Dodaj do ulubionych

obywatelu, będziesz miał obowiązek ...

30.04.20, 15:48
...gdy nabędziesz smarkfołna, zapłacenia stosownego podatku "reprograficznego":
moneyv.wp.pl/gospodarka/oplata-reprograficzna-glinski-zapowiada-jej-wprowadzenie-6505143798401153v.html
Zapewne wkrótce pojawi się obowiązek instalowania aplikacji kontrolowanych przez władzę, jak w wypadku urządzeń do przymusowej lokalizacji pojazdów, cyli elektronicznej obroży dla kierowców.
Obserwuj wątek
    • benek231 'Wolnosc w niewoli' to stary katolicki slogan :O) 30.04.20, 16:03
      przy czym chodzic mialo o 'wolnosc w niewoli Mayi'. Ale jak raz zasmakowac szczescia niewoli to pozniej sam ustawisz sie w kolejce po zainstalowanie ci podsluchow, radiolokacji, kamer gdzie tylko sie da... A pozniej antenek w glowie.
      I to wlasnie daje ci PiS. Inspirowany i wspierany przez kk.

Swoja droga podziekuj swym biskupom za dar PiSu.

piq napisał:

> ...gdy nabędziesz smarkfołna, zapłacenia stosownego podatku "reprograficznego":
      > moneyv.wp.pl/gospodarka/oplata-reprograficzna-glinski-zapowiada-jej-wprowadzenie-6505143798401153v.html
      > Zapewne wkrótce pojawi się obowiązek instalowania aplikacji kontrolowanych prze
      > z władzę, jak w wypadku urządzeń do przymusowej lokalizacji pojazdów, cyli elek
      > tronicznej obroży dla kierowców.
      • benek231 PS..Wolnosc w niewoli Maryi - dla wolnosciowca :O) 30.04.20, 16:25
        winna byc wartoscia najwyzsza.

No i popatrz Piqu jakie to zapedy maja ludzie ktorych kiedys popierales...

Bo jak dla mnie Kaczor ma zamordyzm wypisany na ryju.

benek231 napisał:

> przy czym chodzic mialo o 'wolnosc w niewoli Mayi'. Ale jak raz zasmakowac szcz
        > escia niewoli to pozniej sam ustawisz sie w kolejce po zainstalowanie ci podsl
        > uchow, radiolokacji, kamer gdzie tylko sie da... A pozniej antenek w glowie.
        > I to wlasnie daje ci PiS. Inspirowany i wspierany przez kk.
        >
        > Swoja droga podziekuj swym biskupom za dar PiSu.
    • kalllka Re: obywatelu, będziesz miał obowiązek ... 30.04.20, 16:11
      Ciekawe ilu zdobędzie się na prawdziwa wolność- dobrowolna rezygnację z nadmiaru smartfona, w życiu osobistym.
      Powiem ci tak, jakem kalka-
      od dawna mam w dupie co sobie koncypuja w pustych od reklam łbach, prymitywy, którym wydaje, ze gdy mnie podglądają to mnie wiedzą.

• maksimum Re: obywatelu, będziesz miał obowiązek ... 30.04.20, 16:23
        kalllka napisała:

> od dawna mam w dupie co sobie koncypuja w pustych od reklam łbach, prymitywy,
        > którym wydaje, ze gdy mnie podglądają to mnie wiedzą.
        ---------------
        I to jest prawidlowa i bardzo obywatelska postawa.
        Inteligentny czlowiek zachowuje sie TAK SAMO niezaleznie od tego czy jest podgladany czy tez nie.

PS. Czuje sie bardziej bezpiecznie gdy ktos mnie podglada i ten pomysl podsunalem PIS. Tak samo zreszta jak z Zaradkiewiczem.
      • kalllka Re: obywatelu, będziesz miał obowiązek ... 30.04.20, 16:38
        No i już tylko k woli informacji,
        Mój post był zasejwowany wcześniej niż benkowy. Tym samym zawracam ci uwagę,
        na próby manipulacji twoich opinii.
        ergo na próby przejęcia kontroli nad twoim WAP.
        Mam nadzieje, ze będziesz wiedział co z tym zrobić, łącze... etc.etc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka