Dodaj do ulubionych

Owsiak apeluje o wpłaty na

02.04.20, 11:21
narodową zbiórkę na walkę z koronawirusem

www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online
Wpłaciłem 100,- Zachęcam do wpłat na ten zacny cel.

Nie martwcie się, że Kuria w Przemyślu goni w piętkę. Im się to po prostu należało za Michalika choćby. Pamiętacie co ględził o dzieciach bałamucących księży i wodzących ich na pokuszenie?

Obserwuj wątek
      • sinevajirapag Re: Owsiak apeluje o wpłaty na 02.04.20, 13:37
        xiazeluka napisała:

> Baobab, bez Owsika nadal hodowałbyś węża w kieszeni?
        >
        No i co Ty mądrego teraz napisałeś?
        Wiesz, stówa to nie jest wiele ale gdyby każdy emeryt dał stówkę uzbierałaby się niezła sumka na pomoc dyszącej służbie zdrowia. Uznałem, że warto ten cel poprzeć. Skusisz się?
        • maksimum Re: Owsiak apeluje o wpłaty na 02.04.20, 13:55
          sinevajirapag napisał:

> Wiesz, stówa to nie jest wiele ale gdyby każdy emeryt dał stówkę uzbierałaby si
          > ę niezła sumka na pomoc dyszącej służbie zdrowia. Uznałem, że warto ten cel pop
          > rzeć. Skusisz się?

Przecie te pieniadze nie ida na sluzbe zdrowia,ale do Owsiaka.
          Widzieliscie kiedykolwiek ze Owsiak przekazuje kase na sluzbe zdrowia????
          NIGDY tak nie bylo i NIGDY tak nie bedzie.
          Owsiak bedzie kombinowal jakies lozka,jakies maski i fartuchy.
          On ZAWSZE gdzies tam ,za ilestam kupuje jakies towary,ktore przekazuje sluzbie zdrowia,tak jakby sluzba zdrowia NIE UMIALA sobie tych towarow kupic sama taniej.
          Przeciez jak ministerstwo negocjuje ceny to dostanie wszystko duzo taniej niz jak cfaniak owsiak negocjuje ceny.
          No ale do WOSP podlaczone sa Mrowka Cala i Zloty Melon i one tez musza pare milionow dla sie wyciagnac,bo CALA rodzina owsiaka z tego zyje i wszyscy w tej mafijnej rodzinie sa milionerami.
          Owsiak kupi jakis towar,faktury jak zwykle gdzies zagina i biznes sie kreci.
        • maksimum Re: Owsiak apeluje o wpłaty na 02.04.20, 14:04
          sinevajirapag napisał:

> Wiesz, stówa to nie jest wiele ale gdyby każdy emeryt dał stówkę uzbierałaby si
          > ę niezła sumka na pomoc dyszącej służbie zdrowia. Uznałem, że warto ten cel pop
          > rzeć. Skusisz się?
          ------------
          Jeszcze raz tylko wyrazniej,bo do glupich ludzi nie trafia jak sie normalnie pisze.
          Jak chcesz wspomoc SLUZBE ZDROWIA-to przeslij ta stowke na adres SLUZBY ZDROWIA.
          Na pewno maja swoje konto i chetnie te pomoc przyjma.

ALE,ty chcesz wspomoc OWSIAKA-co jest tez OK,choc facet rzyga milionami i kazdy w jego rodzinie od dawna jest multimilionerem.
          Rydzyk przy Owsiaku to jest szczeniak,bo Rydzyk nie ustawia calej swojej rodziny jak Owsiak.
          W WOSP nie jest zatrudniona ani jedna osoba spoza rodziny Owsiaka-bo WOSP to instytucja mafijna.
          Pracuje tam zona,corka,zieciowie itd ale NIKT spoza klanu.
    • sz0k Caritas prosi o wpłaty na 02.04.20, 13:52
      narodową zbiórkę na walkę z koronawirusem

caritas.pl/medycy
      Wpłaciłem 100,- Zachęcam do wpłat na ten zacny cel.

Nie martwcie się, że Owsiak kupi sobie za pieniądze z "walki z koronawirusem" nową furę i sypnie na festiwal taplania się w błocie. Jemu się to po prostu należy. Pamiętacie o Mrówce Całej i Złotym Melonie?

--
      "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
      Nicolás Gómez Dávila
      • sinevajirapag Re: Caritas prosi o wpłaty na 02.04.20, 14:40
        Kto wystawia fałszywe świadectwo.... jak się z tym czujesz, ateisto?
        Owsiak jest u Was, katolików, solą w oku. Gdybyście mieli cośkolwiek na niego już dawno by siedział. Więc zostaje oczernianie. Jak to dobrze, że zerwałem z tą bandą. Na Caritas nie dam. Nie mam zaufania do księży.
        Na marginesie.... nie słyszałem by jacyś bezdomni obdarowywali Owsiaka limuzynami. smile

• sz0k Re: Caritas prosi o wpłaty na 02.04.20, 15:02
          sinevajirapag napisał:

> Kto wystawia fałszywe świadectwo.... jak się z tym czujesz, ateisto?
          > Owsiak jest u Was, katolików, solą w oku. Gdybyście mieli cośkolwiek na niego j
          > uż dawno by siedział. Więc zostaje oczernianie. Jak to dobrze, że zerwałem z tą
          > bandą. Na Caritas nie dam. Nie mam zaufania do księży.
          > Na marginesie.... nie słyszałem by jacyś bezdomni obdarowywali Owsiaka limuzyna
          > mi. smile

Chorobliwy łgarz (nawet w powyższym wpisie nie mógł się oprzeć powtarzaniu oklepanych od lat kalumni) zarzucający innym "wsyatwianie fałszywego świadectwa". Boki zrywać.

--
          "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
          Nicolás Gómez Dávila
          • sinevajirapag Re: Caritas prosi o wpłaty na 02.04.20, 19:34
            sz0k napisał:

Chorobliwy łgarz (nawet w powyższym wpisie nie mógł się oprzeć powtarzaniu oklepanych od lat kalumni) zarzucający innym "wsyatwianie fałszywego świadectwa". Boki zrywać.

A zrywaj sobie jak lubisz. Oczekiwałem, że napiszesz, gdzie w mojej wypowiedzi "kalumnie" ale wolisz zrywać boki. Klasyczny katolicyzm. Wpędzić rozmówcę w poczucie winy.... mea culpa.... maxima
            i na kolana. I już klient nabiera pokory i bojaźni. Stare chwyty ale na mnie nie działają.

• maksimum Re: Caritas prosi o wpłaty na 02.04.20, 19:56
          sinevajirapag napisał:

> Kto wystawia fałszywe świadectwo.... jak się z tym czujesz, ateisto?
          > Owsiak jest u Was, katolików, solą w oku. Gdybyście mieli cośkolwiek na niego j
          > uż dawno by siedział.

Adamowicz zginal na imprezie Owsiaka i co roku kilka osob ginie na imprezach Owsiaka i okazuje sie,ze ..nikt nie jest odpowiedzialny.
        • maksimum Bezdomny milioner ofiarowal dwa VW Rydzykowi. 02.04.20, 21:14
          sinevajirapag napisał:

> Na marginesie.... nie słyszałem by jacyś bezdomni obdarowywali Owsiaka limuzynami. smile

Owsiak tyle nakradl,ze by sie brzydzil VWagonikami,ktore dostal Rydzyk.

www.wprost.pl/kraj/10100290/zagadka-wyjasniona-wiemy-skad-bezdomny-pan-stanislaw-mial-samochody-dla-rydzyka.html
          "Redakcja Wirtualnej Polski odnalazła całość rozmowy. Dowiadujemy się z niej, że auta to – jak mówi Rydzyk – "volkswageniki", a bezdomny miał je, ponieważ wygrał 1 milion 350 tysięcy złotych w totolotka. – Sierota, wychowany przez ciocię. Codziennie różaniec był z Radiem Maryja."

Jak juz cos ci sie obilo o glupia glowe,to mozesz to wyszukac w internecie.
          "Limuzyny"- VWagoniki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka