Dodaj do ulubionych

Nareszcie jakaś przyjemna wiadomość

14.05.20, 14:28

Polska najnormalniejszym krajem Europy:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25944725,polska-homofobicznym-liderem-ue-dyrektor-kph-wladza-oblala.html#s=BoxOpImg3
Obserwuj wątek
    • benek231 Nareszcie przyjemna wiadomość dla Kretyna :O) 14.05.20, 15:31
      kretynaluka napisała:
      >
      > Polska najnormalniejszym krajem Europy:
      **
      Cale szczescie, Kretyn, ze Polska nie jest jeszcze taka normalna jak ty, bo wowczas zajelaby ostatnie miejsce we wszystkich rankingach.

Obok najwiekszego homofoba uzyskalaby Polska tytul najwiekszego mizogina, najwiekszego ksenofoba, najwiekszego rasisty, najwiekszego anysemity, najwiekszego antyfeministy. Co nie jest oczywiscie problemem dla ciebie, bos glupi oraz dumny z tego. Problemem jest natomiast znalezienie takiej wielkiej skory dla wlasnie wymienionego gowna wszelakiego by mozna je bylo do tej skory wlac. Tak jak napelniono twoja, ty plynne gowno w ludzkiej skorze.

• oleg3 Re: Nareszcie przyjemna wiadomość dla Kretyna :O) 14.05.20, 15:43
        Krzysiu,
        to cię też zainteresuje.

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski przekonuje, że władza będzie chciała wypowiedzieć tzw. konwencję antyprzemocową. - To genderowski bełkot ratykowany przez PO i PSL - napisał Romanowski na Twitterze.
        "Konwencja stambulska mówi o religii, jako przyczynie przemocy wobec kobiet. Chcemy wypowiedzieć ten genderowski bełkot ratyfikowany przez PO i PSL. Opinia zagranicy nas nie interesuje. Dla nas podstawą jest suwerenne państwo narodowe" - napisał na Twitterze Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości.

Niestety PiS już tyle razy obiecywał, że nie wierzę.
        • benek231 Nareszcie przyjemna wiadomość dla Kretyna :O) 14.05.20, 16:07
          oleg3 napisał:

> Krzysiu,
          > to cię też zainteresuje.
          **
          Mnie to interesuje tyle o ile. Moze dlatego, ze ten Romanowski wyglada mi na chlystka ktory ma blade pojecie o zyciu. Jego wypowiedz na temat gender swiadczy o tym samym.

Osobiscie jestem przeciwko przemoc wobec kobiet i nie znajduje tu sytuacji wyjatkowych. Ale rozumiem, ze ty, czlowiek religijny, mozesz miec inne podejscie do problemu. Raczki calujesz i starasz sie byc w dupe uprzejmy wobec dam, ale lepiej dla nich by znaly mores, oraz wlasne miejsce (najlepiej zgodnie z 3 X K). A jak nie zna i sie bunuje taka to oczywiste, ze nalezy ja przywolac do porzadku, da jej dobra. Oraz harmonii tradycyjnego spoleczenswa. Gdy przychodzi do sprowadzenia na dobra droge to skarcenie nawet jest wskazane.

Rozumiem ale nie pochwalam bo, jak wiesz, nie odebralem tradycyjnego religijnego wychowania, przez co mierzi mnie wasze podejscie do zycia, drugiego czlowieka*, oraz rownosci plci i praw.

*Kobieta to takze czlowiek, musisz wiedziec.

• oleg3 Mam dwa pytania 14.05.20, 15:35
      Raczej nie do ciebie Luka. Do jakiegoś forumowego eksperta od homofobii. Przeczytałem cały (na szczęście krótki) tekst produkcji Agora vel GW.

1) "Polska mogłaby znaleźć się jeszcze niżej w rankingu ILGA Europe." Może być miejsce gorsze niż ostatnie? Lepsze niż pierwsze?

2) ... "w sześciu kategoriach. Są to: ... uzgadnianie płci i integralność cielesna". To są plusy dodatnie czy ujemne? Ja jestem przeciw "uzgadnianiu płci" i jak najbardziej za "integralnością cielesną".
      • xiazeluka Re: Mam dwa pytania 14.05.20, 17:34
        Gdyby komuś się chciało wychwytywać wszystkie niezręczności... ech... wszystkie idiotyzmy z czerskiej manufaktury, to codziennie musiałby robić za Stachanowa. Pamiętasz "VAR w szachach"? Toż nawet Kretyn52, choć nie zna się na niczym, czegoś podobnego by nie walnął.
    • qwardian Cnoty pruskie.. 14.05.20, 17:45
      Cnoty pruskie (niem. Preußische Tugenden)

Szczerość (Aufrichtigkeit); skromność (Bescheidenheit) – symbolem skromności pruskiej jest chaber bławatek, ulubiony kwiat Wilhelma I, kojarzący się z błękitem pruskim; pilność (Fleiß); karność (Gehorsam); prostolinijność (Geradlinigkeit); poczucie sprawiedliwości (Gerechtigkeitssinn); bogobojność (Gottesfurcht) połączona z tolerancją religijną; surowość (Härte) wobec innych, ale jeszcze bardziej wobec siebie; odwaga (Mut); poczucie porządku (Ordnungssinn); poczucie obowiązku (Pflichtbewusstsein); punktualność (Pünktlichkeit); uczciwość (Redlichkeit); samozaparcie (Selbstverleugnung); oszczędność (Sparsamkeit); lojalność (Treue); nieprzekupność (Unbestechlichkeit); podporządkowanie (Unterordnung); powściągliwość (Zurückhaltung); wiarygodność (Zuverlässigkeit).
      • monalisa2016 Re: Cnoty pruskie.. 14.05.20, 17:57
        Jesli chodzi o historie chetniej wspominaja sobie Niemcy Otto von Bismarck, dlaczego? Bismarck pogonil pewny "klub" z Niemiec a ten z wasikiem nalezac do tego klubu znowu go sprowadzil.
        • qwardian Re: Cnoty pruskie.. 15.05.20, 07:17
          Dziękuję Liso, że wspomniałaś tą wybitną postać, której zawdzięczamy zjednoczenie moich teutońskich braci w pruskim porządku i dyscyplinie. Każdy z pruskich przywódców wprowadził coś pożytecznego dla naszej cywilizacji i Europy, którą mój brat Adolf próbował ją ratować w obliczu inwazji międzynarodowej koalicji anglosaskich pedałów pod egidą bliskowschodnich intrygantów. Wspomaganej zresztą przez sycylijską mafię. My biali ludzie musimy trzymać się razem, albo wyginiemy..
    • sz0k Re: Nareszcie jakaś przyjemna wiadomość 15.05.20, 09:56
      xiazeluka napisała:

> Polska najnormalniejszym krajem Europy:

Niech wypowiedzą tą "konwencję stambulską" to z radością przytaknę. Bo na razie fakt, że jakaś grupa wariatów się zebrała i wydała sobie ranking stwierdzający, że lekarze pracujący w ich domu wariatów, tak jakoś do nich nie pasują, to doprawdy niewiele znaczy...
    • institoris2 od razu widac, ze stac nas na wielkie czyny jako 15.05.20, 12:37
      nacja.
      Szkoda tylko, ze jak zwykle musial sie ktos wylamac.

"Polska mogłaby znaleźć się jeszcze niżej w rankingu ILGA Europe. Stałoby się tak, gdyby nasz kraj jednocześnie nie zyskał kilku punktów. Otrzymaliśmy je za działania Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara oraz za wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, zgodnie z którym mieszkająca w Polsce, ale nieposiadająca polskiego obywatelstwa uchodźczyni może przejść przez procedurę uzgodnienia płci."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka