Dodaj do ulubionych

poranna audycja w TOK FM

29.06.20, 13:33
bardzo ciekawe wypowiedzi publicystów:
"A. Duda znalazł się w pułapce",
"jego sytuacja jest nie do pozazdroszczenia",
"nie wiem, co teraz zrobi",

a teraz bum bum:

"Konfederacja to nie jest ta partia, która kiedyś kojarzyliśmy z ONR. Teraz to wolnościowcy, którzy nie chcą, by państwo mieszało się do ich życia"

Szanowni Państwo, dziś w Polsce skończył się faszyzm właśnie.
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: poranna audycja w TOK FM 29.06.20, 13:41
      perla_roztocza napisał:

> Szanowni Państwo, dziś w Polsce skończył się faszyzm właśnie.

dodam tylko, że wolnościowcami oni będą tylko 2 tygodnie.
      Potem znów to faszyści, antysemici, rasiści, homofoby, antyunijne prymitywy, i bękarty Adolfa właśnie.
      • benek231 Pewnie miales duzo miodu w uszach, palancie :O) 29.06.20, 15:31
        perla_z_kroocza napisała:

>
        > > Szanowni Państwo, dziś w Polsce skończył się faszyzm właśnie.
        >
        > dodam tylko, że wolnościowcami oni będą tylko 2 tygodnie.
        > Potem znów to faszyści, antysemici, rasiści, homofoby, antyunijne prymitywy, i
        > bękarty Adolfa właśnie.
        **
        Faszyzm w Polsce ma sie nadal bardzo dobrze - na przyklad w pisie.

Juz sama nazwa 'wolnosciowiec' bardzo mnie rozwesela, bo ci wolnosciowcy od J*M maja tyle wspolnego z wolnoscia co piernik z wiatrakiem
        Ale razem z pisiorami sa 'wolnosciowcy, przy okazji, homofobami, rasistami, mizoginami, antysemtami, oraz antyunijnym i antydemokratycznym gownem. Czyli siedz kozojebcu w pisie i nawet lba nie wychylaj.
    • qwardian Re: poranna audycja w TOK FM 29.06.20, 16:10
      Regularnie słucham ich poranków i zastanawiam się nad kondycją mentalną społeczeństw, które dały się nabrać na tak prymitywną propagandę. Ich przekaz kierowany jest przez murzyna do murzyna i to mnie najbardziej zdumiewa. Henryk Sienkiewicz wspaniale to podsumował konwersacją Stasia z Kalim o ich prawie, stąd nie dziwi mnie że chcą tą powieść zdelegalizować..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka