Dodaj do ulubionych

Bosak na bosaka i bez gaci :O)

29.06.20, 17:34
Milion głosów na Bosaka. Tyle Polek i Polaków chce państwa, w którym nie dla wszystkich jest miejsce

ANNA J. DUDEK
29.06.2020

6,75 proc. głosów, które w pierwszej turze wyborów uzyskał kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak, to milion głosów. Milion Polek i Polaków przekonała jego wizja Polski. A wizja to przerażająca.


Polska, o której marzy Bosak i którą chce budować, to kraj, w którym nie dla każdego wystarczy miejsca. Najlepiej, jak wynika z jego tez opublikowanych w "Nowym porządku" (tytuł nieprzypadkowy), być w niej białym, heteroseksualnym mężczyzną. Katolikiem, naturalnie, bo zdaniem 38-letniego kandydata należy wprowadzić "ład państwowy w oparciu o normy wynikające z chrześcijaństwa".

W owym ładzie należy wprowadzić absolutny zakaz aborcji oraz usankcjonować prawnie zakaz zawierania związków jednopłciowych. Pożegnać się z takimi wymysłami, jak prawa kobiet i mniejszości. Czyli: prawa człowieka.
W swoich "tezach" Bosak, do tej pory funkcjonujący gdzieś na obrzeżach polityki i momentami zahaczający o rozrywkę (udział w "Tańcu z gwiazdami"), postuluje ustanowienie chrześcijaństwa nadrzędną religią. Ma to być źródło prawa. Tym samym postuluje zresztą łamanie konstytucji, bo z art. 53 ustawy zasadniczej wynika, że każdy obywatel ma wolność sumienia i religii. Ponadto "nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych".

Zdaniem Bosaka trwają "próby podważania fundamentalnej cywilizacyjnej roli małżeństwa i rodziny", dlatego konstytucję należy zmienić tak, by "zneutralizować te próby poprzez jednoznaczne wykluczenie prawnego uprzywilejowania lub uznawania jakichkolwiek innych związków – partnerskich, konkubinatów, homoseksualnych". Należy doprecyzować definicję małżeństwa, a przy okazji wskazać, że może je zawrzeć tylko mężczyzna i kobieta, zaś jego podstawowe cele to, w dużym skrócie, prokreacja. ''Nowy porządek'' potrzebuje zastępów nowych Polaków i Polek, by tworzyli chrześcijańskie państwo wyznaniowe.

I tu dochodzimy do praw kobiet. "Jako szczególnie naganną praktykę należy odrzucić zwłaszcza legalność aborcji eugenicznej, czyli prawo do zabicia dziecka nienarodzonego ze względu na jego cechy zewnętrzne, chorobę lub nawet samo podejrzenie choroby". Zdaniem konfederaty obecna ustawa aborcyjna - dopuszczająca przerwanie ciąży tylko w trzech przypadkach - "wpisuje Polskę w ramy cywilizacji śmierci".

Przy 2,21 proc. głosów, które zdobył kandydat Lewicy Robert Biedroń, jedyny kandydat od początku do końca opowiadający się za grupami społecznymi, których prawa są notorycznie łamane - kobietami, niepełnosprawnymi, osobami LGBT - wynik Bosaka szokuje. Pokazuje, jak skuteczna jest polityka nienawiści i represji. Polityka, w której nie ma miejsca dla wszystkich Polek i Polaków.
Aż 48 proc. biorących udział w wyborach kobiet oddało głos na Andrzeja Dudę i Krzysztofa Bosaka. Tym samym oddały swój głos na przeciwników kobiet. Polityków, którzy głośno mówią o potrzebie wprowadzenia zakazu aborcji i wypowiedzenia konwencji antyprzemocowej.

Bosak w polityce funkcjonuje od dawna, ale teraz, z tym wynikiem, zaistniał w niej na dobre. A to oznacza, że drzwi do budowania "nowego porządku" zostały otwarte na oścież.

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,26081609,milion-glosow-na-bosaka-milion-polek-i-polakow-chce-panstwa.html#S.koronawirus-K.P-B.3-L.1.glowka
To wlasnie jest efekt zgody na wprowadzenie religii do szkol oraz przemoznego wplywu Pedofili na ksztaltowanie dzieci i mlodziezy. Podobnie z pisiorami, ludem smolenskim oraz rzeszami religianckich poyebow wystepujacych w ramach calego spektrum politycznego. No i oczywiscie braku oddzielenia religii od panstwa, co w efekcie prowadzi (to juz bylo) do totalnego oglupienia narodu oraz uniemozliwia jego zdrowe funkcjonowanie, jesli juz jakos funkcjonuje.
Obserwuj wątek
   • benek231 Niech bedzie, ze (co najmniej) milion trzysta 29.06.20, 19:21
    oleg3 napisał:

    > Według danych PKW z przeszło 99,78 proc. komisji wyborczych, Krzysztof Bosak w
    > pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzymał 6,75 proc. (1 mln 300 tys. głosów)
    **
    Czyli uwazasz, ze kato-taliban, ktory oferuja Konfederasci, ma wsparcie wieksze niz twierdzi autorka art. - o "(co najmniej)" 300 tys. wieksze. I pewnie twierdzisz tez, ze to poparcie upowaznialoby klero-faszystow, konfederastow, do narzucenia trzydziestu paru milionom Polakow panstwa wyznaniowego.
    W dodatku twierdzisz, ze nie jestes bolszewikiem. Ciekawe...
     • benek231 Niech bedzie, ze (co najmniej) milion trzysta :O) 29.06.20, 20:50
      oleg3 napisał:

      > Krzysiu! Nie milion tylko milion trzysta tysięcy wynika z oficjalnych komunikat
      > ów PKW. Chcesz się kłócić o matematykę. Idź do Maksia. On z kolei kwestionuje s
      > tatystykę.
      **
      I pewnie twierdzisz tez, ze poparcie 1.3 miliona upowaznialoby klero-faszystow, konfederastow, do narzucenia trzydziestu paru milionom Polakow panstwa wyznaniowego.
      W dodatku twierdzisz, ze nie jestes bolszewikiem. Ciekawe...

      Sadzilem, ze wczesniej wylozylem dosc jasno, ze nie kwestionuje twojego 1.3 miliona.

  • xiazeluka Re: Bosak na bosaka i bez gaci :O) 29.06.20, 19:29
   Tow. Dudek to nadzwyczaj ambitna osóbka, która postanowiła zrobić karierę idąc na skróty. Zamiast coś rzetelnie opisać - szkoda czasu - lepiej nakłamać. Szybciej i wygodniej.

   "Normy wynikające z chrześcijaństwa" nie mają niczego wspólnego z byciem katolikiem (zauważmy, że adoptowana córeczka Goebbelsa używa tego słowa w charakterze wyzwiska):

   "Kultura chrześcijańska stanowi rdzeń funkcjonowania Polski jako wspólnoty politycznej od momentu
   powstania naszego państwa. Jest to fakt niezależny od charakteru religijności poszczególnych Polaków.
   Dlatego naturalną koniecznością jest ufundowanie sprawiedliwego, a zarazem przystającego do polskiej
   wspólnoty ładu państwowego w oparciu o normy wynikające z chrześcijaństwa."

   Jak tow. Dudek zrozumiała powyższy akapit? Ano tak, że Bosak planuje uczynić chrześcijaństwa nadrzędną religii zmuszać wszystkich do uczestnictwa w mszach. Może waćpanna nie kłamie, a jest po prostu głupia?

   "Absolutny zakaz aborcji" to wedle tow. Dudek zamach na prawa człowieka, no bo cóż może być przyjemniejszego od mordowania małych dzieci, które o prawach człowieka nie słyszały, więc zaprawdę słuszne jest i sprawiedliwe, by je tej możliwości pozbawić?

   Tow. Dudek pomstuje na politykę nienawiści i represji, nie widząc związku między aborcją i nienawistną represją. Pewnie w chwilach wolnych od kreowania załganych tekstów uwielbia wszelkiego rodzaju zwierzątka i żre tylko produkty roślinne. A największą przeciwniczką kobiet jest Gebelsówna, która w zakazie zabijania bardzo małych dziewczynek widzi wobec nich wrogość. Rzeźnik-ginekolog mordujący bardzo małe dziecko to najwyraźniej przyjaciel płci pięknej.

   A Kretyn52 nadal woli czytać zakłamane gotowce niż samemu sprawdzić wszystko u źródła.
  • oleg3 Re: Bosak na bosaka i bez gaci :O) 29.06.20, 21:07
   > usankcjonować prawnie zakaz zawierania związków jednopłciowych

   Ta twoja nowa idolka Krzysiu jest nieprawdopodobną idiotką. Co to znaczy usankcjonować prawnie zakaz? Zakaz albo jest albo go nie ma. Zakaz można wprowadzić, znieść bądź utrzymać. Jak zakaz już jest to nie da go się usankcjonować. Ta idiotka w dodatku sugeruje, że Bosak zamierza wprowadzić penalizację związków jednopłciowych czyli wysyłać do pudła lesby i homosi. A cała sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa i jest zapisana w OTUA.

   Art. 18.

   Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka