Dodaj do ulubionych

wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranawirusa

30.03.20, 23:06
i ja wiem, i ty wiesz, i rządy państw wiedzą.
Rzecz tylko w tym, że nikt tego nie zrobi właśnie.
Obserwuj wątek
      • xiazeluka Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 31.03.20, 08:08
        Nie kwestionując wykładu pana kardiologa warto jednak zauważyć, że to działa w obie strony - jeśli bez umiaru stosuje się kod U07.2 dla przypadków, które nie są potwierdzone jednoznacznie, to efekt jest taki, jak we Włoszech, gdzie trup się gęsto ściele w sposób nienaturalnie odbiegający od innych krajów.

Ktoś w komentarzach zwrócił uwagę, że kod U07.1 jest stosowany wyłącznie nie tylko w Polsce, lecz i USA. Mła ciekawi, jak to wygląda w np. IV Rzeszy, gdzie sytuacja jest diametralnie różna od tej z Italii, czego nie da się wytłumaczyć tylko wyższością hitlerowskiej opieki zdrowotnej. Mła się chyba nie pomyli, jeśli założy, że i w Niemczech stosują jedynie kod U07.1?

--
        Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
        • monalisa2016 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 31.03.20, 13:09
          Gdyby, gdyby, wymarl by nam caly medyczny personal (lekarze, pielegniarki, dentysci) poniewaz wlasnie oni sa najbardziej konfrontowani z roznymi chorobami. Gdyby, gdyby bylo cos, Indie gdzie z higiena milionow ludzi nie jest na powaznie bo nie ma do tego warukow, Indie mialyby wysoka rate umieralnosci co jednak przeczy wciskanym nam miedzy uszy statystykom.

--
          Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
          www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
          • czuk1 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 31.03.20, 19:24
            Rodowity pisze: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranawirusa.

[i] Brednie.
            Gdyby wiedzieli to by szybko się go pozbyli.
            Wyleczyliby się , gdyby znali leki i szczepionki.

Najważniejsze jest by, znać proste i konieczne sposoby chronienia się przed zakażaniem koronawisem
            .... i je powszechnie stosować.

--
            Zapobieganie zakażeniu koronawirusem:
            forum.gazeta.pl/forum/w,169664,169650861,169650861,pandemia.html?visit=1#p169667690
          • czuk1 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 01.04.20, 15:18
            monalisa2016 napisał(a): Gdyby, gdyby, wymarl by nam caly medyczny personal (lekarze, pielegniarki, dent
            > ysci) poniewaz wlasnie oni sa najbardziej konfrontowani z roznymi chorobami. Gd
            > yby, gdyby bylo cos, Indie gdzie z higiena milionow ludzi nie jest na powaznie
            > bo nie ma do tego warukow, Indie mialyby wysoka rate umieralnosci co jednak prz
            > eczy wciskanym nam miedzy uszy statystykom.

Przyznaj sama. Przeczytaj swój wpis. I przyznaj , że w tym twoim wpisie nie wiadomo o co chodzi.
            A sugerowanie, że ta pandemia to przesada, bo nawet w Indiach nie rozwija się. Jest brednią.
            Stan epidemii w Indiach oceniajmy za miesiąc....a nie teraz.

--
            forum.gazeta.pl/forum/w,169664,169650861,169650861,pandemia.html?visit=1#p169667690
        • czuk1 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 01.04.20, 15:05
          calamity.miriam napisała: > Słuchaj Ty, > furera Ci brak? Zgłosiłam cię, nie będziesz tak pisał.
          Błąd ----typowy dla turystki forumowej!!!. Zgłosić to mogłaś - nie mnie - ale autorkę wpisu w jęz. niemieckim. Choć nie złamała przepisów forum. To ja jej odpowiadałem....z taką opinią, że nie powinna nas tu faszerować duchem Niemiec.
          Przy tym powinnaś też wiedzieć, że ta monalisa jest świetnym ruskim trollem. Ostatnio wygaszonym
          ., Bliżej poznasz jej misję zaglądając na forum (z rosyjskim orłem dwugłowym) pt. Rosja i świat.

Zgłoszeniem bezprawnym możesz mi.... Piszę bowiem od 2003 roku. Mam blisko 50 tys. wpisów. Nie lamię regulaminu i netykiety. Jestem założycielem funkcjonującego 17 lat forum krajoznawczego wiele razy byłem moderatorem szeregu forum.

--
          • sz0k Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 01.04.20, 15:11
            czuk1 napisał:

> Zgłoszeniem bezprawnym możesz mi.... Piszę bowiem od 2003 roku. Mam blisko 50
            > tys. wpisów. Nie lamię regulaminu i netykiety. Jestem założycielem funkcjonując
            > ego 17 lat forum krajoznawczego wiele razy byłem moderatorem szeregu forum.

O ja pierdziu... i nadal nie potrafisz z tego forum poprawnie korzystać i nie wiesz jak działają podstawowe funkcje jak chociażby drzewko wątku...

--
            "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
            Fryderyk D. Wilhelmsen
              • sz0k Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 01.04.20, 15:57
                qwardian napisał:

> Pogubiłem się. Wszystkie donosy przyjmuję od 8.00 do 16.00 według kolejności zg
                > łoszenia. Reguluję płatności 2 złote za donos all inclusive, zastrzegam sobie p
                > rawo odsprzedaży i publikowania. itd..

Aj waj!

--
                "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
                Gilbert Keith Chesterton
            • czuk1 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 02.04.20, 14:49
              sz0k napisał:
              > O ja pierdziu... i nadal nie potrafisz z tego forum poprawnie korzystać i nie wiesz jak działają podstawowe funkcje jak chociażby drzewko wątku...

Ocena Twoja nie jest w pełni trafna. Taka, że nie potrafię poprawnie korzystać z drzewka. Oczywiście, że potrafię. Z drzewka świadomie nie korzystam . Z braku czasu i malejącego zainteresowania pisaniem na forum, piszę dorywczo i wybiórczo.. Wiem, że to psuje moją tożsamość.
              Udział w forach ograniczam bowiem do tematów mnie interesujących i wpisów do mnie adresowanych. Czytam tytuł wątku i pierwszy wpis. Najczęściej odnoszę się ,do tego pierwszego wpisu, w formie sygnalnej, który jest moją opinią. Często też czytam kilka kolejnych (ostatnich) wpisów i do któregoś z nich odnoszę się swoim postem. Zadaję sobie sprawę. że taki wybiórczy świadomie cząstkowy mój udział w polemikach forumowych obniża mój image na forum. Mam taką świadomość.
              • perla_roztocza Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 02.04.20, 15:14
                znów się nadymacie czuk1.
                "Wiem, że to psuje moją tożsamość."
                "mój image na forum"
                Czyście już postradali ostatnie klepki???
                Jaka niby tożsamość, jaki image??
                Popierniczył wam się real z wirtualem.
                Forum to tylko zabawa, hece różne, impreza, a wy podchodzicie do tego śmiertelnie poważnie, tak jakbyście studiowali pismo egipskie czuk1.
                I nie chwalcie się, że piszecie na forach 18 lat bo to obciach i powód do wstydu. Zmarnowaliście końcowe 18 lat życia właśnie.
                • czuk1 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 12.04.20, 20:17
                  perla_roztocza napisał: I nie chwalcie się, że piszecie na forach 18 lat bo to obciach i powód do wstydu. Zmarnowaliście końcowe 18 lat życia właśnie.

..... że taka swołocz ma czelność życzyć / przepowiadać mnie ; rok 2020 jako - dla mnie - końcowy, ostatni.

-- ...ostrzeżenie..
                  ...Słowa Jezusa z Ewangelii według świętego Łukasza.: „I wam, uczonym w Prawie, biada. Bo wkładacie na ludzi ciężary nie do uniesienia, a sami jednym palcem ciężarów tych nie dotykacie”.
                  ......przypomniano też wpis Posła Andrzeja Dudy z 2012 roku:......"Jeśli ktoś jest u władzy i zakłada, że razem z kolegami jest ponad prawem, to rzeczywiście jest problem" - napisał ówczesny poseł."
                    • czuk1 Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 13.04.20, 12:16
                      boomerang napisał: moglibyście czuku chociaż w święta odłożyć te dudy, na których przecież tylko fałszować umiecie
                      ...... Mógłbym , ale nie fałszuję (cytuję czyjeś słowa na tematy aktualne, podaję źródła) to dlaczego mam coś odkładać ? Do tego nieznajomość morfologii, takie pisanie do mnie w liczbie mnogiej ?

boomerang też napisał: jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
                      "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa".

..... a to nie jest fałsz i kłamstwo? Ktoś rzekomo zbanowany pisze na forum, nie jest więc zablokowany.

• perla_roztocza Re: wszyscy wiedzą jak szybko pozbyć się koranaw 13.04.20, 23:03
                    czuk1 napisał:

> ..... że taka swołocz

bardzo się cieszę czuk1, że w końcu pokazaliście swoje komunistyczne oblicze.
                    A robiliście tu za takiego grzecznościowego cukiereczka, co ima się obelg, i co tylko regulamin i przepisy.
                    Każdy cham na początku grzeczny jest. Czego jesteście aktualnym przykładem
                    I nie kłamcie, że wyznaczyłem wam zejście w 2020 roku. Niczego takiego nie napisałem.
                    Ja tylko napisałem, że zmarnowaliście ostatnich 18 lat życia szalejąc na forach różnych, wy satyro forumowa właśnie.
    • t_ete To zalezy 13.04.20, 23:28
      perla_roztocza napisał:

> i ja wiem, i ty wiesz, i rządy państw wiedzą.
      > Rzecz tylko w tym, że nikt tego nie zrobi właśnie.

To zalezy czy chodzi o 'pozbycie sie' - w sensie faktycznego
      opanowania sytuacji epidemicznej.
      Czy chodzi o pozbycie sie - w sensie propagandowym
      - czyli 'dalismy rade'.

Polska juz prawie 'dala rade'. Ludzie czekaja, ze
      po Swietach PMM zapowie poluzowanie
      zakazow.

Tylko te maski musza dotrzec do Poczty, zeby ludzie
      mogli kupic. Dostawa przewidziana na 15-16 kwietnia.
      5 masek za 49,95. Zestaw rodzinny.

Juz widze kolejke przez cala ulice....

tete

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka