Dodaj do ulubionych

cyniczne klamstwa pieprzonego socjalisty

14.06.20, 12:07
"Prezes PiS odniósł się również do kwestii przerywania ciąży i obowiązującego obecnie w Polsce tzw. kompromisu aborcyjnego.

- Jeżeli chodzi o te sprawy, to ja, mimo, że jestem szefem partii, mogę mówić we własnym imieniu, wyłącznie we własnym. W tych sprawach nie ma w partii dyscypliny. Jeżeli te sprawy staną, a być może, że staną w parlamencie, to decyzja każdego z posłów, później senatorów, będzie decyzją indywidualną - przekonywał "Jarosław Kaczyński.

- Nigdy nie ukrywałem, że uważam, że w tym, co się określa jako kompromis aborcyjny, popełniono pewien błąd. Kwestia eugeniczna została niewłaściwie ukształtowana i to trzeba naprawić Powtarzam: to mój osobisty pogląd. Jeżeli ta sprawa stanie, bo ciągle liczę, że Trybunał Konstytucyjny ją rozwiąże, to sam będę głosował właśnie za takiego rodzaju rozwiązaniami. Jak będą głosowali moje koleżanki i koledzy, tego nie wiem. To jest sprawa sumienia, nie można jej rozstrzygać w ramach dyscypliny partyjnej

- skomentował prezes PiS."

pan Kaczynski stoi na czele najbardziej zdyscyplinowanej partii w Polsce, poslowie niemal w 100% glosuja wedle zalecen Komitetu Centralnego, w Sejmie maja od 5 lat wiekszosc, projek ustawy "stop Aborcji" zdazyli w Sejmie uwalic, bo, jak powiada pan prezes, chodzi tu o wysoce delikatna kwestie, ktora poslowie winni rozpatrzyc indywidualnie w swoim sumieniu, a jeszcze lepiej, gdyby zrobil to za nich Trybunal Konstytucyjny.
Pan Kaczynski jest gotow do korekty "popelnionych bledow" (kto i jakie bledy popelnil, juz nie mowi).
Wybory sie zblizaja, wiec pan Prezes przypomnial sobie o pol milionie wyborcow, ktorzy podpisali sie pod petycja i zlozyl jakas metna obietnice, a nuz jeden z drugim da sie nabrac.
Obserwuj wątek
    • benek231 Re: cyniczne klamstwa pieprzonego socjalisty 14.06.20, 16:22
      A moze Kaczynski pragnie doprowadzic do liberalizacji tego bandyckiego prawa antyaborcyjnego(?) Moze dotarlo do niego, ze wolnosc decydowania o aborcji to Naturalne Prawo kobiet, z ktorego kobieta powinna moc korzystac bez jakichkolwiek ograniczen(?) Moze mial taki przeblysk pod czapka, ze to co jest teraz to czysty bandytyzm religianckich poyebow, pod wodza tego zboczonego i zlodziejskiego kosciolka(?) Czy o to ci chodzilo? Jesli tak to dlaczego nie napisales tego jasniej?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka