Dodaj do ulubionych

Du*a zarazil sie od Kretyna, ale nie syfem, :O)

07.07.20, 16:22
tym razem, lecz antyszczepionkowym zayobem.

>> Andrzej Duda powiedział podczas debaty prezydenckiej w Końskich, że jest przeciwny obowiązkowym szczepieniom. Wypowiedź ta wywołała falę komentarzy i sprawiła, że do sprawy odniosła się m.in. warszawska Izba Lekarska, która stwierdziła, że słowa prezydenta są "nie do przyjęcia" i podważają sens szczepień. >>

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26104969,burza-po-slowach-andrzeja-dudy-o-szczepieniach-szczerski-wypowiedzial.html#do_w=46&do_v=58&do_a=286&s=BoxNewsLink
Niewatpliwie, tak jak Kretyn, nie zdaje sobie sprawy z tego, ze wypowiadanie sie przeciwko obowiazkowym szczepieniom wypowiada sie w istocie przeciwko szczepieniom jako takim.

Bo nie ma sensu wypowiadac sie przeciwko obowiazkowi szczepien, ktore nie sa obowiazkowe - na przyklad przeciwko grypie.
Jesli jednak ktos wypowiada sie przeciwko obowiazkowym szczepieniom przeciwko ( I )gruzlicy, różyczce, polio, blonicy, odrze, krztuścowi, to w istocie zrownuje zagrozenie ze strony tych strasznych chorob z zagrozeniem ze strony chorob ( II )ktore nie wymagaja obowiazkowych szczepien. Poniewaz uznano je za mniej grozne dla zycia i zdrowia ludzkiego, w zwiazku z czym szczepienia na nie nie sa wymagane, nie sa obowiazkowe.

Powszechnie wiadomo, ze poluzowanie rezymu obowiazkowosci niektorych szczepien spowoduje eksplozje epidemiologicznej bomby zakazen i zgonow. Bo ludzie nazbyt czesto nie robia wielu niezbednych rzeczy jesli ich robic nie musza - jesli nie maja nalozonego takiego obowiazku, i to pod grozba sankcji karnych.

Obserwuj wątek
    • oleg3 Trochę się spóźniłeś 07.07.20, 16:39
      dorzeczy.pl/kraj/146087/stop-manipulacji-prezydent-duda-o-zabral-glos-w-kontrowersyjnej-sprawie.html
      "STOP MANIPULACJI! Uważam, że ewentualne szczepienie przeciw koronawirusowi nie powinno być obowiązkowe. Tak jak nie są obowiązkowe szczepienia przeciw grypie. Co do innych chorób (polio, gruźlica, szkarlatyna itp.), to zupełnie co innego. Inna rozmowa" – napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.
      • benek231 Przez 50 lat pracy nie spoznilem sie ani razu :O) 07.07.20, 17:17
        wyobraz sobie...

Du*a:

"Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepien obowiazkowych."

www.youtube.com/watch?v=7s_G-w5FskU
        To co on pozniej napisal w "Stop Manipulacji" bylo jedynie proba wylgania sie z tego co wyraznie powiedzial powyzej. Jak to on, najpierw chcial grubej rury podlizac sie antyszczepionkowym swirom i korwiszonkom by pozniej, jak sie uda, znacznie ciszej wylgiwac sie w mniej popularnych mediach. Bo jego elektorat nie twetuje oraz nie czyta Wyborczej i jej podobnych, wiec i tak sie nie dowie.

oleg3 napisał:

• wykrywacz_klamcow Trochę się spóźnił. Mleko się rozlało 😂 07.07.20, 17:35
        oleg3 napisał:
        > bełkot

I ten osobnik ma być prezydentem? Chlapnie ozorem bezmyślnie a potem przez tydzień cały sztab, rząd oraz partia musi tłumaczyć, że to co chlapnął to nie było to, tylko coś innego.
        Nie róbcie z siebie takich samych błaznów towarzysze radzieccy jakiego robi on z siebie 😂

Poza tym niby prostował i dalej bzdur naklepał o szczepionkach na szkarlatynę. 😂
      • benek231 Typowo poszcules mnie Kretynem :O) 08.07.20, 06:19
        zamiast przyznac sie do bledu , np. wynikajacego z niewiedzy. Tymczasem ty, jak zwykle w takch sytuacjach znikasz a wkracza Kretyn, zamiast ciebie. A ty otrzepujesz lapki i uwazasz, ze sprawa jest juz zamknieta.

oleg3 napisał:

> dorzeczy.pl/kraj/146087/stop-manipulacji-prezydent-duda-o-zabral-glos-w-kontrowersyjnej-sprawie.html
        > "STOP MANIPULACJI! Uważam, że ewentualne szczepienie przeciw koronawirusowi nie
        > powinno być obowiązkowe. Tak jak nie są obowiązkowe szczepienia przeciw grypie
        > . Co do innych chorób (polio, gruźlica, szkarlatyna itp.), to zupełnie co inneg
        > o. Inna rozmowa" – napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.
          • benek231 Typowo poszczules mnie Kretynem :O) 08.07.20, 16:26
            oleg3 napisał:

> Kto ma się przyznać do błędu Krzysiu? Ja czy PAD?
            **
            Oczywiscie, ze ty. Bo powinienes byl przytoczyc ten filmik ktory zawiesilem ja, w miejsce twojego, w ktorym pominieto najbardziej - jesli nie jedynie - istotne stwierdzenie. Dlatego powinienes byl przyznac sie do trudnosci z wyszukaniem wlasciwego artykulu. A tak, zostales posadzony o swiadome wziecie udzialu w klamstwie i matactwach.
            • oleg3 Re: Typowo poszczules mnie Kretynem :O) 08.07.20, 16:34
              Ja Krzysiu nic nie muszę! W szczególności nie muszę spełniać twoich zachcianek. Napisałem - co było i jest oczywiste -, że spóźniłeś się, bo PAD sprecyzował swoje stanowisko. Zresztą z kontekstu jasno wynikało, że mówił o szczepionce na cowid19.
              • benek231 Typowo poszczules mnie Kretynem :O) 10.07.20, 06:33
                oleg3 napisał:

> Ja Krzysiu nic nie muszę! W szczególności nie muszę spełniać twoich zachcianek.
                > Napisałem - co było i jest oczywiste -, że spóźniłeś się, bo PAD sprecyzował s
                > woje stanowisko. Zresztą z kontekstu jasno wynikało, że mówił o szczepionce na
                > cowid19.
                **
                Nie, oszuscie i klamco, mowil o tym, ze jest przeciwny jakimkolwiek szczepieniom. A Du*a zachowuje sie jak gowniarz, az wstyd na to patrzec, a nie jak prezydent dumnego panstwa. Najpierw palnie bzdure, sklamie, rzuci oszczerstwem, a nastepnie glupio sie tlumaczy i mataczy. Jak kazdy z was pisiorow, jak kazde antydemokratyczne gowno.
    • perla_roztocza Re: Du*a zarazil sie od Kretyna, ale nie syfem, : 07.07.20, 17:33
      ciebie Kretynie52 pewnikiem zaszczepili na wszystko jednak nie pomogło i wścieklizna jest.
      Ja żadnych szczepionek nie dostałem bo mój śp. Tata dawał łapówki pielęgniarkom aby mi nic nie dawali z tych obowiązkowych.
      Jeżeli ma się odpowiednie geny to żadne szczepionki nie są potrzebne.
      W swoim życiu chorowałem raz na zapalenie gardła no i czasami mam katar. I tyle, mimo, że nie byłem szczepiony. Niemniej jak miałem ciężkiego kaca i potrzebowałem zwolnienia to lekarze kierowali mnie do szpitala podejrzewając m.in. białaczkę i nowotwór w brzuchu.
      Nigdy też nie miałem operacji i tym podobnych.
      Nie jestem antyszczepionkowcem ale też nie jestem za przymusowym szczepieniem. Jak ktoś chce się szczepić siebie czy swoje dzieci to proszę bardzo. Niektórzy po zaszczepieniu schodzą z tego świata. To jednak jest ryzyko.
      Jak rządziła PO to jedyną rozsądną decyzją rządu był brak zakupu szczepionek na świńską grypę czy jakoś tak. Inne kraje kupiły a my nie i nic się nie stało.
      Koncerny farmaceutyczne robią ciężką kasę na lekach, które jeszcze nigdy nikomu nie pomogły. A obowiązek przyjęcia lekarstwa to dla nich el dorado właśnie.
      • qwardian Re: Du*a zarazil sie od Kretyna, ale nie syfem, : 07.07.20, 17:46
        Absolutnie. Pochwalam Kopacz za odmowę kupna szczepionek i Kidawę Błońską za głosowanie przeciw wyrzucaniu pieniędzy na onkologię. Niestety Platforma urżnęła mądre kobiety i wprowadziła jakiegoś gendera LGBT..

www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,pochwala-dla-polski-za-walke-z-grypa-a-h1n1,artykul,1605975.html
        wiadomosci.wp.pl/malgorzata-kidawa-blonska-5-razy-glosowala-przeciwko-pieniadzom-na-onkologie-6482108808779905a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka