Dodaj do ulubionych

Śmierć cywilna za tłita

19.06.20, 09:03
W poniedziałek 15 czerwca Cezary Gmyz zamieścił na Twitterze wpis dotyczący homoseksualistów: "Wielu homoseksualistów w obozach koncentracyjnych było wyjątkowymi zwyrodnialcami i gwałcicielami. Odsyłam też do książki Romana Fristera, który w 'Autoportrecie z blizną' opisuje jak sam w Auschwitz padł ofiarą gwałtu analnego. (...) Podobnie było w obozach kobiecych np. w Ravensbrück. Wanda Półtawska z odrazą opisuje polowania jakie na młode dziewczyny urządzały lesbijki zarówno strażniczki, jak i niemieckie więźniarki kryminalne".

Niemiecka polityczka (!) Ulle Schauws poinformowała na Twitterze, że złożyła pozew przeciwko korespondentowi TVP w Berlinie Cezaremu Gmyzowi. Stwierdziła, że "czasami brakuje słów" - podaje "Mannschaft". Ponadto Schauws apeluje do Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w Niemczech o wykluczenie Gmyza ze swoich kręgów.


Co za czasy! Wystarczy być LBcośtam i z automatu przestaje się być oprawcą.
Obserwuj wątek
  • perla_roztocza Re: Śmierć cywilna za tłita 19.06.20, 10:29
   Niemcy szybko zapomnieli, że ostatni skazany homoseksualista za zwykłe praktyki homoseksualne wyszedł z więzienia po 2000 roku. A teraz chcą nas pouczać mimo, że u nas nigdy to nie było karane.
   Za Adolfa homoseksualistów wysyłano do KL co jest powszechnie wiadome. Natomiast mało wiadome jest, że praktyki homoseksualne w KL były powszechne. Wielu homo stało się prominentnymi kapo. Jeżeli ktoś miał nieszczęście być młodym i ładnym chłopcem to jego życie zależało od tego czy będzie dawał dupy.
   W obozach kobiecych było podobnie.
   Nadzorczyni SS Irma Grese ps. "Piękna bestia" miała swoje złote lata zmuszając więźniarki do wiadomo czego.
   W sumie SS miało dość tego rozpasania homoseksualnego i dlatego pozakładali w obozach burdele z prostytutkami o czym też się nie mówi właśnie.
   • oleg3 Re: Śmierć cywilna za tłita 19.06.20, 11:16
    Brytole też rwą się do pouczania. Takie misjonarstwo. U nas Karol Szymanowski to bożyszcze (o innych można przeczytać tutaj. O więzieniu Oscara Wilde'a słyszało wielu. Ale o tragicznym losie wielkiego matematyka Alana Turinga, w połowie XX w., wie niewielu. Tak to ten Thuring od "testu Thuringa".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka