Dodaj do ulubionych

Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O)

01.05.20, 19:35
>> Krzysztof Bosak i Dobromir Sośnierz mówili m.in. o nakładanych przez Unię Europejską podatkach. Europoseł Platformy Obywatelskiej przerywał to wystąpienie tłumacząc, że politycy mówią nieprawdę.

– Koryguję kłamstwa. Nie tak jest uchwalana dyrektywa. Dyrektywy uchwalają wspólnie państwa członkowskie, nie są narzucone. W rocznicę wstąpienia do Unii pan kłamie o Unii Europejskiej – stwierdził. >>

natemat.pl/307405,radoslaw-sikorski-przerwal-konferencje-bosaka-i-sosnierza
Ten Bosak to tylko wyszczekany klamczuch. Milo bylo widziec jak Sikorski natrzaskal mu po pysku. Temu drugiemu tez. Nawiasem mowiac tego wlasnie spodziewalem sie po tych gnojkach z Konfederacji: wyszczekania, lgarstwa, i manipulowania.

Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 01.05.20, 23:21
      Ten Sikorski niewiele wyższy od Bosaka, ale jednak lepiej upasiony na brukselskich dietach, więc zachował się niesportowo kopiąc zawodnika niższej wagi, pomylił się też co do meritum:
      "Dyrektywy uchwalają wspólnie państwa członkowskie"

--
      jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
      "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"
      • czuk1 Re: Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 02.05.20, 08:02
        boomerang napisał:

> Ten Sikorski ....., pomylił się też co do meritum:
        > "Dyrektywy uchwalają wspólnie państwa członkowskie"

.... To jest czepianie się ... o szczegóły. Oczywistym jest że....:

".....Dyrektywy UE to akty prawne UE. Zgodnie z Artykułem 288 Traktatu z Lizbony (dawny art. 249 TWE) wiążą państwa członkowskie UE do których są skierowane w odniesieniu do rezultatu, który ma być osiągnięty, pozostawiając jednak organom krajowym państwa członkowskiego swobodę wyboru formy i środków prawnych. Dyrektywy zatem muszą być z zasady wdrożone do porządku prawnego państw członkowskich, aby można mówić o skutku prawnym, jaki mają osiągnąć [b]Zasada ta nie dotyczy rozporządzeń i decyzji wydawanych przez instytucje Unii, które zgodnie ze wspomnianym art. 288, wiążą w całości i są bezpośrednio stosowane, [przy czym rozporządzenia mają zasięg ogólny, a decyzje wskazują i wiążą jedynie adresatów.
        [b]Dyrektywy, ale również rozporządzenia i decyzje, które są skierowane do wszystkich państw członkowskich, są publikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Wchodzą one w życie z dniem w nich określonym lub - w przypadku braku wskazania takiego dnia - dwudziestego dnia po ich publikacji.
        Inne dyrektywy, jak również decyzje, które wskazują adresata, są notyfikowane adresatom i stają się skuteczne wraz z tą notyfikacją, wg art. 297 ust. 2 (dawny art. 254 TWE).
        Podstawowe informacje dotyczące dyrektyw wydanych w celu harmonizacji rynku wewnętrznego UE i ułatwiania swobody przepływu towarów z zachowaniem przyjętego w UE poziomu ochrony są Państwu udostępnione poniżej..........."
        www.pkn.pl/polskie-normy/normy-prawo/dyrektywy-ue
          • czuk1 Re: Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 02.05.20, 09:44
            boomerang napisał:

> Dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa członkowskie.
            >
            I przez to/za to trzeba zdyskredytować Sikorskiego za merytoryczne, odważne, niekonwencjonalne włączenie się go do przedwyborczego/ propagandowego przemówienia kandydata Konfederacji ?
            Pochwalić trzeba p. Bosaka za kulturalne potraktowanie Sikorskiego i kontynuowanie wiecowej polemiki z udziałem Sikorskiego.
            • czuk1 Re: Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 02.05.20, 09:59
              Wysłuchałem - przed minutami - głosu Sikorskiego na spotkaniu przedwyborczym Pana Bosaka. Nie widzę tam żadnego przeoczania czy błędu w opisie dyrektyw z UE. Ten fragment wypowiedzi i jego uogólnienie - to typowa manipulacja przeciwników politycznych , Konfederacji i mediów. Sikorski mówił wyraźnie o władzach i instytucjach UE. Mówił jasno o tym, ze dyrektywy nie mogą zaistnieć bez akceptacji władz UE, które reprezentują kraje członkowskie. Podał przykład konkretnego traktatu; tego który za Polskę podpisał Prezydent Lech Kaczyński.
            • benek231 Re: Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 02.05.20, 15:54
              czuk1 napisał:

> > Dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa członkowskie.
              **

"Przyjęcie dyrektywy polega na jej wspólnym przyjęciu przez Parlament Europejski oraz Radę na wniosek Komisji Europejskiej w zwykłym procesie ustawodawczym."

www.infor.pl/prawo/encyklopedia-prawa/d/273023,Dyrektywa-Unii-Europejskiej.html
              Co oznacza, ze skladajacy sie z przedstawicieli panstw czlonkowskich PE przyjmuje prawo zwane 'dyrektywa' wiekszoscia glosow. A to oznacza, ze jednak to panstwa czlonkowskie wspolnie uchwalaja dyrektywy. Ktore po przeglosowaniu przez wiekszosc, pbowiazuja wszystkie panstwa czlonkowskie.

Ci narodowcy, jak i reszta polskiej prawicy, na czele z pisiorami, to jednak ludzie z gruntu nieuczciwi oraz podli. Ich podejscie do omawianego problemu jest bowiem dokladnie takie jak kogos kto twierdzi, ze obywatele, narod, nie stanowi praw gdyz prawa ustanawia Sejm, a nastepnie sa one narzucane narodowi (obywatelom). Zadnej wzmianki o ty, ze ci ludzie w Sejmie sa przedstawicielami narodu, powolanymi przez narod do stanowienia praw - w imieniu narodu.

Podobnego zabiegu dokonali narodowcy z Konfederacji na stanowieniu praw przez UE, i narzucaniu ich panstwom narodowym, bo to nie one wspolnie uchwalaja prawa.
              Narodowcy nie przepadaja za UE wiec staraja sie tak ja opluc jak tylko mozna, oraz zwiazki Polski z UE. A, ze sa z gruntu nieuczciwi wiec nie widza nic niestosownego w pozyskiwaniu sobie wrogow Unii poprzez uciekanie sie do klamstw i manipulacji. Mam nadzieje, ze Bosaka jeszcze dlugo bedzie bolala dupka.
                  • benek231 Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 02.05.20, 18:49
                    sinevajirapag napisał:

> Żenada ten Bosak właśnie. Głupi to on nie jest ale wyglądu za skarby nie ma. Ni
                    > e wyobrażam sobie go we fraku właśnie, chyba, że w roli kelnera na przyjęciu u
                    > Sikorskiego.
                    **
                    Ja tam nie czepiam sie czyjegos wygladu. Nie jego wina, ze ma takie nikczemne geny.

Zas co do fraka to uwazam, ze bylby do samej ziemi. Ale przynajmniej Bosak nie wygladalby w nim jak pokraka.
                • benek231 Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 02.05.20, 17:36
                  czuk1 napisał:

> ..... drobna korekta ...
                  >

> benek231 napisał, że JAKOBY czuk1 napisał (?!): Dyrektyw nie uchwalają w
                  > spólnie
                  państwa członkowskie.
                  >
                  > ...... faktycznie:....
                  >
                  > boomerang napisał: Dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa członkowskie.

**
                  Istotnie i te glupote napisal boomerang.

Przepraszam za pomylke smile

Czy zgadzasz sie z reszta, Czuku ?
        • boomerang Re: Sikorski nakopal Bosakowi po dupce :O) 03.05.20, 01:12
          Zdradek przyzwyczaił nas już do swoich zachowań i wystąpień wynikających z niskich pobudek tudzież niskiego IQ. Niech nikogo nie myli jego angielski licencjat zdobyty w podejrzanych okolicznościach.

--
    • boomerang ja tak to wyglądało naprawdę 03.05.20, 10:31
      Sikorski wyskoczył jak Filip z konopi, a Bosak go załatwił bez mydła.

www.youtube.com/watch?v=37fI-D5H31Q

--
      • czuk1 Re: ja tak to wyglądało naprawdę 03.05.20, 11:06
        boomerang napisał:
        > Sikorski wyskoczył jak Filip z konopi, a Bosak go załatwił bez mydła.
        > www.youtube.com/watch?v=37fI-D5H31Q

boomerang napisał m.in:
        ..." a Bosak go załatwił bez mydła."

Zgoda, że wyskoczył jak Filip z konopi ale Bosak wykorzystał ten wskok Sikorskiego do próby
        zdyskredytowania go. Organizatorzy spotkania Bosaka z wyborcami , na ulicy..... mają mój +.
        Udostępnili Sikorskiemu możliwość wymiany poglądów z Bosakiem. I taka miała miejsce.
        Przez 2 minuty (faktycznie) można komuś dokopać, .....ale tam była rozmowa.
        I po 2 minutach rozmowy nie sposób komuś dokopać. Co najwyżej ubliżyć.
        Ubliżania tam nie było.
        • benek231 Re: ja tak to wyglądało naprawdę 03.05.20, 15:01
          czuk1 napisał:

> [i]Zgoda, że wyskoczył jak Filip z konopi ale Bosak wykorzystał ten wskok Sikor
          > skiego do próby zdyskredytowania go.
          **
          No nie Czuku, przeciez Sikorski najpierw zarzucil Bosakowi i temu drugiemu klamstwa w kwestii przyjmowania dyrektyw, a pozniej to wlasnie wykazal. Czy to nie jest nakopanie po dupie? Wedlug mnie jest.
          • benek231 PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 03.05.20, 16:51
            Bo Polska wyciagela z Unii 3 razy tyle ile do kasy Unii wplacila, i to jest fakt. Tymczasem ten facet probowal tworzyc jakies hipotetyczne konstrukcje by zrobic z ludzi baranow i sprzedac im klamstwo, ze Polska z Unii nie ma nic, bo to tylko taka fikcja, ze cos ma.
            Razem z tym drugim pajacem, ktory kandyduja na miejsce obecnego pajaca, ogladalismy show w wykonaniu dwoch pajacow.
            • czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 04.05.20, 10:05
              benek231 napisał:
              > Razem z tym drugim pajacem, ktory kandyduja na miejsce obecnego pajaca, ogladaliismy show w wykonaniu dwoch pajacow.
              Sośnierz umacnia swoją pozycję w Konfederacji. PiS liczy , że Sośnierz będzie zwornikiem i przyczepi Korporację do PiS. Dlatego PiS zauważyło i nazwało imieniem Sośnierza jego pomysł .
              Ja oglądałem fragment ,,,,,,rozmowę Sikorskiego z Bosakiem.
                • czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 04.05.20, 19:53
                  xiazeluka napisała:
                  > Te, ćwierćinteligent1, Wy chyba nie kojarzycie, że Sośnierzów są dwie sztuki...

Jak to ? egzamin ?

Jeden ze Śląska , prezes NFOZ(kasy chorych) ze Śląska ,wprowadził elektroniczną ewidencję "klientów".
                  Z Konfederacji.
                  Drugi - poseł , dyr Teatru , Ten chyba z PO.
                    • czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 05.05.20, 06:10
                      xiazeluka - Predator XL - a jednak, jak sam się reklamuje ---> ostateczny łowca komuchów
                      ukrywający się pod płcią żeńską --- > napisała:

>Nadal źle.

Nie widziałem całego spotkania Bosaka, Sośnierza i innych na ulicy. Skąd mam wiedzieć co głosił Sośnierz.
                      • xiazeluka Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 05.05.20, 08:42
                        Ćwierćinteligencie1, wszystko udało się Wam pomieszać. Ten pierwszy, ze Śląska, jest z pis, ten drugi, aktor, nie ma z tym wszystkim niczego wspólnego. O istnieniu trzeciego nic nie wiecie.
                        Jak możecie się brać za analizy polityczne, skoro o takich oczywistościach nie macie pojęcia?

--
                        Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
                        • czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 05.05.20, 11:53
                          xiazeluka napisała:

> Ćwierćinteligencie1, wszystko udało się Wam pomieszać. Ten pierwszy, ze Śląska, jest z pis, ten drugi, aktor, nie ma z tym wszystkim niczego wspólnego. O istnieniu trzeciego nic nie wiecie.
                          > Jak możecie się brać za analizy polityczne, skoro o takich oczywistościach nie macie pojęcia?

Nie do końca mogę się zgodzić. Analizy polityczne dotyczą poglądów politycznych a nie obmawiania ludzi je głoszących. Np. tego, że Bosak jest jakoby gejem. Do prowadzenia analiz politycznych nie jest konieczna dokładna wiedza o konkretnych politykach. Choć i do tego można się przyczepić.... do nieznajomości życiorysów polityków.

• czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 05.05.20, 19:21
                              kalllka napisała:
                              > Przebijam tylko post czuja, żeby nie wisiał i nie służył do przekierowań trasy

Mój post nie wisi, prawie zawsze jest odpowiedzią dla kogoś konkretnego, zawiera login tego kogoś
                              i fragment jego wypowiedzi. Taki post jest podwiązany pod wypowiedź tego kogoś.
                              Korzystaj z Drzewka a ominiesz takie (jak moje) posty które dotyczą polemiki 2 ,.3, 4 .. osób.

• czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 05.05.20, 11:40
                        xialuka napisał:
                        > >Nadal źle.
                        czuk1 odpowiedział:
                        Nie widziałem całego spotkania Bosaka, Sośnierza i innych na ulicy. Skąd mam wiedzieć co głosił Sośnierz.

dodaję....
                        Przyznaję. Niedokładnie odróżniłem Sośnierzy. Zapomniałem, że ten młodszy był eurodeputowanym.
                      • czuk1 Re: PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 06.05.20, 09:00
                        Napisałem , odpowiadając xiazeluce :
                        > Nie widziałem całego spotkania Bosaka, Sośnierza i innych na ulicy. Skąd mam wiedzieć co głosił Sośnierz.

....uzupełniam...

Obejrzałem wreszcie video (23 min.) konferencji ulicznej kandydata Konfederacji na urząd Prezydenta. Według p. Bosaka p. Sikorski zakłócał przebieg konferencji ale następnie sam nawiązał z nim dialog, odpowiadał na jego zarzuty. Starcie słowne mieli tam Sośnierz z Sikorskim. Chodziło o zakres dyrektyw i organy je wydające . Adwersarzy zostali przy swoich zdaniach. A na forum został ten dylemat wyjaśniony.
                        Przy okazji wypowiem się (kontrowersyjnie na pewno) na temat Konfederacji. Wg mnie.
                        Dobrze, że na scenie politycznej (w Sejmie) pojawili się konfederaci. Jak na razie widać , są oni dla rządzących stroną opozycyjną. Występujący w mediach też w Sejmie jasno i trafnie reprezentują nasz interes narodowy , krytykują szkodliwe i bezprawne decyzje PiS. Niepokoić mogą jedynie ich antyunijne, nacjonalistyczne wypowiedzi .
              • benek231 PS....A Klamal takze Sosnierz :O) 04.05.20, 15:17
                czuk1 napisał:

Ja oglądałem fragment ,,,,,,rozmowę Sikorskiego z Bosakiem.[/i]
                **
                Nieco powyzej Boomerang podrzucil link do calosci tej konferencji.

Swoja droga to ten Bosak struga glupa albo jest glupem, bo czepial sie Morawieckiego o jakies nowe podatki na Unie, ciagle nie wiedzac co za podatki i tak dalej. A przeciez jest poslem i zamiast pieprzyc na ulicy powinien byl wezwac Morawieckiego do Sejmu i w ramach interpelacji poprosic o odpowiedzi na te wszystkie pytania ktore wyglosil w kierunku mikrofonow i kamer, zamiast bezposrednio do Morawieckiego. Moze jeszcze nie wie, ze tak sie robi...
          • czuk1 Re: ja tak to wyglądało naprawdę 04.05.20, 09:54
            benek231 napisał:
            > No nie Czuku, przeciez Sikorski najpierw zarzucil Bosakowi i temu drugiemu klamstwa w kwestii przyjmowania dyrektyw, a pozniej to wlasnie wykazal. Czy to nie jest nakopanie po dupie? Wedlug mnie jest.

Przepraszam. Nie spojrzałem na Twój tytuł wątku. Nie odnosiłem się do tytułu wątku. Też jestem zdania, że Sikorski na początku już miał rację a Bosak , w tej dalszej polemice, nie dokopał Sikorskiemu bo sam lawirował i kłamał. Odpowiedziałem
            ogólnie i opisałem bumerangowi przebieg rozmowy; który napisał, że ...."Bosak go załatwił bez mydła".

boomerang
            ja tak to wyglądało naprawdę
            03.05.20, 10:31
            Sikorski wyskoczył jak Filip z konopi, a Bosak go załatwił bez mydła
          • boomerang dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa członkowsk 05.05.20, 09:10
            Krzyżpański z tobą mam, Krzyżtopie52.
            Nikt tam nie kłamał w kwestii uchwalania dyrektyw, ani nawet Sikorski. Bosak miał rację, a Sikorski tej racji nie miał.
            Dyrektywy uchwalają Stowarzyszenia Polityczne w 705-osobowym PE, a nie państwa członkowskie. Stowarzyszenia polityczne to:
            1- neoliberalna Europejska Partia Ludowa, współzałożona przez Adenauera, na której czele stoi aktualnie Tusk, a Polskę reprezentuje tam marginalna partia PSL oraz będąca w trakcie marginalizacji PO - 187 głosów,
            2- neomarksistowska Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów, założona przez oddanego przyjaciela Polaków, absolwenta podstawówki, Martina Schulza, a Polskę reprezentują tam różowi i tęczowi Belka, Cimoszewicz, Miller, Biedroń - 148 głosów,
            3- neoliberalna Odnówmy Europę, reprezentująca Macrona - nikt z Polski - 97 głosów,
            4- konserwatywna Tożsamość i Demokracja, z AfD oraz dominacją włoską i francuską - nikt z Polski - 76 głosów,
            5- neomarksistowska Zieloni - nikt z Polski - 68 głosów,
            6- konserwatywna Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy zdominowana przez PiS - 61 głosów,
            7- stricte neo-marksistowska Zjednoczona Lewica Europejska + Nordycka Zielona Lewica - nikt z Polski - 39 głosów,
            8- niezrzeszeni.
            Summa summarum: neo-liberałowie mają 40% głosów, neo-marksiści 36% głosów, a konserwatyści zaledwie 19% głosów. Te proporcje nie odpowiadają układowi sił w Polsce, ani nawet żadnym z państw członkowskich.

--
            • xiazeluka Re: dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa człon 05.05.20, 10:10
              Nazywanie Tusków, Makaronów i innych takich "neo-liberałami" jest uwłaczające dla liberalizmu i stanowi jednocześnie kapitulację wobec terroru nowomowy. Można przecież użyć adekwatnych określeń, np. "postępowcy", "nihiliści-hedoniści", "sukinsyny"...

--
              Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
                • kalllka Re: dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa człon 05.05.20, 11:42
                  A tak w ogóle to i legend już nie ma.
                  W każdym razie, i na krzyż../na wszelki wypadek gdybys nie zrozumiał- odpukuje ten krzyż żeby komu na kręgosłup nie padło i nawet nie na na psa, urokiem/
                  to podpisać się jeszcze można krzyżykiem.
                  Tak! Są jeszcze takie aplikacje, które honorują krzyżyk# jako potwierdzenie , także weź to pod uwagę bumerangiem pisząc.
                  • czuk1 Re: dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa człon 05.05.20, 19:11
                    kalllka napisała:
                    > A tak w ogóle to i legend już nie ma.
                    > W każdym razie, i na krzyż../na wszelki wypadek gdybys nie zrozumiał- odpukuje
                    > ten krzyż żeby komu na kręgosłup nie padło i nawet nie na na psa, urokiem/
                    > to podpisać się jeszcze można krzyżykiem.
                    > Tak! Są jeszcze takie aplikacje, które honorują krzyżyk# jako potwierdzenie ,
                    > także weź to pod uwagę bumerangiem pisząc.

Nie wiadomo do kogo piszesz i o czym? Nie można konkretnie?
                    • sinevajirapag Re: dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa człon 05.05.20, 19:47
                      Czuku, prawdziwych artystów, mistrzów pędzla poznawało się po tym jak potrafili namalować portrety czy pejzaże. Od dzisiejszych mistrzów różnili się tym, że rzeczywiście umieli malować. A dziś? Dziś daje się pędzel małpie a potem krytycy piszą sążniste peany na cześć "artysty". Podobnie jest panią Kalllką. Być może w treści Jej wypowiedzi jest sekret ogromnej mądrości a my, zwykli zjadacze polskiego chleba, nie jesteśmy w stanie poznać się na mądrości i głębi przekazu. Na wszelki wypadek zatem lepiej pochwalić niż wyjść na ignoranta smile

--
                      "Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami" George Orwell
                      • czuk1 Re: dyrektyw nie uchwalają wspólnie państwa człon 05.05.20, 20:26
                        sinevajirapag napisał:
                        > Czuku, prawdziwych artystów, mistrzów pędzla poznawało się po tym jak potrafili namalować portrety czy pejzaże. Od dzisiejszych mistrzów różnili się tym, że rzeczywiście umieli malować. A dziś? Dziś daje się pędzel małpie a potem krytycy piszą sążniste peany na cześć "artysty".
                        Podobnie jest panią Kalllką. Być może w treści Jej wypowiedzi jest sekret ogromnej mądrości a my, zwykli zjadacze polskiego chleba, nie jesteśmy w stanie poznać się na mądrości i głębi przekazu.
                        > Na wszelki wypadek zatem lepiej pochwalić niż wyjść na ignoranta smile

Masz rację ...ale , jako zjadacz chleba może i pochwalę, kiedy artysta pokaże /opisze mi swoje wysublimowane dzieło.Ale kiedy ono mi się spodoba,. Lubię kiedy artysta chce poznać moje zdanie na temat jego dzieła. Za moje szablonowe wpisy ....większym ignorantem , naiwniakiem i ciemniakiem, niż teraz, już mnie nie obwołają. Na forum mało jest przyjaznych uczestników. Znielubiłem kilku "cwaniaków".

• benek231 dyrektywy uchwalają delegaci państw członkowskich 05.05.20, 15:23
              boomerang napisał:

> Krzyżpański z tobą mam, Krzyżtopie52.

> Dyrektywy uchwalają Stowarzyszenia Polityczne w 705-osobowym PE, a nie państwa
              > członkowskie.
              **
              Czyli jakies stowarzyszenia cos tam sobie uchwalaja - ich sprawa - ale dlaczego pozniej panstwa czlonkowskie realizuja te uchwaly? Hmm... Dojdziesz do tego?

O pochodzeniu mego imienia, skoro pilujesz i pilujesz, wiem od dziecka - od mych rodzicow. Ktorym podobalo sie to imie, po prostu. Wcale nie z powodu pochodzenia. Ale tez nie jestes pierwszym ktory zafiksowal sie na mym imieniu. Wczesniej bylo kilku ktorym takze wydawalo sie, ze z racji pochodzenia mego imienia cos dla mnie powino z tego wynikac.

Tylko nie wynika. Bo mam w dupie te rozne "powino", obowiazujace w spoleczenstwach prymitywnych.

Prawda jest bowiem taka, ze jestem wolnym czlowiekiem (nie mylic z "wolnosciowcem").
              • sinevajirapag Re: dyrektywy uchwalają delegaci państw członkows 05.05.20, 19:52
                No właśnie. To, że jesteś wolnym człowiekiem jest solą w oku u tych, którzy w ramach wolnościowych (liberałowie, ha ha ha) poglądów chcieliby Ciebie tej wolności pozbawić narzucając Ci światopogląd, który Ci nie odpowiada.

--
                "Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami" George Orwell
                • czuk1 Re: dyrektywy uchwalają delegaci państw członkows 05.05.20, 21:02
                  sinevajirapag napisał:
                  > No właśnie. To, że jesteś wolnym człowiekiem jest solą w oku u tych, którzy w ramach wolnościowych (liberałowie, ha ha ha) poglądów chcieliby Ciebie tej wolności pozbawić narzucając Ci światopogląd, który Ci nie odpowiada.

Istotnie. Moja wolność zdążyła się zadomowić, przez kilkanaście lat emerytury i ponad 30 lat nowej Polski.
                  Odreagowuję kilkadziesiąt lat pracy najemnej. Zdążyły utrwalić się moje nowoczesne poglądy na świat, ustroje polityczne, rolę i miejsce Polski , ustrój i rządy w Polsce, bieżące wydarzenia. Mam szerokie zainteresowania ale przez to wiedzę pobieżną w różnych dziedzinach, tylko tematy zawodowe staram się znać dogłębnie i na bieżąco.
              • boomerang Re: dyrektywy uchwalają delegaci państw członkows 07.05.20, 00:24
                Krzyżtoporku52, jeszcze się nie pokajałeś za to dokopanie do dupki Bosakowi.
                W rzeczywistości to Bosak sprawił Sikorskiemu manto po którym ten zszedł ze sceny z podkulonym ogonem.

--
                • benek231 dyrektywy uchwalają delegaci państw członkowskich 07.05.20, 16:33
                  boomerang napisał:

> Krzyżtoporku52, jeszcze się nie pokajałeś za to dokopanie do dupki Bosakowi.
                  > W rzeczywistości to Bosak sprawił Sikorskiemu manto po którym ten zszedł ze sce
                  > ny z podkulonym ogonem.
                  **
                  Gdyby Sikorski nie zakwestionowal tego co te glomby glosily to w swiat poszloby z tej konferencji niepodwazalne przeslanie, ze "ktos ( i nawet nie wiadomo kto!?!?!?) w tej Unii wymysla prawa ktore pozniej narzuca Polsce. A Polska nie bierze przeciez udzialu w tym podejrzanym procederze." Tymczasem ci wszyscy czlonkowie PE reprezentuja wlasne ugrupowania polityczne oraz wlasne panstwa, przy czym panstwa podpisaly traktat w ktorym zobowiazuja sie do przestrzegania praw ktore ci ludzie w PE stworza. Czyli dostal jednak Bosak kopa w dupke, gdyz zostal przylapany na klamstwie.

Wiem, ze na tobie nie robi to wrazenia, skoro popierasz takich bydlakow, klamcow i oszustow. Bo najwyrazniej sam jestes taki.

=================

• boomerang Re: dyrektywy uchwalają delegaci państw członkows 08.05.20, 05:31
                    Unia Europejska zaleca państwom członkowskim wprowadzenie prawa zgodnego z dyrektywą, ale nie ma prawa zmusić ich do tego. Państwa członkowskie mają wciąż swoje parlamenty wybrane w demokratycznych wyborach, które są odpowiedzialne przed wyborcami. Również prezydenci krajów członkowskich zobowiązani są do odpowiedzialności przed wyborcami. Na tym polega demokracja, której w UE nie ma, bo UE to takie (że posłużę się mniej więcej twoim określeniem) antydemokratyczne guano. UE musi liczyć się z tym że jeśli ustanowi dyrektywę o prawie małżeństw jednopłciowych do adopcji dzieci, to Polska na swoim terytorium tej dyrektywy nie wprowadzi.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka