Dodaj do ulubionych

nadal nie wiem na kogo zagłosować

25.06.20, 15:50
Żółtek czy Jakubiak, oto jest pytanie właśnie.
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 10:09
      perla_roztocza napisał:

> Żółtek czy Jakubiak, oto jest pytanie właśnie.

Zależy co chcesz zademonstrować. To raczej nie jest wybór polityczny. Ta alternatywa jest bez znaczenia. Ja zagłosuję na Bosaka. Może coś z tej Konfederacji będzie?
      • perla_roztocza Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 10:53
        oleg3 napisał:

> Zależy co chcesz zademonstrować. To raczej nie jest wybór polityczny.

oczywiście, że to nie jest wybór polityczny. Taki będzie w 2 turze.
        Dziś jak się obudziłem to jednak pan Marek Jakubiak.
        Żółtek nosi brodę a to dla mnie trudne do zaakceptowania jest właśnie.
      • maksimum Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 14:30
        oleg3 napisał:

> Zależy co chcesz zademonstrować. To raczej nie jest wybór polityczny. Ta altern
        > atywa jest bez znaczenia. Ja zagłosuję na Bosaka. Może coś z tej Konfederacji będzie?
        ------------
        W 1-szej na bosaka a w 2-giej na rafalala.

Wiedzialem ze jestes glupi,ale zeby az tak.

Bosak przez 8 lat studiow nie skonczyl,a nawet probowal zaocznie SGH,to musi byc tepak taki jak ty.
        • perla_roztocza Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 14:55
          maksimum napisał:

> Bosak przez 8 lat studiow nie skonczyl

a ty Maksiu pewnikiem po studiach lecz z liczeniem u ciebie nie bardzo. Pamiętasz co pisałeś o zarażeniach covidem w NYC?
          Ale wiesz co Maksiu, zapraszam na łykend na Roztocze. Przewiozę cię piękną bryczką z dwoma konikami po niesamowitej przyrodzie.
          W sumie trasa 25 kilometrów.
          Z tym, że taka przejażdżka jest płatna ale nie bój bidy, tanio jak barszcz.
          Za pierwszy kilometr to mi jeden grosz zapłacisz, ze drugi 2 grosze bo droga pod górkę, a za trzeci 4 grosze bo droga nierówna, za czwarty kilometr 8 groszy, itd.
          To jak, partycypujesz w przejażdżce właśnie?
          • maksimum Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 15:57
            perla_roztocza napisał:

> Za pierwszy kilometr to mi jeden grosz zapłacisz, ze drugi 2 grosze bo droga po
            > d górkę, a za trzeci 4 grosze bo droga nierówna, za czwarty kilometr 8 groszy, itd.
            > To jak, partycypujesz w przejażdżce właśnie?
            -----------
            Tam jest na tyle nieciekawie,ze po 3 kilometrach bym zasnal,a jak nie zwiedzam to nie place.

"W latach 2001–2004 studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej[2]. Odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu[4]. W latach 2004–2008 studiował zaocznie ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie[2][5]. Studiował również zaocznie filozofię na prywatnej uczelni. Żadnych z wymienionych studiów nie ukończył[6]."
            ---------
            Studiowal od 2001-2008 na PW i SGH ,no i filozofie na uczelni prywatnej kiedys tam i kurs dziennikarski kiedystam.
            Jak na moje oko tj sporo studiowania by byc z kazdej uczelni usunietym.

PS. Chyba nie myslisz,ze on rezygnowal z uczelni ...tuz przed jej skonczeniem???
            Po prostu tepak jak czas koski,bo ten sie nie silil na jakies architektury czy SGH,tylko znajac niski poziom swojej inteligencji od razu poszedl na politologie,czyli kierunek dla ciemniakow.
    • qwardian Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 11:19
      "Jak podało Radio ZET na Twitterze, kierowca autobusu 186, który w czwartek spadł z mostu Grota-Roweckiego, był pod wpływem amfetaminy."

Trzaskowski - „w młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło (…) kląłem”. W zamian za poparcie, które uzyskał od Zielonych obiecał legalizację związków partnerskich i marihuany.
      • kalllka Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 12:02
        Rafał Trzaskowski jest sympatyczny. Ewidentnie ma zapał i wiarę w to co robi, albo inaczej, jest przekonany, ze to co myśli jest słuszne.
        Więc niszczą go ta propozycja prezydentury;
        Myśle, ze pare lat, organicznej harówki w wiadomym ministerstwie, zrobiloby go świetnym kandydatem konserwatystów.
        Wtedy nie będzie już ,byle jak otrzaskany, w robieniu na dzielni, a rzetelnie wykształcony.
        Czego mu życzę.
        • maksimum Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 14:44
          kalllka napisała:

> Rafał Trzaskowski jest sympatyczny. Ewidentnie ma zapał i wiarę w to co robi, a
          > lbo inaczej, jest przekonany, ze to co myśli jest słuszne.
          > Więc niszczą go ta propozycja prezydentury;
          > Myśle, ze pare lat, organicznej harówki w wiadomym ministerstwie, zrobiloby g
          > o świetnym kandydatem konserwatystów.
          ----------
          Ty to jestes taka gnida,ze POtrafisz po palcu do doo py kazdemu ciemniakowi wejsc,nawet takiemu loserowi po politologii jak czas koski.

> Wtedy nie będzie już ,byle jak otrzaskany, w robieniu na dzielni, a rzetelnie w
          > ykształcony.
          > Czego mu życzę.
          ----------
          Niedlugo Hartwich bedzie rzetelnie wyksztalcona jak skonczy mature zaocznie,to bedzie miala twoj poziom.
        • maksimum Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 19:43
          kalllka napisała:

> Rafał Trzaskowski jest sympatyczny. Ewidentnie ma zapał i wiarę w to co robi, a
          > lbo inaczej, jest przekonany, ze to co myśli jest słuszne.
          ------------
          Sprobuje usprawiedliwic kaleczke.
          Stalin tez mial zapal i wiare. Polanski tez jak gwalcil 13 -latke.
          Trzeba miec umiejetnosci i charakter a tego Trzaskowski nie ma,bo skonczyl pol;itologie dla ciemniakow i sam wie ze jest ciemniakiem ,ale ciemniaki z POstkomuny takiego wlasnie lidera potrzebuja.
          On jest taki sam dzban jak Kidawa,ktora nie wie po co jest przekop Mierzei Wislanej robiony,bo jakby natura chciala,to by jej rozum dala,ale nie chciala i na czele partii oszustow mamy tepakow nie ogarniajacych podstawowych spraw jak oczyszczalnia sciekow.
          Za taka "Czajke" w USA to juz by co najmniej ze 100 osob siedzialo.

> Więc niszczą go ta propozycja prezydentury;

On jest tak ogarniety jak jego kolega,soltys z Chobielina,tez po politologii.
          Jakby kto nie wiedzial,to ten tepy homos z Pomorza tez jest po politologii.
          Ale nam wysypalo tepakow w opozycji po studiach na poziomie sredniego liceum.
          Szymus jest za glupi na studia,a ten co na bosaka idzie na wybory juz byl z kilku uczelni wyrzucony.
          Jak zobaczylem w debacie Zoltka,to pomyslalem ze to program rozrywkowy i on zaraz wyciagnie krolika z kapelusza.

> Myśle, ze pare lat, organicznej harówki w wiadomym ministerstwie, zrobiloby g
          > o świetnym kandydatem konserwatystów.

Ty go mylisz z ogorkiem konserwowym,bo on tak jak bolek probuje zakonserwowac postkomune by trwala wiecznie przynajmniej w stolicy i zeby mozna bylo wiecznie robic kontrolowane upusty szamba do Wisly.

> Wtedy nie będzie już ,byle jak otrzaskany, w robieniu na dzielni, a rzetelnie wykształcony.
          > Czego mu życzę.

Jakos nigdy sie Rafalala nie przyznal do tego,ze rokropcznie jest robionych kilkanascie kontrolowanych upustow szamba do Wisly i w nagrode za zmowe milczenia szambelan jest promowany na prezia.

• maksimum Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 26.06.20, 14:37
        qwardian napisał:

> Trzaskowski - „w młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło (…) kląłe
        > m”. W zamian za poparcie, które uzyskał od Zielonych obiecał legalizację związ
        > ków partnerskich i marihuany.
        --------------
        A w takim NYC jeszcze zanim dostaniesz sie na kurs do komunikacji miejskiej(autobusy,metro) to jest DRUG test.
        Nawet taksowkarze przechodza DRUG test.
        Kilkanascie lat temu byl wypadek w metrze i motorniczy byl nacpany.
        Ale...czas koski tego nie wprowadzi w Warszawie,bo sam cpa.
    • boomerang Re: nadal nie wiem na kogo zagłosować 29.06.20, 08:24
      Wykształciuchy z wielkich miast są za Trzaskowskim. Nawet w Krakowie, rodzinnym mieście Dudy. To są internacjonaliści, którzy nie kumają co internacjonalizm oznaczał w PRLu. Patriotyzm ostał się jedynie w Polsce powiatowej. Dziś na patriotyzm mówią populizm, albo gorzej. Gdybym wrócił do Polski, to musiałbym wybrać osiedlenie się gdzieś na wsi. Z tymi "miastowymi' to by mnie chyba szlag trafił.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka