Dodaj do ulubionych

dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100

23.03.20, 22:51
zarażonych wirusem tym?
Przecież każdy zarażony zaraza statystycznie 80 niezarażonych.
To prosty postęp geometryczny w matematyce jest.
Zgodnie z tym powinniśmy mieć eksplozję zarażonych.
Ale nie mamy tak jak w tym nieszczęsnym kraju co się zowie Włochy.
Albo nas okłamują, albo ten wredny pisowski rząd słusznie zrobił zamykając granice i zamknął państwo.
A polskie społeczeństwo posłusznie dostosowało się do poleceń rządu (prócz części lemingów z Wawy),
rządu, który dybie na konstytucję, praworządności i olewa Tysiącletnią Unię Europejską właśnie.
Obserwuj wątek
    • benek231 Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 06:43
      perla_roztocza napisał:

A dlaczego MZ rządu, który "dybie na konstytucję, praworządności i olewa Tysiącletnią Unię Eur
      opejską właśnie", przewiduje lawine zachorowan na kwiecien i maj?

To dobrze, ze zamkneli wam granice, ale zrobili to gdyz malpuja Trumpa.

Swoja droga jeszcze niedawno gardlowales razem z reszta antydmokratycznego gowna, na czele z KretynemLuka, ze powinno sie isc tak jak wowczas UK, czyli pozwolic naturze rozgrywac te pandemie, na zywiol, wiec czego teraz gardlujesz w druga strone, ty platfusie(?)

• xiazeluka Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 08:15
        Oczywiście, że należało "iść na żywioł". Tak samo jak co zimę w obliczu zarazy grypy. Ogólnoświatowa panika to największe kuriozum w historii.

Poległych w walce ze śmiertelną zarazą C-19: 8 w TymKraju, 12 000 na całym świecie w kilka miesięcy.
        W Polsce codziennie umiera ok. 1100 osób. We Włoszech z 1500.

Włosi nie podają padniętych na wirusa z koroną, lecz ogólną ilość zmarłych. Stąd te zasadnicze różnice z innymi krajami.

Zawracanie głowy.

--
        Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
          • perla_roztocza Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 08:39
            benek231 napisał:

> Lepiej opowiedz jak cie dymal ten twoj ksiadz, gdy byles ministrantem, pokrako.

wiesz Kretynie52, masz rację.
            Poznałem w życiu setki księży i wśród nich ani jednego pedofila czy tym podobnego dewianta.
            Może to ze mną jest coś nie tak. No nie wiem.
            Wiem natomiast żeś cham jest właśnie.
            • benek231 Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 08:44
              perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
              >
              > > Lepiej opowiedz jak cie dymal ten twoj ksiadz, gdy byles ministrantem, po
              > krako.
              >
              > wiesz Kretynie52, masz rację.
              > Poznałem w życiu setki księży i wśród nich ani jednego pedofila czy tym podobne
              > go dewianta.
              > Może to ze mną jest coś nie tak. No nie wiem.
              > Wiem natomiast żeś cham jest właśnie.
              **
              Dobra dobra, mowisz tak bo w wyniku swych doswiadczen seksualnych z ksiedzem sam stales sie pedofilem, co stanowi znana prawidlowosc.
              • perla_roztocza Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 08:51
                benek231 napisał:

> Dobra dobra, mowisz tak bo w wyniku swych doswiadczen seksualnych z ksiedzem sa
                > m stales sie pedofilem, co stanowi znana prawidlowosc.

skoro tak twierdzisz Kretynie52 to powinieneś zgłosić to organom ścigania gdyż to przestępstwo jest.
                Natomiast twój homoseksualizm nie jest penalizowany i te świństwa jakie wyprawiasz z Murzynem co najwyżej wzbudzają odruch wymiotny, brudna szmato właśnie.
                • benek231 Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 08:57
                  perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
                  >
                  > > Dobra dobra, mowisz tak bo w wyniku swych doswiadczen seksualnych z ksied
                  > zem sa
                  > > m stales sie pedofilem, co stanowi znana prawidlowosc.
                  >
                  > skoro tak twierdzisz Kretynie52 to powinieneś zgłosić to organom ścigania gdyż
                  > to przestępstwo jest.
                  **
                  Skoro taki pobozny katolik z ciebie to zglos sie sam - nic nie stoi temu na przeszkodzie. Ale najpierw opowiedz nam o tym jak cie ten twoj ksiadz posuwal - opowiedz o rutynach, gdyz z punktu widzenia badaczy tego zboczonego srodowiska moga to byc interesujace informacje.
                  • perla_roztocza Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 09:05
                    benek231 napisał:

> Ale najpierw opowiedz nam o tym jak cie ten twoj ksiadz posuwal - op
                    > owiedz o rutynach, gdyz z punktu widzenia badaczy tego zboczonego srodowiska mo
                    > ga to byc interesujace informacje.

podniecają cię takie opowieści Kretynie52? Onanizujesz się przy tym?
                    Tylko uważaj bo jak nakryje cię Murzyn na ręcznej robocie to strzeli w pysk tak, że wylądujesz na Alasce.
                    A tam zimno jest właśnie.
                    • benek231 Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 16:15
                      perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
                      >
                      > > Ale najpierw opowiedz nam o tym jak cie ten twoj ksiadz posuwal - op
                      > > owiedz o rutynach, gdyz z punktu widzenia badaczy tego zboczonego srodowi
                      > ska mo
                      > > ga to byc interesujace informacje.
                      >
                      > podniecają cię takie opowieści Kretynie52? Onanizujesz się przy tym?
                      > Tylko uważaj bo jak nakryje cię Murzyn na ręcznej robocie to strzeli w pysk tak
                      > , że wylądujesz na Alasce.
                      > A tam zimno jest właśnie.
                      **
                      Ty sobie mow co chcesz pisiorski klamco i nienawistniku, ale przynajmniej ja nie kradne. W odroznieniu od ciebie, oczywiscie - o czym dowiedzialem sie calkiem niedawno od osoby niegdys ci bliskiej, zlodzieju.
                      • perla_roztocza Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 16:24
                        benek231 napisał:

> Ty sobie mow co chcesz pisiorski klamco i nienawistniku, ale przynajmniej ja ni
                        > e kradne. W odroznieniu od ciebie, oczywiscie - o czym dowiedzialem sie calkiem
                        > niedawno od osoby niegdys ci bliskiej, zlodzieju.

Kretynie52, ty to idiota jakiś jesteś.
                        Przecież sam przyznałem, że złodziejem jestem właśnie.
                        • benek231 Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 17:01
                          perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
                          >
                          > > Ty sobie mow co chcesz pisiorski klamco i nienawistniku, ale przynajmniej
                          > ja ni
                          > > e kradne. W odroznieniu od ciebie, oczywiscie - o czym dowiedzialem sie c
                          > alkiem
                          > > niedawno od osoby niegdys ci bliskiej, zlodzieju.
                          >
                          > Kretynie52, ty to idiota jakiś jesteś.
                          > Przecież sam przyznałem, że złodziejem jestem właśnie.
                          **
                          No wiec wlasnie o tym mowilem - ze jestes zlodziejem. Twoje przyznanie sie do powyzszego, oraz obnoszenie sie z tym, swiadczy o tym, iz jestes dumny z tego, ze jestes zlodziejem. Czyli sam sprowadziles siebie prosto w sam srodek ludzkiego szamba. Jak przystalo na kolezke Kretyna, ktory jest plynnym gownem w ludzkiej skorze. No coz, ten wasz zlodziejski kosciolek odczlowieczyl was, po prostu.
                            • benek231 Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 17:18
                              perla_roztocza napisał:

> no ale z kolei ty Kretynie52 przyznałeś się, że współżyjesz z Murzynem.
                              > Nikt by tego nie wiedział gdybyś trzymał mordę na kłódkę właśnie.
                              **
                              Mimo wszystko mowisz o moich osobistych srawach, podczas gdy okradanie innych osobista sprawa juz nie jest, zlodzieju. Podobnie z molestowaniem dzieci, ty pedofilu. To juz sa przestepstwa kryminalne - zbrodnie, ty zboczencu.
                              • perla_roztocza Re: dlaczego w Polsce przybywa codziennie 100 24.03.20, 17:23
                                benek231 napisał:

> Mimo wszystko mowisz o moich osobistych srawach, podczas gdy okradanie innych o
                                > sobista sprawa juz nie jest, zlodzieju. Podobnie z molestowaniem dzieci, ty ped
                                > ofilu. To juz sa przestepstwa kryminalne - zbrodnie, ty zboczencu.

masz rację Kretynie52, dlatego zgłoś to do organów ścigania. To twój obowiązek, palancie właśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka