Dodaj do ulubionych

Jeśli to prawda....

08.04.20, 07:25
zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,25851463,srednio-tylko-6-proc-zakazen-koronawirusem-jest-wykrywanych.html#s=BoxMMt3
...to Mła od początku miał rację: powszechna kwarantanna jest bezsensowna i mordercza dla gospodarki. To strata czasu i pieniędzy, dewastacja podstaw życiowych milionów ludzi, nieefektywny terror. Starsi i schorowani niech się zabarykadują w domach, reszta niech wraca do normalnego życia.


--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Obserwuj wątek
  • sinevajirapag Re: Jeśli to prawda.... 08.04.20, 10:23
   Niepolemicznie ale przeczytałem linkowany tekst a tam:
   Wyjaśnienia takiego stanu rzeczy można szukać w niewystarczających lub późno robionych testach - uważają badacze. Dla przykładu, wielka liczba ofiar koronawirusa we Włoszech lub w Hiszpanii w stosunku do liczby zgłoszonych zakażeń (czyli wskaźnik śmiertelności) wynika ze stosunkowo małej liczby testów, przeprowadzonych w tych krajach. Natomiast w Niemczech, dzięki masowym testom, wskaźnik śmiertelności okazuje się być znacznie niższy. Ten kraj wykrył do tej pory około 15,6 procent zakażeń w porównaniu z 3,5 proc. we Włoszech i 1,7 proc. w Hiszpanii. Obliczony przez badaczy wskaźnik wykrywalności zakażeń koronawirusem w Stanach zjednoczonych to tylko 1,6 proc., a w Wielkiej Brytanii - 1,2 proc. Badacze zauważają, że Korea Południowa, dla przykładu, wykryła połowę infekcji w swoim kraju, dzięki szeroko prowadzonej akcji testów na obecność koronawirusa.

   --
   W Polsce byli tacy sami komuniści jak w PiS-ie katolicy.
    • sinevajirapag Re: Jeśli to prawda.... 08.04.20, 10:38
     xiazeluka napisała:

     > No właśnie.
     >

     Jakieś pół roku temu pisałem, że PiSowi kończy się kasa. Wydano ostatnie budżetowe pieniądze na propagandę (RTV) i na łapówki dla emerytów. Chętnie zwrócę tą łapówkę do budżetu za gwarancję, że Pan Duda nie będzie już prezydentem Polski. Że nie ułaskawi peowskich złoczyńców kiedy ci w końcu utracą władzę.
     --
     W Polsce byli tacy sami komuniści jak w PiS-ie katolicy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka