Dodaj do ulubionych

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze zyczenia dla :O)

08.03.20, 16:34
forumowych dziewczyn i pan.

Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Pierwszy dzień kobiet obchodzony był 28 lutego 1909, ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku.

pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Kobiet

Po upadku komuny koscieni mocno parli ku likwidacji Dnia Kobiet, uzasadniajac to glownie potrzeba odrzucenia "komunistycznych osiagniec", ktore mialy za zadanie oglupic kobiety i dac im "swieto", czyli nic, zamiast podmiotowosci.
Wybrzydzali, pamietam, oraz argumentowali przeciwko swietu, na tysiac mozliwych sposobow. Slyszalem wszystko co mozliwe, chyba, za wyjatkiem jednego argumentu, wszakze. Nikt nie powiedzial wprost, ze swietowanie 8go marca to swietowanie w poscie, czyli cos bardzo niewlasciwego. Argument ten uslyszalem dopiero po 30 latach - najzupelniej przypadkowo. Wczesniej koscielni starym polskim zwyczajem robili skomplikowane podchody i obchody przeroznymi ogrodkami ale zeby powiedziec otwarcie, uczciwie, w twarz - nie w Polsce.
Obserwuj wątek
      • benek231 Re: Z okazji Dnia Kobiet najlepsze zyczenia dla : 09.03.20, 06:41
        sinevajirapag napisał:

> Teraz to nawet sam Bosak zachwalał Dzień Kobiet a ożenił się z babeczką z Hordo
        > Juris. Widać, że tez postawił na opcję katolicko oszołomską.
        **
        Uznali, ze Polacy lubia Dzien Kobiet. Na teraz tak uznali, bo to swieto i tak utkwilo sola w oku koscielnych.
    • oleg3 Dużo masz do przemyślenia 09.03.20, 14:28
      benek231 napisał:

> forumowych dziewczyn i pan.

Krzysiu, a dlaczego różnicujesz panie i dziewczyny? Panie nie są dziewczynami, a dziewczyny nie są paniami? Nie wiem jak się z tego wytłumaczysz na najbliższym zebraniu koła Siła Postępu. Najgorsze jest, że zupełnie pominąłeś transkobiety, a z tego to już trudno ci się będzie wywinąć.

--
      "Segregacja śmieci - kiedy musimy się jej nauczyć - bywa jak pole minowe. Jeden fałszywy ruch i odpad ląduje nie w tym pojemniku."
      gazeta.pl
      • benek231 Myślenie to moja specjalność :O) 09.03.20, 15:11
        oleg3 napisał:

> Krzysiu, a dlaczego różnicujesz panie i dziewczyny? Panie nie są dziewczynami,
        > a dziewczyny nie są paniami?
        **
        To zycie roznicuje - nie ja. Panie sa wowczas gdy juz nie wypada mezczyznie zwracac sie do nich per 'dziewczyny'.
        • oleg3 Re: Myślenie to moja specjalność :O) 09.03.20, 16:18
          benek231 napisał:

> To zycie roznicuje - nie ja. Panie sa wowczas gdy juz nie wypada mezczyznie zwracac sie do nich per 'dziewczyny'.

Feministki cię rozszarpią! Całe szczęście, że to niszowe forum.

--
          Emigracja wewnętrzna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka