętego podbródka, nie wystraszyli się krzyków.
Obserwuj wątek
    • benek231 Niemiecki sąd odrzucił polski wniosek o ekstr 06.03.20, 17:59
      sinevajirapag napisał:

> Powód? - "Zmiany w wymiarze sprawiedliwości" .
      > Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Proponuję pospolite ruszenie. Kosy na sztorc i jedziemy do Niemiec odbić . > przestępcę.
      **
      Przeciez prawnicy i politycy z Niemiec czy UE nie sa palcem robieni. Oni posiadaja znacznie lepsza ekspertyze od prawnikow pisiorskich (nawet na czele z Kretynem), a ponadto to oni maja lepsza pozycje, takze do obserwacji. Widza wiec, ze polscy klero-faszysci podjeli ryzykowna gre wychodzenia z Unii i demokracji, a przy okazji zamierzaja zdestabilizowac Unie, rozbic unijna jednosc i zniszczyc organizacje.
      Doszli przy tym do slusznego wniosku, ze jakiekolwiek rozmowy z Polakami nie maja najmniejszego sensu a zadzialac moze wylacznie uderzenie Polski w dupe. I to wlasnie czynia.
      • sinevajirapag Re: Niemiecki sąd odrzucił polski wniosek o ekstr 06.03.20, 21:14
        Podobno na Słowacji mają jakiegoś naszego złoczyńcę i też nie śpieszą się z jego (jej?) wydaniem. Powoli rząd zacznie rozumieć, że Polska nie jest otoczona pustynia prawną, że są wokół znawcy prawa i nie można ich lekceważyć. W krajach Unii prawo musi być kompatybilne jak prąd w gniazdkach.
        • benek231 Czyjego relaksu :?) 06.03.20, 22:13
          institoris2 napisał(a):

> mala zagadka:
          > czemu ten model sneakersow wywoluje tak wielkie emocje wsrod twoich ideowych po
          > bratymcow?
          **
          Ja nie mam ideowych pobratymcow - jestem niezwykle unikalny. A te sneakersy najzupelniej mnie nie kreca. Nie wskoczylbym w cos takiego.

Czyli znowu kicha, pisiorku. Ale nie przejmuj sie - jutro znow mozesz sprobowac.
      • monalisa2016 Re: Niemiecki sąd odrzucił polski wniosek o ekstr 06.03.20, 23:42
        benek231 napisał:

> Przeciez prawnicy i politycy z Niemiec czy UE nie sa palcem robieni. Oni posiad
        > aja znacznie lepsza ekspertyze od prawnikow pisiorskich (nawet na czele z Krety
        > nem), a ponadto to oni maja lepsza pozycje, takze do obserwacji.
        --

NIemieccy prawnicy jak i politycy niech pozamiataja najpierw przed swoimi dzwiami zanim zaczna zamiatac na cudzych podworkach. ale Benio co mozesz o tym wiedziec? NIC!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka