Dodaj do ulubionych

A na koniec kampanii ...

10.07.20, 18:01
Taco Hemingway 'Polskie tango'.
Ma chyba z milion wyswietlen. Na razie.


www.youtube.com/watch?v=i84L16VL6c8

tete
Obserwuj wątek
  • oleg3 Tete czy końcowe wyniki II tury 10.07.20, 19:16
   ogłoszone przez PKW to dla ciebie będzie koniec wyborów prezydenckich, czy (gdyby RT przegrał) będziesz gardłować do samego końca, aż się w tej sprawie wypowie Komisja Praw Człowieka Unii Afrykańskiej?
   • t_ete Nie badz trollem 10.07.20, 19:53
    oleg3 napisał:

    > ogłoszone przez PKW to dla ciebie będzie koniec wyborów prezydenckich, czy (gdy
    > by RT przegrał) będziesz gardłować do samego końca, aż się w tej sprawie wypowi
    > e Komisja Praw Człowieka Unii Afrykańskiej?

    Nie badz trollem.
    Troll najpierw snuje przypuszczenie - a potem
    zaczyna z tym przypuszczeniem dyskutowac.
    W zasadzie jest samowystarczalny.
    Rozmowca nie jest mu potrzebny.

    Wkleilam link do Taco Hemingweya - chcesz sluchaj,
    nie chcesz - nie sluchaj.

    tete

     • benek231 Nie badz trollem - wystarczy, ze Kretyn jest :O) 10.07.20, 20:46
      oleg3 napisał:

      > Jasna sprawa. RT musi wygrać choćby RP miała upaść.
      **
      Ty pewnie nie zdajesz sobie sprawy tego jak mocno, wspolnie z klerem, podbiliscie bębenek. To juz o krok od wojny domowej.

      RT nie musi wygrac wyborow, ale wygrana Du*y w drodze oszustw musi byc ujawniona.
      • institoris2 ty krzys czasami przezabawny jestes, 10.07.20, 20:51
       ale pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego.

       benek231 napisał:

       > Ty pewnie nie zdajesz sobie sprawy tego jak mocno, wspolnie z klerem, podbilis
       > cie bębenek. To juz o krok od wojny domowej.
       >
       > RT nie musi wygrac wyborow, ale wygrana Du*y w drodze oszustw musi byc ujawnion
       > a.

       a tu cytat z pani tete:

       "Nie badz trollem.
       Troll najpierw snuje przypuszczenie - a potem
       zaczyna z tym przypuszczeniem dyskutowac.
       W zasadzie jest samowystarczalny.
       Rozmowca nie jest mu potrzebny."
  • t_ete Wykrzyknik z TVP 10.07.20, 21:29
   W TVP, tzw. publicznej - zademonstrowano dzisiaj
   pasek :

   'Zwolennicy Trzaskowskiego niszczą Polaków'

   twitter.com/lkwarzecha/status/1281664008299384834


   tete
    • institoris2 ty krzys czasami przezabawny jestes (2) 10.07.20, 22:37
     pani tete pokazuje nam skandaliczne zachowanie piswizji, ktora podwaza "polskosc" zwolennikow warszawskiego postempaka, kopie doly miedzy Polakami i w ogole jest do bani, na co ty, oregonski bucu, wyrywasz sie z podobnym przekazem tylko w odwrotna strone, udowadniajac, ze strona przeciwna ten sam poziom prezentuje. A przeciez nie taki byl (w zamysle) przekaz pani tete.
     Miec ciebie na pokladzie krzys, to jak jezdzic po kocich lbach z beczka nitrogliceryny...

     benek231 napisał:

     > oraz Polske.
     >
     >
     >
     >
     >
     > t_ete napisała:
     >
     > > 'Zwolennicy Trzaskowskiego niszczą Polaków'
     > >
     >
     • benek231 A ty zawsze przezabawny jestes :O) 14.07.20, 16:03
      Bo gdybys to ty, zamiast Tete, przytoczyl ten telewizyjny przyklad napuszczania jednych Polakow na drugich to twoj niniejszy wpis zyskalby na wiarygodnosci. A tak zupelnie wiarygodny nie jestes gdyz jako pisiorowi nie podoba sie tobie moje odplacanie pieknym za nadobne.
      Moim zdaniem jest to jedyny sposob na zmuszenie was do zastanowienia sie nad wlasnym postepowaniem - ty zareagowales natychmiast. Bo jak wy, pisiory, zachowujecie sie w niedopuszczalny sposob w stosunku do waszych oponentow to nie ma sily ktora zmusilaby was do refleksji. Reagujecie jednak gdy potraktowac was identycznie. Albo po prostu dac w ryja. Dopiero wowczas zaczynacie czuc sie nieswojo.

      Zatem jak usilujecie zrobic ze mnie nie-Polaka, w ten czy inny sposob, to ja wam bede odpowiadal w tym samym rodzaju. Bo my, Polacy, jestesmy od was madrzejsi.  • t_ete Zychowicz o TVP 10.07.20, 22:44
   "Największym kuriozum tej kampanii była telewizja państwowa.
   To się nie mieści w głowie, że w cywilizowanym, europejskim kraju w XXI wieku
   można uprawiać tak bezwstydną, prymitywną propagandę.
   Mam znajomych, którzy są za PiS i jest im wstyd, że ich kandydat miał takie "wsparcie".


   twitter.com/PiotrZychowicz/status/1281660967454113792
   Nie wiem czy pan Zychowicz czytal komentarze pod swoim wpisem.
   Ja przeczytalam ...


   tete

   • wikul Re: Zychowicz o TVP 14.07.20, 15:29
    Co teraz durny Narodzie? Wybrałeś butę i dyktaturę. Wybrałeś autorytaryzm zamiast wolności i demokracji, za którą ojcowie przelewali krew. Będzie bolało.
    Polacy dali się kupić cwaniakom i hochsztaplerom za swoje własne pieniądze. Ale dopiero teraz, po wyborach, przyjdzie do zapłacenia prawdziwy rachunek. Nasz kraj jest pęknięty i rozdarty na pół. Przed nami trudne lata. Szkoda. Czas ucieka, a życie jest jedno.
    Polacy wybrali (51%) marionetkę, pacynkę sterowaną z Nowogrodzkiej, która będzie posłusznie realizować plan odsuwania nas od cywilizowanej Europy. Polacy za swoje własne pieniądze (2 mld zł) dali się nakarmić jadem sączonym z prymitywnych przekazów na czerwonych paskach telewizji, która ma w nazwie: "Polska".
    Polacy kupili kartonowe obietnice rozdawane przez partyjnych dygnitarzy, którzy rozjechali się po miasteczkach i wsiach całej Polski ekskluzywnymi, rządowymi limuzynami prowadząc kampanię ogłupiania du,nego narodu.
    Kłamstwa i miliardowe afery tej władzy, na niespotykaną dotąd skalę, suweren wybaczył, choć nie wybaczył zjedzonych ośmiorniczek poprzednikom. Ot co znaczy skuteczna propaganda (Kurski: "ciemny lud to kupi"). Co tam zagrabione czy zmarnowane miliardy, liczy się moja jałmużna, ochłap w garści.
    Cena honoru i rozumu jest dość niska: 500 zł (przez 5 lat połowę wartości już zżarła inflacja) czy 800 zł raz do roku (mniej niż roczna rewaloryzacja za poprzednich rządów).
    Nawet mityczni, emerytowani "SBecy" i "komuniści" zagłosowali za Duda-PiSem. Ludziom minionej epoki, którzy budowali powojenną Polskę i żyli w PRLu, było zawsze bliżej do SLD, niż do PiS. A jednak, mimo poniżania i opluwania. Okazuje się, że wszystko jest kwestią ceny.
    Co teraz durny Narodzie? Wybrałeś butę i dyktaturę. Wybrałeś autorytaryzm zamiast wolności i demokracji, za którą ojcowie przelewali krew. Będzie bolało.
    P.S. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję wszystkim godnym Polkom i Polakom, którzy się zmobilizowali w walce o wolną i demokratyczną Polskę, i poszli na wybory. Było nas niestety o 1-2% za mało. Ci, którzy zostali w domach, niech teraz noszą piętno hańby, tak jak ci, którzy upodlili się za pisowskie srebrniki. Jeśli to prawda, że nie zagłosowało aż 240 000 wyborców SH, to ja wycofuję się z jakiejkolwiek działalności, choć planowałem zaangażowanie na rzecz "żółtych". Strzelić focha i sprzedać Polskę? To nie moje klimaty.
    P.S.II. I jeszcze jedno: zanim PiSowska sfora skoczy mi do gardła, proszę o wykasowanie z grona moich znajomych wszystkich tych, którzy zamiast za demokracją i samorządem, zagłosowali za dyktaturą partyjnych sekretarzy.
    W życiu osiągnąłem bardzo wiele, w samorządzie niemal wszystko, podniosłem moje miasto z ruiny, poświęcając temu 17 lat mojego życia, mam ogromne doświadczenie i wiedzę, i... muszę ustąpić pola partyjnym naganiaczom, miernym sekretarzom partii. Powodzenia, Polsko.
    Wadim Tyszkiewicz
    • oleg3 Re: Zychowicz o TVP 14.07.20, 15:54
     Znasz Wikul zasadę Petera? Nie sądzę. Jesteś przecież MWzDM. Zasada jest prosta i banalnie oczywista: ludzie awansują tak długo, aż znajdą się na poziomie, na którym nie są już kompetentni. I to jest przypadek Wadima Tyszkiewicza.
    • benek231 Re: Zychowicz o TVP 14.07.20, 16:33
     wikul napisał:

     Będzie bolało.
     **
     Juz zabolalo tych emerytow, ktorzy liczyli na 14, 15,... i 24 emeryture. Nie dostana bo kasa pusta. I nie tylko oni nie dostana. Nic to, Wikulu, ja rownie mocno obawialem sie, ze Du*a przegra i nie bedzie mozna obarczac pisiorow odpowiedzialnoscia zakiepskie rzady w czasach de-koniuktury. A z pustego to i Kaczynski nie naleje. No wiec nalezy pozwolic im porzadzic, w czasach gdy latwa kasa nie naplywa juz zewszad, gdy najwiekszym problemem bylo jej upychanie na taczkach i po kieszeniach. Teraz pisiory beda podnosic podatki, generujac tym samym spoleczne niezadowolenie - takze z powodu narastajacej inflacji oraz bezrobocia. Te dziesiec milionow rozplynie im sie w kilka miesiecy. Na nastepne wybory zostana tylko z garscia najwiekszych koscielnych swirow oraz beneficjentami 500+ I wowczas przyjdzie czas rozliczen. Obyscie tylko nie wyladowali (takze przez Perle, Kretyna, czy Olega3) tak jak jakas Wenezuela.

     Aktualna demografia dziala na rzecz kk. Pamietam ich zabiego w latach 90ch aby utrzymac istniejacy rozklad ludnosci. Bo ludnosc wiejska tradycyjnie jest konserwatywna i kosciolkowa. No i pozostali chlopi z malym arealem, ktory zapewnia wyzsze ceny jednostkowe produktow rolnych, czyli Ty w Warszawie bulil bedziesz za pietruszke astronomiczne pieniadze, choc wczesniej dolozyles wiesniakom w ramach 500+ Zlodziejski kosciolek bardzo zyskal na uchronieniu ludnosci wiejskiej od migracji ale Ty masz w zamian wiecej glosow dla takiego pajaca Du*y oraz wyzsze ceny na marchewke czy jablka.

     • wikul Re: Zychowicz o TVP 14.07.20, 23:25
      Mam trochę inne zdanie. To ostatnie wybory wygrane przez Kaczyńskiego. Mnie boli porażka ale idzie nowe. Na Trzaskowskiego głosowali młodzi, zachód Polski i zagranica. Im nie przeszkadzała niechęć Trzaskowskiego do kleru itp. Polecam tekst Migalskiego który wprawdzie się żegna (nie wierzę że wytrzyma) ale świetnie diagnozuje sytuację. Był w PiS , doskonale wie co to za banda.

      wyborcza.pl/7,162657,26127394,przestaje-komentowac-polska-polityke-zastapila-ja-wojna-gangow.html#s=BoxWyboImg3
  • calamity.miriam Re: A na koniec kampanii ... 14.07.20, 22:38
   Wiesz Tete, niestety przewidywałam tę wygraną Dudy...
   Wg mnie najrozsądniejszym człowiekiem w kampanii był Szymon Hołownia, to młody człowiek z klasą.
   Cenię jego poglądy. Mogłby być takim "przechodnim" prezydentem.
   Rafał Trzaskowski - tak MUSIAŁO-SIĘ_GŁOSOWAĆ bo nie Duda, który jest pizdrykiem partii PiS.

   Pod koniec kampanii, kiedy słuchałam ich,( mam b. dobry słuch - jeszcze smile darli się jak schrypiałe koguty, do siódmych potów, z pyskami wczepionymi, psim zwyczajem, we własne karki. Nie można było odróżnić głosu, frazowania, używali tych samych słów.

   Bardzo przykre, to, co sie stało. Dramat. Ale oprócz tego, chyba nikt nie uwierzy, że to czyste wybory? smile
   Kaczyński nie ryzykowałby sytuacj, która miałaby opierzeć się na głosach wyborców. On pogardza wyborcami. Wszystkimi, bez wyjątku. Wiadomo było, że niewolnik - wygra wybory - już przed wyborami.

   PIS nie wziął się z niczego. Rozmawiałam z ludźmi, z którymi współpracuję, to zwykły ud, i mówią tak: żaden rząd nigdy sie mną nie zainteresował, nigdy mi nic nie dał, A TEN DAŁ. No i jak wytłumaczyć było, że za chwilkę to sie skońćzy - odbieraniem. Zresztą już wiadomo - dziś. Zaczeli ciąć. Odwoływać obietnice.
   A więc PiS nie wział sie " z talerza".A PO? "Zabierz babci dowód"? i "moherowe berety"?
   Nie należało lekceważyć tych ludzi, poniżać. Każdy ma godność.
   Platforma często poniżała. Co zrobił Tusk, kiedy niepełnosprawni przyszli z protestem, na wózkach, domagali się, wnioskowali o pomoc, dotacje. Wiecie ile niepełnosprawnego kosztują dziennie pampersy? Ogromne cyfry.
   I Tusk wyszedł do nich, położył rączkę na serduszku i słodkim głosem powiedział, że gdyby miał, to dałby. Ale nie ma. I oni sobie poszli. A potem poleciał do Brukseli, zapominając o Amber Gold... i LUDZIACH, których nabito w butlę. Duda zrobił dokładnie to samo, apelował do frankowiczów. I nic. W tej kampanii obaj strzegli się raczej tego tematu. Nie wierzyłam im.
   Schetyna... i Kidawa - Zmarnowali mnóstwo czasu i Trzaskowski, ze swoją siłą, urokiem (jednak wink bezczelnościa i inteligencją - nie mógł dać rady.

   Duda wygrał, a wszyscy przygnębieni.Jak to jest? I już sie zaczyna. Ziobro będzie "ratował każdą polską duszę". Iże trzeba wziąć sie za media ( juz to odczuwam!) za szkolnictwo... no...
   Tak powiedział w TvTrwam wczoraj, a Duda patrzył w (bo nie - na) obraz podczas Apelu Jasnogórskiego guzikowym, ogłupiałym wzrokiem. "Wymodlone zwyciestwo"...
   Ten obraz ma złą sławę, kto przed nim przysięga, ten łamie przysięgi.

   A Gdzie redemptorysta ma konto? - to konto, na które poczciwcy wpłacają datki... to jest bank pocztowy.
   Czy sądzisz Tete, że ów redemptorysta miałby konto, które można kontrolować? W JAKIMŚ banku? nie, pocztowy bank jest już bankiem należącym do niego. I dlatego poczta tak skwapliwie donosiła wszystko... koperty... wyborcze fiszki... dlatego. W Toruniu wygrał Trzaskowski, a... Dalej dopowiedz sobie sama.

   A teraz, kto sie zacznie smiać - ten dostanie w łeb. Nie na żarty. teraz - za mordę.
   Już kilka miesięcy temu było pozamiatane.
   Powinno sie te wybory unieważnić. Powinni być obserwatorzy.
   Czy Wiesz, ile komisji nie miało "mężów zaufania"?
   Prawie 50 000 komisji w małych miasteczkach i wsiach.
   Przecież tam się wszyscy znają.
   Trzebaby unieważnić.
   Kto to zrobi?

   dobrej nocy....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka