Dodaj do ulubionych

Politpoprawnej głupoty ciąg dalszy.

24.06.20, 10:47
wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7755333,brytyjski-order-bialy-aniol-czarny-diabel-george-floyd.html
A najbardziej podoba mi się fragment "... i do oficjalnych przeprosin za popełnione przestępstwo! "
To kto ma przepraszać i kogo. Wlk. Brytania, Królowa, autor orderu czy kto ? No i za co ? Za przestępstwo amerykańskiego policjanta ?
Obserwuj wątek
    • benek231 Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 15:50
      davout_adams napisał(a):

> A najbardziej podoba mi się fragment "... i do oficjalnych przeprosin za popełn
      > ione przestępstwo! "
      **
      Ale tylko dlatego ci sie spodobal bo jestes idiota, ora umyslowy syfilityk.

*
      > To kto ma przepraszać i kogo. Wlk. Brytania, Królowa, autor orderu czy kto ? No
      > i za co ? Za przestępstwo amerykańskiego policjanta ?
      **
      Niewatpliwie chodzi im o to by przeprosic wszystkich tych ktorzy poczuli sie urazeni. Przepraszac zas powinni czlonkowie kapituly orderu, sadze za siebie oraz za swych poprzednikow. A takze za brak chroniczny brak wrazliwosci i zdolnosci do wspolodczuwania.

Co wiedzialbys moze gdybys, jak twoi prawicowi koledzy, nie byl antydemokratycznym gownem.

• benek231 Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 16:14
          perla_roztocza napisał:

> a ty Kretynie52 wycałowałeś już Murzynów po nogach w tym całym Oregonie? W rama
          > ch przeprosin oczywiście właśnie.
          **
          A czy ty oddales juz tej kobiecie pieniadze z ktorych ja okradles? Pewnie nie. I pewnie nie do czeka sie ich ta Miriam. Dlatego, ze jestes amoralne antydemokratyczne gowno - aktualnie w sloiku.
      • davout_adams Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 16:50
        A do którego pokolenia wstecz mają za swoich poprzedników przepraszać ? Masz jakieś propozycje zamordystycznym faszysto ?
        Czy oni mają teraz biegać po ulicach i każdego pytać czy poczuł się urażony ? A jak ktoś nie poczuł się urażony to co wówczas ? Może trzeba go wysłać do jakiegoś łagru aby zmienił zdanie.
        • benek231 Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 17:21
          davout_adams napisał(a):

> A do którego pokolenia wstecz mają za swoich poprzedników przepraszać ? Masz ja
          > kieś propozycje zamordystycznym faszysto ?
          **
          Nie mam propozycji bo to nie moj byznes. Staram sie tylko dotrzec do tego szajcu ktory zawiera twoj czerep. Ponadto popierajac pisiorskich klero-faszystow sam stales sie faszysta.

*
          > Czy oni mają teraz biegać po ulicach i każdego pytać czy poczuł się urażony ? A
          > jak ktoś nie poczuł się urażony to co wówczas ? Może trzeba go wysłać do jakie
          > goś łagru aby zmienił zdanie.
          **
          Nie, osle jeden, wystarczy, ze powiedza "przepraszamy wszystkich ktorzy poczuli sie razeni". A jesli ktos nie poczul sie urazony, ty umyslowy syflityku, to znaczy, ze nie do niego wystosowane bylyby te przeprosiny.
          Widze, ze ty nie tylko kamieniami w szkole rzucales ale rodzice wychowywali cie w komorce. I to jest powod twojego zapoznienia.
          • davout_adams Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 18:27
            benek231 napisał:

> davout_adams napisał(a):
            >
            > > A do którego pokolenia wstecz mają za swoich poprzedników przepraszać ? M
            > asz ja
            > > kieś propozycje zamordystycznym faszysto ?
            > **
            > Nie mam propozycji bo to nie moj byznes. Staram sie tylko dotrzec do tego szajc
            > u ktory zawiera twoj czerep. Ponadto popierajac pisiorskich klero-faszystow sam
            > stales sie faszysta.

Ja nie mogę być faszystą zamordystyczny faszysto bo ja Szanuję wolność drugiego człowieka do wypowiadania swoich poglądów. Każdych poglądów naziolu. Ty, myślących nieprawomyślnie pozamykałbyś w łagrach albo obozach. Ewentualnie po strzale w potylicę wrzuciłbyś do dołu.
            • benek231 Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 19:00
              davout_adams napisał(a):

> Ja nie mogę być faszystą zamordystyczny faszysto bo ja Szanuję wolność drugiego
              > człowieka do wypowiadania swoich poglądów.
              **
              I popierasz PiS to zakalo swojej dzielnicy?!

Ja popieram prawa czlowieka i prawa obywatelskie. Popieram tez liberalna demokracje gdyz tylko ona daje mi pewnosc, ze jakies pisiory czy korwiszony, badz inne narodowo-katolickie gowno antydemokratyczne, nie pookrawa mi tych praw gdyz wymyslili sobie w swych zasyfialych lbach, ze zrobia wszystkim niespodzianke w postaci jakiejs "dyktaturki z ludzka twarza". Oraz w celu uszczesliwienia wszystkich.

Tylko (liberalna) demokracja daje mi gwarancje zachowania wszelkich moich praw, a jest tych praw w demokracji wlasnie najwiecej.

A moze przyznaj sie czy jestes pisiorem czy korwiszonem bo to ulatwi nam rozmowe. Nic gorszego nie grozi ci z mojej strony, niemoto, a po protu bede wiedzial z kim rozmawiam.
              Osobiscie przypuszczam, ze ty sam nie wiesz bo - co czeste u Polakow - masz we lbie totalny kociokwik radiomaryjny. Ale moge sie mylic.

*
              Każdych poglądów naziolu. Ty, myślących nieprawomyślnie pozamykałbyś w łagrach albo obozach. Ewentualnie po strzale w potylicę wrzuciłbyś do dołu.
              **
              Ciekawe dlaczego akurat takie mysli przelatuja ci przez pustak. Ja nie wpadlbym na pomysl bezpodstawnego oskarzania kogos o tak paskudne czyny. Z doswiadczenia z wami wiem jednak - a pisiory rutynowo oskarzaly przeciwnikow o to wszystko czego pozniej podopuszczaly sie same - ze tacy jak ty bardzo czesto uprawiaja projekcje. Czesto tez nieswiadomie oskarzaja innych o czyny ktorych najchetniej podopuszczaliby sie sami.

Ale cos mi sie widzi, ze przemawiam do totalnego glupola. Bo ty zdecydowanie nie wiesz takze co to jest faszyzm i czym to sie je.
              • davout_adams Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 19:31
                Jesteś skończonym idiotą Krzysiu52. To właśnie wszelkiego rodzaju demokracje uchwalają coraz to nowe nakazy, zakazy itp.
                Jesteś za penalizowaniem tzw. homofobii ? Jesteś za penalizowaniem tzw. „ kłamstwa oświęcimskiego „ ? Jesteś za cenzurą ? Odpowiedz.
                • benek231 Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 24.06.20, 20:35
                  davout_adams napisał(a):

> Jesteś skończonym idiotą Krzysiu52. To właśnie wszelkiego rodzaju demokracje uchwalają coraz to nowe nakazy, zakazy itp.
                  **
                  Pieprzysz.

*
                  > Jesteś za penalizowaniem tzw. homofobii ? Jesteś za penalizowaniem tzw. „ kłamstwa oświęcimskiego „ ? > Jesteś za cenzurą ? Odpowiedz.
                  **
                  Na wszystkie pytania odpowiedz negatywna. Nie, nie jestem.

Ale jestem za penalizowaniem aktow kryminalnych przeciwko homoseksualistom - aktow wynikajacych z homofobii. I tak, np. homofob szczujacy przeciwko danemu homuoseksualiscie winien byc ukarany, jesli ktos inny - w wyniku tego szczucia - dopuscil sie czynu kryminalnego wobec tegoz homoseksualisty.

Cenzura - widomo. Generalnie nie mam tego w Stanach. A juz zupelnie oswiecimskiego klamstwa. Polska ma jednak swoja specyfike i "oswiecimskie klamstwo" jest tam bardzo wazne. Tu mozna byc komunista, homoseksualista, czy naziolem. Temu forum daleko jednak do Stanow.

Gdy 20 lat temu usilowalem prezentowac swoje poglady to twoi koledzy najpierw probowali wtykac mi rozne zlosliwe szpilki w dupe, nastepnie kopali po kostkach, by pozniej gromadnie usilowac mnie zglanowac. Tylko za prezentaca pogladow - bez dyskutowania problemow bo dyskutowac nie mieli zamiaru. I trwalo to bardzo dlugo, przy czym ja nie poprzestalem na samej prezentacji a zaczalem odplacac pieknym za nadobne. Zwlaszcza, ze spotkalem tu kupe przeroznych nietolerancyjnych skurwysynow, znajdujacych satysfakcje w dokuczaniu drugiej osobie. Badz takich ktorych absolutnie nie interesowaly moje racje - oni musieli postawic na swoim, bez wzgledu na wszystko. I zawsze bylem w bardzo bardzo nielicznej mniejszosci, badz sam.
                  Zatem jesli mowisz mi teraz o swobodzie prezentowania swoich pogladow pogladow to zwracasz sie do niewlasciwej osoby. Ja znam was nad wyraz dobrze.

• davout_adams Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 26.06.20, 16:45
                    Widzisz Kretynie52. Jest takie powiedzenie. Kto Cię nie zna to Cię kupi. Gdybym nie pamiętał Twoich wypocin na przestrzeni lat to może w Twoje zapewnienia bym uwierzył. Jest jedno ale. Wielokrotnie prezentowałeś się na tym forum jako ten który odmawia innym prezentowania swoich poglądów. Mało tego. Wielokrotnie prezentowałeś pogląd że za tzw. nieprawomyślne poglądy powinno się karać. Mnie nie było na tym forum kilka lat ale są tutaj ludzie którzy mają na to dowody w postaci cytatów. Mam nadzieję.
                    • benek231 Re: Davouta głupoty ciąg dalszy :O) 26.06.20, 18:17
                      davout_adams napisał(a):

Gdybym nie pamiętał Twoich wypocin na przestrzeni lat to może w Twoje zapewnienia bym uwierzył.
                      **
                      A jak ty mozesz pamietac cos, gamoniu, sprzed kilku lat skoro nie pamietasz tego co przedwczoraj czy dwa dni temu, matole.

*

Jest jedno ale. Wielokrotnie prezentowałeś się na tym forum jako ten który odmawia innym prezentowania swoich poglądów. Mało tego. Wielokrotnie prezentowałeś pogląd że za tzw. nieprawomyślne poglądy powinno się karać.
                      **
                      Zalezy jakie poglady. Jesli nawolujesz do agresji przeciwko inaczej myslacym, badz inaczej wygladajacym, to jak najbardziej nalezy ci sie kop w dupe, ty antydemokratyczne gowno.
                      Jesli nawolujesz do obalania demokracji to musisz byc zwalczany - nie znajdziesz we mnie tolerancyjnego rozmowcy. Niby dlaczego - a malym Kaziem juz nie jestes. W szkole moglibysmy dyskutowac roznice pogladow ale tu juz jest dawno poza szkola. Taka dyskusje proponowalem i akceptowalem kilkanascie lat temu ale trafilem w was na sukinsynow bioracych pod but kazdego kto ma inne poglady lub swiatopoglad. Jedyne na co byliscie w stanie zgodzic sie to pseudodyskusja, ktorej zalozeniem byla wasza wygrana, i dokopanie mi w miedzyczasie. Zatem spadaj glupi smieciu na leb. Ode mnie mozesz co najwyzej dostac klapsa w ten wredny pysk.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka