Dodaj do ulubionych

tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł...

22.03.20, 02:11
...na ratowanie twojej jednoosobowej działalności gospodarczej. W zamian masz wypełnić 4 strony kwestionariusza, wyspowiadać się z majątku i dochodów za ostatnie 3 lata oraz wpłacić 50% wartości ewentualnych odsetek karnych od niezapłaconych składek nazwane "opłatą prolongacyjną". Za trzy miesiące masz za to zapłacić 6 patoli zaległych i bieżących składek. Odsetki karne za ten czas wynoszą 68 złotych peerelowskich nowych, "opłata prolongacyjna" 34 złote czyli otrzymujesz od naszej socjalistycznej ojczyzny 34 złote peerelowskie nowe, które uratują twoją firmę zamkniętą decyzją administracyjną żóntu. Jeśli urzędas zusowski ci tę pierdoloną ulgę przyzna według uznania. 34 złote peerelowskie nowe... Dziękujemy ci, Matołszu. Jesteśmy zachwyceni i nie posiadamy się z wdzięczności.

PS. Zus ma prawo zabezpieczyć ewentualne roszczenia na twoim majątku, przedsiębiorco. Tym, który mu ujawnisz wypełniając kwestionariuszyk.
Obserwuj wątek
  • andrzejg Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 22.03.20, 13:46
   Zaczynam się zastanawiać nad poparciem Konfederacji. Ich durnoty ideologiczne blachą przy propozycjach gospodarczych. PAD obiecał podarowanie składek ZUS, ale tylko wybranym. Drastyczne podniesienie kwoty wolnej od podatku i dobrowolny ZUS, postawiłyby niejedną firmę na nogi.
     • taniarada Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 22.03.20, 18:57
      andrzejg napisał:

      > A tak na dziś - zwolnienie z płatności ZUS i podatków na jakiś czas. Nie zrobią
      > tego, bo przeżarli dochody w czasie prosperity. 500+ i 13 nie zabiorą. Wolą ud
      > upić gospodarkę , a brak możliwości wypłacania tych świadczeń zwalić na koronaw
      > irusa i ... Tuska
      200 miliardów na pomoc dla biznesmenów by dalej rozbijali się mercami , co niczego w kwestii przerwana łańcucha epidemii nie zmienia i 200 miliardów za które można na ponad miesiąc a oszczędnie na 2 miesiące zatrzymać całą Polskę i zatrzymać wirusa osczędzając ludzi którzy podobno są najważniejsi. Po dwóch miesiąca znów rusza gospodarka a wirus jest w szczątkowej fazie. 200 MILIARDÓW TARCZY WYWALONE W BŁOTO .
      • hymenos Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 22.03.20, 19:35
       taniarada napisał(a):

       > 200 miliardów na pomoc dla biznesmenów by dalej rozbijali się mercami , co nicz
       > ego w kwestii przerwana łańcucha epidemii nie zmienia i 200 miliardów za które
       > można na ponad miesiąc a oszczędnie na 2 miesiące zatrzymać całą Polskę i zatrz
       > ymać wirusa osczędzając ludzi którzy podobno są najważniejsi. Po dwóch miesiąca
       > znów rusza gospodarka a wirus jest w szczątkowej fazie. 200 MILIARDÓW TARCZY W
       > YWALONE W BŁOTO .

       Tania rada oparta na komuchowatym przeświadczeniu, że biznesmen to typ wyzyskujący klasę robotniczą w celu poruszania się wypasionym mercem a ZUS to instytucja wspierająca zakup coraz to bardziej wypasionych modeli fur.


       --
       H.
  • qwardian Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 22.03.20, 17:56
   Rosja wpływa na wybory w Polsce dążąc do ich odwołania. Lista dziennikarzy na pasku Kremla się powiększa. Dlatego wzywam, żebyśmy wszyscy moi serdeczni bracia poszli 10 maja i odsunęli męża na pasku Żydówki, oraz członka Unii Wolności. Zagłosuję w pierwszej turze na Narodowców, a w drugiej na Kichawa się nie nadawa..

   --
   Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
  • taniarada Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 22.03.20, 18:54
   O oczywiście towarzyszu endeku. No tak, lepszym rozwiązaniem było swego czasu POdwyższenie VAT'u, wielu emerytalnego czy zmniejszenie zasiłku POgrzebowego o połowę smile pamiętamy te wspaniałe czasy, kiedy paliwo ku..a mogło być nawet i po 7zł. i nikomu to POnoć nie przeszkadzało, teraz przeszkadza 500 plus czy 212 mld rządowej pomocy, ciekawe czasy, ciekawe czy Włosi też krytykują swój rząd za przekazanie 25 mld euro na walkę z koronowirusem ?
  • taniarada Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 22.03.20, 20:50
   W walce z koronawirusem zwierzęta laboratoryjne, małpy, myszy, czy fretki, są dla nauki nieocenioną pomocą. Problem w tym, że niektórych zwierząt, między innymi transgenicznych myszy - zaczyna brakować. Pisze o tym na swej stronie internetowej czasopismo "Nature". Jackson Laboratory w Bar Harbor w stanie Maine przyznaje, że nie jest w stanie nadążyć z hodowlą myszy, które są szczególnie cenne w badaniach nad koronawirusem wywołującym COVID-19. Do tej chwili, około 50 laboratoriów z całego świata zamówiło u nich 3000 myszy, wytwarzających ludzką wersję białka ACE2, które koronawirus wykorzystuje do wnikania do ludzkich komórek. Zwykłe myszy wydają się na wirusa SARS-CoV-2 odporne.

   Czytaj więcej na RMF24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-brakuje-myszy-do-walki-z-koronawirusem,nId,4373721#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • taniarada Re: tarcza antykryzysowa: żónt da ci 34 zł... 23.03.20, 02:03
   Przeczytaj sobie ile respiratorów i innego sprzętu kupił towarzysz dla ciebie święty Owsiak .Czyli koronawirusa.Napiszę zero ,null.Jedynie dużo gada. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tysol.pl/a45002-Ile-respiratorow-kupil-Owsiak-Fundacja-WOSP-w-ogole-nie-wyposazala-oddzialow-dla-doroslych-&ved=2ahUKEwi06c_br6_oAhXd8qYKHdydDM4QqOcBMBd6BAgGEAc&usg=AOvVaw1jbdnXuuFUCubZ3S06gY0T&cshid=1584924717071

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka