Dodaj do ulubionych

Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z prawem:O)

03.06.20, 16:28
Konstytucja bardzo wyraznie stwierdza, ze wybory musza byc rowne czyli zaden z kandydatow nie moze byc traktowany gorzej od pozostalych, lub lepiej.
Tymczasem inni kandydaci mieli prawie 2 miesiace na zebranie 100tys. podpisow, kazdy, a Trzaskowski bedzie mial jedynie 5 dni. Przeciez to jest rozboj w bialy dzien!! Bo te wybory sa nowymi wyborami i albo wszyscy kandydaci maja zbierac podpisy od nowa, majac na to po 5 dni, albo Trzaskowski musi dostac wiecej czasu niz zaledwie 5 dni.
Pisiorski Sejm po prostu lamie prawo, gdyz zaden z kandydatow nie moze byc dyskryminowany.
I ja zaskarzylbym te ordynacje do wszelkich mozliwych miedzynarodowych autorytetow jako wyborcze oszustwo.
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z praw 03.06.20, 16:42
      benek231 napisał:

> Pisiorski Sejm po prostu lamie prawo, gdyz zaden z kandydatow nie moze byc dysk
      > ryminowany.
      > I ja zaskarzylbym te ordynacje do wszelkich mozliwych miedzynarodowych autoryte
      > tow jako wyborcze oszustwo.

do pisania donosów to jesteś pierwszy.
      Czy senat zakwestionował te przepisy?
      I dlaczego feldmarszałek von Grodzky und Koperta przetrzymywał ustawę?
      Gdyby tego nie robił to Trzaskowski miał by więcej czasu.
      A poza tym KO ma podpisy, na Kidawę.
      Ale uszy do góry, Trzaskowski będzie miał te zabójcze listy poparcia właśnie.
      • benek231 Re: Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z praw 03.06.20, 17:17
        perla_roztocza napisał:
        ]
        > do pisania donosów to jesteś pierwszy.
        **
        Trzeba bronic sie przed bandytami-oszustami. Gdybym mial brata bandziora, zlodzieja, i oszusta, ktory by mna poniewieral to z cala pewnoscia szukalbym gdzies pomocy. To samo z ojcem lub matka. Zwyrodnialcy, czyli i ty, nie zasluguja na ochrone.

*
        > Czy senat zakwestionował te przepisy?
        **
        Senat przyjal poprawke na 10 dni ale pisiory ja odrzucily.

*
        > I dlaczego feldmarszałek von Grodzky und Koperta przetrzymywał ustawę?
        **
        On by ja przetrzymal gdyby trzymal ja ponad 30 dni. A tak nie przetrzymal jej gdyz trzymal u siebie tak dlugo jak nakazuje prawo.

*
        >Gdyby tego nie robił to Trzaskowski miał by więcej czasu.
        **
        Nieprawda. Jedno nie jest zwiazane z drugim. Senat mial prawo trzymac jak trzymal a pisiory mogly zdecydowac sie na 3go lipca i dac Trzaskowskiemu 10 dni. Tylko pisiory chcialy jak najszybciej.

*
        > A poza tym KO ma podpisy, na Kidawę.
        > Ale uszy do góry, Trzaskowski będzie miał te zabójcze listy poparcia właśnie.
        **
        Ty jestes kupa gupa, ty antydemokratyczne gowno.
          • qwardian Re: Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z praw 03.06.20, 20:20
            xiazeluka napisała:

> Już tydzień temu Ziemkiewicz wyśmiewał Ciecią Osobę W Państwie, że przetrzymują
            > c papiery szkodzi tylko Czaskowskiemu.

Każdy kto przeszkadza dublerowi Trzaskowskiemu zasługuje na szacunek. Jeżeli Małgorzata Kidawa Błońska nie wystartuje to zagłosuję na Tomasza Grodzkiego...
        • perla_roztocza Re: Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z praw 03.06.20, 18:10
          benek231 napisał:

> Trzeba bronic sie przed bandytami-oszustami. Gdybym mial brata bandziora, zlodz
          > ieja, i oszusta, ktory by mna poniewieral to z cala pewnoscia szukalbym gdzies
          > pomocy. To samo z ojcem lub matka. Zwyrodnialcy, czyli i ty, nie zasluguja na o
          > chrone.

a kto tobą Kretynie52 poniewiera w Polsce?
          Przerobiłeś się na jankesa i teraz pilnuj aby czarnuchy ci chałupy nie spalili właśnie.
          • benek231 Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z prawem:O) 03.06.20, 19:00
            perla_roztocza napisał:

> a kto tobą Kretynie52 poniewiera w Polsce?
            **
            Nie mowilismy o mnie, troglodyto, a o dyskryminowaniu Trzaskowskiego. Ktory, moim zdaniem powinien zwrocic sie o pomoc wszelkich kompetentnych organizacji i autorytetow miedzynarodowych, z tymi piecioma dniami. Musi przeciez sie bronic przed tymi twoimi bandziorami. Ja bym sie bronil. Gdyz to jest zarowno dyskryminacja jak i chamskie wyborcze oszustwo. Bo tu nie chodzi o zmieszczenie sie w konstytucyjnym terminie, bo zgodnie z konstytucja wybory mozna przelozyc na jesien. PiS jak tylko chce to potrafi pokazac, ze ma konstytucje w dupie, a nastepnie podepcze ja, opluje i splugawi. Tu chodzi o jak najszybsze wybory z powodu lecacych na leb szans Du*y. Przy czym przekonany jestem, ze pisiory dopuszcza sie takiego oszustwa wyborczego, ze wszystkim galy powyskakuja z czaszek, a wytrzeszcz pozostanie im do konca zycia. Bo nawet dyktatorzy z bananowych republik nie potrafili byc az tak bezczelni.
            Ale o czym ja mowie, skoros degenerat i umyslowy syfilityk.
    • qwardian Re: Dyskryminacja Trzaskowskiego niezgodna z praw 03.06.20, 16:46
      Miał sporo czasu, żeby uzbierać legalne podpisy w czasie wyznaczonym przez PKW, ale ponieważ jest dublerem zaczął późno i większość z tych podpisów może zostać odrzucona ze względu na restrykcje związane z koronaświrusem. Moim zdaniem Platforma powinna przywrócić kandydaturę Małgorzaty Kidawy Błońskiej z kompletem podpisów i wtedy na nią zagłosuję.
    • benek231 Za Hermelinskim J.Kurski twierdzi to samo :O) 04.06.20, 15:25
      >> Konstytucja stanowi, że wybory są równe. Oznacza to, że każdy z kandydatów ma jednakowe warunki startu, jednakowy dostęp do środków masowego przekazu i w jednakowy sposób traktowany jest przez Państwową Komisję Wyborczą.

Ale te wybory nie są równe. Jeden kandydat, urzędujący prezydent, jest na wiele sposobów uprzywilejowany w stosunku do innych. Natomiast najpoważniejszy konkurent Andrzeja Dudy jest dyskryminowany. - Mamy problem z równością w tych wyborach - mówi sędzia Wojciech Hermeliński, były przewodniczący PKW. >>

wyborcza.pl/7,75398,26002227,jestesmy-wsciekli-na-podle-sztuczki-wladzy-jak-31-lat-temu.html#S.koronawirus-K.C-B.0-L.1.gruby
      Calkowicie zgadzam sie z Jaroslawem Kurskim. Te wybory z MK-B to byly inne wybory, a w kolejnych takze wszystko winno odbywac sie zgodnie z prawem, ktore mowi, ze wybory maja byc rowne. A to oznacza, ze pozostali kandydaci takze powinni zebrac po 100 tys. podpisow poparcia w piec dni. W przeciwnym razie znow nalezy podbic pisiorom oko za granica.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka