Dodaj do ulubionych

Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,...

20.05.20, 01:59
...oto Matołsz Łgarz w ub. piątek, zarośnięty po wielu dniach bez fryzjera:

https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20200515/EKO/200519486/AR/0/AR-200519486.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=

A oto Matołsz Łgarz po wizycie u fryzjera, uwolniony wreszcie od narosłej przez wiele dni zakazu działalności fryzjerów grzywy:

www.facebook.com/MorawieckiPL/videos/283189806033266/

Kłamca, syn oszusta.
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 08:37
      piq napisał:

> ...oto Matołsz Łgarz w ub. piątek, zarośnięty po wielu dniach bez fryzjera:

ale o co chodzi bo czegoś chyba nie łapię?
      Czyżby znów jakaś afera równa tej cmentarnej, która wstrząsnęła krajem, zachwiała podstawami państwa i omal nie doprowadziła nas do wyrzucenie z Unii, o NATO nie wspominając właśnie.
      • sz0k Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 09:46
        perla_roztocza napisał:

> piq napisał:
        >
        > > ...oto Matołsz Łgarz w ub. piątek, zarośnięty po wielu dniach bez fryzjer
        > a:
        >
        > ale o co chodzi bo czegoś chyba nie łapię?
        > Czyżby znów jakaś afera równa tej cmentarnej, która wstrząsnęła krajem, zachwia
        > ła podstawami państwa i omal nie doprowadziła nas do wyrzucenie z Unii, o NATO
        > nie wspominając właśnie.

Jaki rząd takie afery...
        "Afera cmentarna" za poprzedników to spotykanie się na cmenatrzu przy okazji przekrętów hazardowych. Za PiS przebrzydły dyktator jadący na cmetatrz przy jednoczesnym zabranianiu tego wszystkim innym.
        "Afera fryzjerska" za poprzedników słynny "Fryzjer" i jedna z większych afer korupcyjnych w sporcie. Za PiS - ostrzyżony premier w momencie kiedy wszystkie zakłady fryzjerskie są zamknięte z powodu kwarantanny.

Nomen omen co do kwarantanny to zdecydowanie brak świeżego powietrza i długotrwałe zamknięcie w domu niektórym wyraźnie szkodzi...

--
        "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
        Gilbert Keith Chesterton
        • perla_roztocza Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 10:03
          sz0k napisał:

> Jaki rząd takie afery...
          > "Afera cmentarna" za poprzedników to spotykanie się na cmenatrzu przy okazji pr
          > zekrętów hazardowych. Za PiS przebrzydły dyktator jadący na cmetatrz przy jedno
          > czesnym zabranianiu tego wszystkim innym.
          > "Afera fryzjerska" za poprzedników słynny "Fryzjer" i jedna z większych afer ko
          > rupcyjnych w sporcie. Za PiS - ostrzyżony premier w momencie kiedy wszystkie za
          > kłady fryzjerskie są zamknięte z powodu kwarantanny.
          >
          > Nomen omen co do kwarantanny to zdecydowanie brak świeżego powietrza i długotrw
          > ałe zamknięcie w domu niektórym wyraźnie szkodzi...

a, to rozchodzi się o to, że premier ostrzygł się na lewo.
          Choroba, sam to zrobiłem nie wiedząc, że to zamach na suwerenność kraju.
          Na swoje usprawiedliwienie wyznam tylko, że hasła - "równość", "wszyscy albo nikt", "dlaczego jemu wolno a mnie nie" - są mi obce właśnie..
                            • sz0k Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 11:50
                              perla_roztocza napisał:

> prezes był na cmentarzu a premier ostrzygł się na tajnych kompletach.
                              > No i gdy się zastanowiłem to:
                              > 1. też byłem na cmentarzu,

Cholera ja też byłem i do tego chodziłem po nim bez maseczki... Czyżby Kazik zrobił piosenkę o nas perla? Cóż za nobilitacja...

> 2. też wezwałem do siebie fryzjerkę,

A ja jak zwykle się sam obstrzygłem... teraz czekam aż o 6 rano kolbami w drzwi załomocą...

--
                              "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."
                              Karol Marks
                                • sz0k Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 13:45
                                  kalllka napisała:

> Nie no szoku, nie żartuj. Przecież nie jesteś osoba publiczna stawiana za wzór
                                  > za która paparazzi z TVN ciągną aż na Wawel.

Jarkacz osobą stawianą za wzór? I to do tego w TVN? Kallleczko ja Cię proszę odstaw to cokolwiek tam bierzesz smile))

> No i dychy za obstrzyżenie tez od siebie nie pobrałeś wiec co to za akt publi
                                  > cznej odwagi?

No tak, tylko skąd taki sąsiad ma o tym wiedzieć? W piątek widzi mnie zarośniętym a w sobotę ostrzyżonym i donos na policję już leci... no dobra może nie donos, ale chociaż pełen "bulu" i oburzenia wpis na forum internetowym smile)

--
                                  "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."
                                  Karol Marks
                                  • kalllka Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 14:15
                                    No przeprssszm, oczywiście ze pan Kaczyński jest stawiany za wzór. Przez panią Pawlowicz np.
                                    Ale przyznam, ze gadam, bo dopiero post xl, uświadomił, ze poseł Kaczyński to przykład kontestowania narodowych nakazów. Finezyjny bardzo i może dlatego nie od razu...
                                    w związku z tym zaśpiewam za prezesem i w piwnicy / nomen omen/ pod;
                                    (...) Można, można nawet trzeba, można, można nawet trzeba (...)

• perla_roztocza Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 12:08
                                sz0k napisał:

> Cholera ja też byłem i do tego chodziłem po nim bez maseczki...

ani razu nie założyłem maseczki a przecież przemieszczam się po chodnikach i sklepach.
                                Z tej okazji robię prywatny eksperyment.
                                Jak widzę, że ktoś ma źle założoną maseczkę, to mówię - proszę poprawnie założyć maskę, takie są przepisy.
                                I nikt, naprawdę nikt mi nie odpowiedział - spadaj facet.
                                Tylko każdy grzecznie i potulnie poprawia maseczkę.
                                A najgorsze jest to, że nikt nie powiedział - a pan to niby co, czemu pan bez maski?
                                A teraz czytam w necie, że ktoś musi brać środki uspokajające bo mściwy karzeł pojechał na grób matki, a ktoś inny stracił chęć do życia i apetyt bo premier skorzystał z podziemia fryzjerskiego.
                                Już zupełnie zgłupiał nasz naród z biedy i nie rozumu właśnie.
                              • perla_roztocza Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 12:24
                                sz0k napisał:

> Czyżby Kazik zr
                                > obił piosenkę o nas perla? Cóż za nobilitacja...

wiesz sz0k, w zgilotynowanym wątku bumeranga napisałem o Kaziku coś w tym stylu:

nie jestem melomanem i może się nie znam ale tego nie da się oglądać ani słuchać.
                                Jakiś łysy psychol wykrzywia swą wstrętną mordę denerwując mnie i to jest 1 miejsce na liście przebojów???
                                Albo słuchacze zdurnieli zupełnie albo to prowokacja zwykła i manipulacja.
                                Teraz ekipa stanu wojennego bohatersko odchodzi z radia.
                                Coś to grubymi nićmi szyte. Może się mylę ale oni chyba mają już uknuty inny projekt. A nowy projekt potrzebuje iwentu. No to jest iwent. Zobaczymy.
                                Natomiast co do tej wizyty na cmentarzu. Z osłupieniem czytam jak monarchiści i wolnościowcy nagle zaczęli krzyczeć - równość, wszyscy albo nikt, dlaczego jemu wolno a mnie nie.
                                Przecież to zaprzeczenie tych idei.
                                Z wizyty Kaczora na cmentarzu robi się aferę na skale państwową. I słychać buuuuuu jego wpuścili a mnie zabraniają, gdzie ta demokracja!!!
                                Osobiście się cieszę, że prezes odwiedził grób matki.
                                Zresztą sam, w czasie tej zarazy, kilka razy byłem na cmentarzu i jakoś nikt mi afery nie kręcił. Zresztą nie tylko ja bywałem, inni też.
                                Gdyby ten teledysk nie był tak obrzydliwy i mierny muzycznie to mógłbym się chwalić, że to o moich wizytach na cmentarzu jest.
                                A ten cały Kazik to zamiast wypłakiwać się, to co, muru pokonać nie umie? Niech się od Bolka nauczy jak przeskakiwać płot.
                                Gdyby naprawdę chciał to nic by go nie powstrzymało ale on wolał swój "ból" wykrzyczeć na całą Polskę, zamiast po prostu pójść na cmentarz właśnie.
                                • sz0k Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 14:08
                                  perla_roztocza napisał:

> sz0k napisał:
                                  >
                                  > > Czyżby Kazik zr
                                  > > obił piosenkę o nas perla? Cóż za nobilitacja...
                                  >
                                  > wiesz sz0k, w zgilotynowanym wątku bumeranga napisałem o Kaziku coś w tym stylu
                                  > :
                                  >
                                  > nie jestem melomanem i może się nie znam ale tego nie da się oglądać ani słucha
                                  > ć.
                                  > Jakiś łysy psychol wykrzywia swą wstrętną mordę denerwując mnie i to jest 1 mie
                                  > jsce na liście przebojów???

Ja akurat Kazika (Kult) bardzo lubię. Uważam go za jednego z lepszych polskich artystów muzycznych, no w każdym razie z tych jeszcze żyjących i współcześnie tworzących. Natomiast faktycznie ta piosenka jest tragiczna. Jednak zupełnie w stylu Kazika, który już tyle natworzył, że często obok bardzo dobrych utworów, wrzuca właśnie takie guano... od lat zresztą na podobne kopyto (do czego zresztą sam się kiedyś przyznał, że od nastu lat remiksuje w zasadzie w kółko te same utwory/melodie).

--
                                  "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
                                  Nicolás Gómez Dávila
                                  • perla_roztocza Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 14:27
                                    sz0k napisał:

> Ja akurat Kazika (Kult) bardzo lubię. Uważam go za jednego z lepszych polskich
                                    > artystów

osobiście to jestem wstrzemięźliwy w nazywaniu kogoś artystą.
                                    Natomiast gdybym musiał odpowiedzieć na pytanie kogo ze współczesnych żyjących "artystów" uważam za artystę to odpowiedziałbym - nikogo.
                                    Ale ja tam się nie znam właśnie.
                                    • sz0k Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 14:37
                                      perla_roztocza napisał:

> sz0k napisał:
                                      >
                                      > > Ja akurat Kazika (Kult) bardzo lubię. Uważam go za jednego z lepszych pol
                                      > skich
                                      > > artystów
                                      >
                                      > osobiście to jestem wstrzemięźliwy w nazywaniu kogoś artystą.
                                      > Natomiast gdybym musiał odpowiedzieć na pytanie kogo ze współczesnych żyjących
                                      > "artystów" uważam za artystę to odpowiedziałbym - nikogo.
                                      > Ale ja tam się nie znam właśnie.

No dobra niech będzie - muzyków.

--
                                      "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
                                      Nicolás Gómez Dávila
        • czuk1 Re: Matołsz Łgarz zarośnięty i ostrzyżony,... 20.05.20, 18:13
          sz0k napisał: Nomen omen co do kwarantanny to zdecydowanie brak świeżego powietrza i długotrwałe zamknięcie w domu niektórym wyraźnie szkodzi...

....akurat ten "niektóry" w domu nie siedzi, świeżego powietrza mu nie brakuje ....
          Co najwyżej nie rozumie - dlaczego premier miał być gorszy od niego. wink
    • piq jeżeli towarzystwo nie pojęło, to wyjaśniam:... 20.05.20, 19:10
      ...towarzysz premier Matołsz Łgarz zamknął wszystkie zakłady usługowe, w tym fryzjerskie, w Polsce, co dla wielu z nich oznaczało bankructwo. Sam tymczasem wychodził łgać do kamer ostrzyżony przynajmniej raz w tygodniu. Gdy w końcu towarzysz morderca drobnego biznesu zniósł zakaz działalności gospodarczej fryzjerów, postanowił pokazać, że sam też okropnie cierpiał na nieostrzyżenie, żeby nie było jak u Kazika, że fryz premiera jest lepszy od fryzu innych Polaków.

W tym celu zrobił ustawkę, którą sfilmowano profesjonalnie, pani fryzjerka udawała, że strzyże towarzysza Łgarza, on udawał że posypia, boć zmęczony jest zarządzaniem kryzysowym, po czym ożenił to na fejsbuku pod hasłem "okurważesz, jaka wreszcie ulga, żem mógł być ostrzyżon". Dla ciemnego ludu. Czyli dla was, drogie koleżeństwo.

Bo postanowiłem to pokazać jako znak czasu i rzeczywistości i okazało się nagle, że nie tylko sinazdzira widzi tylko kolor ścian w dziele architektonicznym.
      • t_ete Re: jeżeli towarzystwo nie pojęło, to wyjaśniam:. 20.05.20, 22:31
        piq napisał:

> ...towarzysz premier Matołsz Łgarz zamknął wszystkie zakłady usługowe, w tym fr
        > yzjerskie, w Polsce, co dla wielu z nich oznaczało bankructwo. Sam tymczasem wy
        > chodził łgać do kamer ostrzyżony przynajmniej raz w tygodniu. Gdy w końcu towar
        > zysz morderca drobnego biznesu zniósł zakaz działalności gospodarczej fryzjerów
        > , postanowił pokazać, że sam też okropnie cierpiał na nieostrzyżenie, żeby nie
        > było jak u Kazika, że fryz premiera jest lepszy od fryzu innych Polaków.
        >
        > W tym celu zrobił ustawkę, którą sfilmowano profesjonalnie, pani fryzjerka udaw
        > ała, że strzyże towarzysza Łgarza, on udawał że posypia, boć zmęczony jest zarz
        > ądzaniem kryzysowym, po czym ożenił to na fejsbuku pod hasłem "okurważesz, jaka
        > wreszcie ulga, żem mógł być ostrzyżon". Dla ciemnego ludu. Czyli dla was, drog
        > ie koleżeństwo.
        >
        > Bo postanowiłem to pokazać jako znak czasu i rzeczywistości i okazało się nagle
        > , że nie tylko sinazdzira widzi tylko kolor ścian w dziele architektonicznym.

Jak gladko ostrzyzony wszedl - tak gladko ostrzyzony wyszedl.
        Mogli mu chociaz dokleic jakies kosmyki tu i tam - zeby bylo bardziej
        realistycznie. Tyle, ze wtedy pojawilyby sie pytania - kiedyz on zdazyl
        tak zarosnac skoro bez przerwy w okienku tv prezentuje swa nienaganna
        fryzure ?

Produkt coachingu wzial udzial w prezentacji.
        Suweren zachwycony.

tete

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka