Dodaj do ulubionych

Czy bycie narodowcem oznacza bycie idiotą?

23.03.20, 18:06
Koronawirus w Bydgoszczy. Ks. Kneblewski dziękuje za udział w swej mszy: Nie daliście się ogłupić

- Kochani, nie zawiedliście. Nie daliście się ogłupić, zastraszyć, nie poddaliście się psychozie i nie popadliście w histerię - tak ks. Roman Kneblewski dziękuje ludziom, którzy przyszli do bydgoskiego kościoła na jego mszę.

Kapelan narodowców został odesłany na przedwczesną emeryturę przez bydgoskiego biskupa Jana Tyrawę, ciągle odprawia w swej dawnej parafii mszę w rycie trydenckim. Nabożeństwo odbyło się także wczoraj (22 marca). Ks. Kneblewski, który otrzymał już z Watykanu ostateczny wyrok w swej sprawie, mieszka teraz w domu dla księży emerytów w Bydgoszczy. W niedzielę zjawia się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Śródmieściu. Nie inaczej było teraz.


bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,25812043,ks-kneblewski-dziekuje-za-udzial-w-swej-mszy-nie-daliscie.html?fbclid=IwAR3jmNLHV15_iqRYVKZ--dfpMVio9qVlv54EpH9Eg55Lqm3AAin-jdviXVM
Jeden wpis pod artykułem bardzo mi się spodobał:

Mam prośbę do ks. Kneblewskiego. Bardzo proszę, żeby Ksiądz czynami pokazał, jakim jest dobrym duszpasterzem i nie daje się ogłupić, nie wpada w histerię. Proszę się zamknąć razem z chorymi na koronawirusa w szpitalu i nieść im pociechę duchową. Tam im mówić, żeby nie dali się ogłupiać, nie wpadali w histerię. Czyny - nie słowa!

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka