Dodaj do ulubionych

Za 12 tys. zł można mieć 3 niańki i kamerdynera

15.06.20, 15:34
Tak twierdzi . sołtys z Chobielina. Nigdy nie miałem kamerdynera, a nianię zatrudniałem ponad 20 lat temu. Nie jestem zorientowany.

P.S.
Ja też uważam, że socjal szkodzi. Ale to co Radek opowiada szkodzi jeszcze bardziej.
Obserwuj wątek
    • calamity.miriam Re: Za 12 tys. zł można mieć 3 niańki i kamerdyne 15.06.20, 20:06
      Twój przyjaciel, z którym tak pilnie pracowałeś i któremu bijesz czołem, ma to wszystko plus kamerdynera, przygłupiego ale wykonujacego polecenia i jednocześnie kierowcę na zmianę z pełniącą (na ochotnika) funkcję zabawiaczki tudzież kierowcy (prowadzi fantastycznie!) i jeszcze dyrektorką znanych szkół w zamojskim smile
      Niańki inne stoją w kolejce toteż nauczecielka ma nieustanne turbodoładowanie, jako że weekendy spędzane w Sheraton, Grand Hotel Sopot, Bristol (wszystkie mu pokazłam, że tak można przedtem - wakacje u górala plus awantury żony)

Niewątpliwy fenomen wsi i małych miasteczek. big_grin
      • perla_roztocza Re: Za 12 tys. zł można mieć 3 niańki i kamerdyne 15.06.20, 23:16
        calamity.miriam napisała:

> Twój przyjaciel, z którym tak pilnie pracowałeś i któremu bijesz czołem, ma to
        > wszystko plus kamerdynera, przygłupiego ale wykonujacego polecenia i jednocześ
        > nie kierowcę na zmianę z pełniącą (na ochotnika) funkcję zabawiaczki tudzież ki
        > erowcy (prowadzi fantastycznie!) i jeszcze dyrektorką znanych szkół w zamojskim
        > smile
        > Niańki inne stoją w kolejce toteż nauczecielka ma nieustanne turbodoładowanie,
        > jako że weekendy spędzane w Sheraton, Grand Hotel Sopot, Bristol (wszystkie mu
        > pokazłam, że tak można przedtem - wakacje u górala plus awantury żony)
        >
        > Niewątpliwy fenomen wsi i małych miasteczek. big_grin

gdybym był adresatem tej opowiastki to napisałbym tak:
        1. Oleg nie jest moim przyjacielem, to za duże słowo. Bywa czasami przewodnikiem po podatkach na czym zna się.
        2. To, że mam kamerdynera to i co z tego? Sama korzystałaś i był względem ciebie grzeczny bo tak mu kazałem. A gdybym mu kazał inaczej to byś zaryła mordą w Nepryszce.
        3. Również fakt, że nie zawsze chce mi się prowadzić auto i robi to doskonale jedna z kobiet, która jest dyrektorką szkoły, na dodatek jest sympatyczna i w ogóle, to coś nie tak? Tym bardziej, że nie jest taką kurwą aby kontrolować potajemnie moją pocztę biznesową i mi robić straty finansowe.
        4. Mieszkając w pięcio gwiazdkowych hotelach mam nieodłączne wrażenie Wielkiego Wybuchu po tobie. Przestawię się na 4 gwiazdkowe.
        Ale jako, że nie jestem twoim filmowym bohaterem, a tym bardziej osobą z tego twojego wpisu, więc wypierdalaj raz na zawsze.
        Andrzej Bursa pisał - "mam w dupie małe miasteczka". I być może dlatego zszedł w młodości.
        Radzę nie lekceważyć ludzi z małych miasteczek właśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka