Dodaj do ulubionych

Manipulacje telewizyjne.

06.04.20, 20:34
O tym, że telewizja kłamie każdy wie. O tym, że telewizja manipuluje prawdziwymi informacjami zapewne już dużo mniej oglądaczy zdaje sobie sprawę. Podaję przykład manipulacji z zaproszeniem podawania kolejnych przykładów manipulowania opinią publiczną przez publikatory. Z dzisiejszego dnia relacja telewizyjna z obrad sejmu:
TVN pokazuje obrady sejmu, głosowania nad wnioskami formalnymi, głosowanie nad wnioskiem o dodanie nowego punktu do obrad i przerywa transmisje w momencie uzasadnienia wnioskodawcy wprowadzenia do obrad nowego punktu. Następnie z zaproszonymi gośćmi relacjonuje chamskie i nieuzasadnione niczym wprowadzenie do obrad punkt dotyczącego głosowania korespondencyjnego.
TVP INFO pokazuje obrady sejmu, głosowania nad wnioskami formalnymi, głosowanie nad wnioskiem o dodanie nowego punktu do obrad oraz uzasadnienie wnioskodawcy wprowadzenia do punktu obrad projektu ustawy o głosowaniu korespondencyjnym w wyborach prezydenckich i przerywa transmisję w momencie kiedy posłowie opozycji zgłaszają krytyczne uwagi do wprowadzonego przed chwilą punktu obrad. Następnie z zaproszonymi gośćmi relacjonuje chamskie i destrukcyjne wystąpienia opozycji.

Oglądacz nie ma szans na wyrobienie sobie obiektywnej opinii bez czegoś na podobieństwo śledztwa.


--
H.
Obserwuj wątek
  • benek231 Manipulacje telewizyjne, ty ruski trollu? :O) 06.04.20, 22:39
   blonka-hymen napisał:
   **
   No i widzisz zasrany pisiorku jak ladnie znow sie obnazyles(?) A tak sie starales zawsze by wypasc jako bezstronny i neutralny polemista. I nie wyszlo. Ba, i nie wyjdzie ty antydemokratyczne gowno. Bo masz u mnie przesrane tak jak to drugie bydle i antydemokratyczne gowno Luka/ Xiazeluke/Kretyn. Wy jestescie warci jedynie oplucia - prosto w te wredne antypolskie pyski, wy ruskie trolle.   • hymenos Re: Manipulacje telewizyjne 07.04.20, 15:58
    benek231 popisał się:

    Jak Ci nie wstyd popisywać się nieumiejętnością zrozumienia prostych tekstów? Nie czytasz ich kretynie?? Zacznij uważać na swoją twórczość, bo przynosisz wstyd nie tylko sobie ale i Twojemu właścicielowi. W końcu Murzyn sprzeda cię skośnookiemu żółtkowi, a ten już nie będzie taki pobłażliwy.

    --
    H.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka