Dodaj do ulubionych

nie mam szacunku do łysych facetów

02.05.20, 12:36
wiem, że to źle, nie powinienem być taki.
Walczyłem z tym, starałem się.
Nic to nie dało i pogodziłem się w końcu.
Mam wrodzony brak szacunku do łysych właśnie.
Obserwuj wątek
      • perla_roztocza Re: nawzajem,... 02.05.20, 15:42
        upsss, nie wiedziałem piq, ale za to umiem rozróżnić byty wirtualne od realnych. Czytając wpisy nie myślę czy ktoś jest łysy w realu czy nie, bo w wirtualu nie ma łysych.
        Natomiast jak widzę łysego Budkę to jakoś nie mogę się do niego przekonać właśnie.

• sinevajirapag Re: nawzajem,... 02.05.20, 17:18
            perla_roztocza napisał:

> dodam piq, najgorszy to jest taki łysy z brodą. A jak łysy z czarną brodą to ma
            > sakra jest właśnie.

Czyli, jeśli wygląda jak św. Józef to masakra jest właśnie. Oto słowo tapicerskie, tapicerowi niech będą dzięki.
            Przy okazji kopa zarobił tutejszy komik, xywa Luka, wprawdzie nie całkiem łysy ale na fotografii sprzed lat z pokaźnymi zakolami a dziś to kto wie...
            Aaaa i jeszcze jedno. Św. Piotr. Też łysy niczym kolano właśnie. No to sobie nagrabiłeś smile.

--
            "Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami" George Orwell
            • xiazeluka Re: nawzajem,... 02.05.20, 17:58
              Widzicie, baobab, Mła robią zdjęcia, a Wam nie. Wiecie dlaczego? Dlatego, że trudno uchwycić na fotce smród.

--
              Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
              • sinevajirapag Re: nawzajem,... 02.05.20, 18:13
                xiazeluka napisała:

> Widzicie, baobab, Mła robią zdjęcia, a Wam nie. Wiecie dlaczego? Dlatego, że tr
                > udno uchwycić na fotce smród.
                >

Masz rację. Mam wielu miłośników - jesteś jednym z nich.

--
                W Polsce byli tacy sami komuniści jak w PiS-ie katolicy.
    • benek231 A ja nie mam szacunku dla pisiorow :O) 02.05.20, 18:43
      antydemokratyczne gowno perla_roztocza napisał:

> wiem, że to źle, nie powinienem być taki.
      > Walczyłem z tym, starałem się.
      > Nic to nie dało i pogodziłem się w końcu.
      > Mam wrodzony brak szacunku do łysych właśnie.
      **
      Z ciebie jest głupi ch.j pisiorku, a jako taki koniecznie musisz byc łysy.

• monalisa2016 Re: nie mam szacunku do łysych facetów 02.05.20, 23:28
      Tesc mojej kolezanki zawsze powtarzal pewne powiedzenie (nie mam zamiaru kogos obrazac): "na swini trzeba parzyc a lysego poglaskac" smile

--
      Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
      www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
        • sinevajirapag Re: łysina oznacza wysoki poziom testosteronu,... 03.05.20, 08:30
          perla_roztocza napisał:

> piq, post napisałem spontanicznie. Gdy ochłonąłem to zrozumiałem, że nie tyle m
          > i chodziło o łysych co o łysych z brodami. To nie wina łysego, że jest łysy, al
          > e gdy łysy zapuszcza brodę to jego wyłączna wina jest właśnie.

Na kolana przed piq'iem, tapicerze właśnie. smile

--
          W Polsce byli tacy sami komuniści jak w PiS-ie katolicy.
        • ada08 Re: łysina oznacza wysoki poziom testosteronu,... 03.05.20, 10:06
          perla_roztocza napisał:

> piq, post napisałem spontanicznie. Gdy ochłonąłem to zrozumiałem, że nie tyle m
          > i chodziło o łysych co o łysych z brodami. To nie wina łysego, że jest łysy, al
          > e gdy łysy zapuszcza brodę to jego wyłączna wina jest właśnie.

A widzisz, Perło, piq już lata temu wystąpił na tym forum z oświadczeniem, że jest łysy. Zapamiętałam to, bo jego odwaga i determinacja zrobiły na mnie wtedy spore wrażenie. A Ty - jak widać - nawet tamtego wydarzenia nie zauważyłeś, przykre to.

Co do łysych, podobają mi się. Po co facetowi włosy na głowie? Ale jeśli idzie o łysych z brodą to zgadzam się z Tobą.
          Obyśmy się tylko zaraz nie dowiedzieli, że piq ma czarną brodę do pasa!
          a.
          • perla_roztocza Re: łysina oznacza wysoki poziom testosteronu,... 03.05.20, 12:13
            ada08 napisała:

> Co do łysych, podobają mi się. Po co facetowi włosy na głowie?

faktycznie, gdyby się tak na spokojnie zastanowić to po kiego facetom te włosy? Łysy ma lepsze wietrzenie kiepeły.
            Z drugiej strony gdyby rzeczywiście kobietom bardziej podobali się łysi to wszyscy bylibyśmy łysi.
            Natomiast o bohaterskim wyznaniu piqa nigdy nie czytałem właśnie.

• piq natura, perła, selekcjonuje w doborze naturalnym, 03.05.20, 16:05
              ...że mądrzejsi i silniejsi mają większe sząse na romąse i przekazanie genów, a to wiąże się bezpośrednio z zawartością czaszek i ich owłosieniem. Człowiek przez czaszkę przepuszcza 2/3 energii ciała i izolacja z owłosienia na pokrywie mózgu i następcze zaburzenie chłodzenia powoduje problemy z przegrzaniem tkanki nerwowej, a co za tym idzie spowolnienie procesów myślowych dla ratowania bilansu cieplnego. Jednocześnie brak uwalniania nadmiaru energii przez głowę wskutek izolacji z wełny włosowej musi skutkować przegrzewaniem jąder i spadkiem ich funkcjonalności, a także szybkim przybieraniem na wadze, bo ta energia coś ze sobą musi robić. Nie wiesz o tym?
              • perla_roztocza Re: natura, perła, selekcjonuje w doborze natural 03.05.20, 16:20
                piq napisał:

> ...że mądrzejsi i silniejsi mają większe sząse na romąse i przekazanie genów, a
                > to wiąże się bezpośrednio z zawartością czaszek i ich owłosieniem. Człowiek pr
                > zez czaszkę przepuszcza 2/3 energii ciała i izolacja z owłosienia na pokrywie m
                > ózgu i następcze zaburzenie chłodzenia powoduje problemy z przegrzaniem tkanki
                > nerwowej, a co za tym idzie spowolnienie procesów myślowych dla ratowania bilan
                > su cieplnego. Jednocześnie brak uwalniania nadmiaru energii przez głowę wskutek
                > izolacji z wełny włosowej musi skutkować przegrzewaniem jąder i spadkiem ich f
                > unkcjonalności, a także szybkim przybieraniem na wadze, bo ta energia coś ze so
                > bą musi robić. Nie wiesz o tym?

trochę mnie zatkało bo ja z biologii i anatomii to nie za bardzo.
                Osobiście jestem zwolennikiem krótkich włosów. Dlatego jutro przyjedzie do mnie moja fryzjerka właśnie.
            • calamity.miriam Re: łysina oznacza wysoki poziom testosteronu,... 06.05.20, 22:44
              Interesujące. Po co łysym włosy smile

Owlosienie jest pozostałością po futrze homo erectus.

Dominikanie, Franciszkanie wygalają włosy, ostawiając rodzaj "kółka" z ich resztek
              tylko na pamiątkę korony cierniowej - to się nazywa tonsura,
              Osoby deklarujące religijność powinny mieć szacunek zatem do łysych z wyboru.

Tonsura była zawsze znakiem przynależności do zakonu, a więc kolega nie ma szacunku do osob duchownych, zaś mężczyźni należący do rodów królewskich nosili długie rozpuszczone włosy (łysi - peruki wink ich poddani krótkie, a niewolnicy mieli całą głowę ogoloną.

Wracając do tonsury - została zniesiona po II Soborze Watykańskim.
              Kobiety szaleją z gestością włosów i długością ale są te interesujące, które zgoliły włosy.
              Włosy goli się na znak żałoby, przełomu, o co tyle hałasu?

Szacunek z powodu braku włosów lub ich brak?

Faktycznie, sądzilam ,ze niżej już nie mozecie, a tu ada puka "od dołu" smile))
            • boomerang Re: łysina oznacza wysoki poziom testosteronu,... 06.05.20, 23:29
              Broda spełnia też funkcję informatyczną, przekazuje bezbłędnie informacje o rodzajach zupy spożywanych ostatnio przez nosiciela brody, czy to była zupa ogórkowa czy pomidorowa z ryżem na ten przykład.

--
              jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
              "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"
          • piq Ado, nigdy się łysiny nie wstydziłem,... 03.05.20, 16:33
            ...odpowiedzią na wszystkie kompleksy jest sławne dzieło "Φαλάκρας ἐγκώμιον" (falakras enkomion, "Pochwała łysiny") Synezjusza z Cyreny, który napisał je w odpowiedzi na dzieło "Pochwała włosów" Diona Chryzostomosa ("Złotoustego") i zaorał go dokumentnie. Zaoranie polegało na ewidentnej wyższości intelektualnej łysego Synezjusza nad włochatym Dionem, albowiem Synezjusz zwalczył argumenty Diona cytatami z Homera (argumenty ostateczne i rozstrzygające pośród Hellenów i hellenistów), które kompletnie zmyślił, a ten bałwan Dion nie był w stanie przyjąć do wiadomości, że można w ogóle coś z Homera zmyślić i nie był w stanie odeprzeć kontrofensywy Synezjusza.

Synezjusz był tak mądry, że będąc rzetelnym neoplatończykiem i poganinem, miłośnikiem kobiet, jedzenia, picia i polowań, został wybrany przez miejscowych chrześcijan biskupem Ptolemaidy cyreńskiej, którą to funkcję sprawował z godnością i rozumem, choć jego przyjaciółkę i mentorkę Hypatię brutalnie zamordowano z poduszczenia tego sukinsyna św. Cyryla Aleksandryjskiego rękami miejscowych chrześcijan.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka