Dodaj do ulubionych

Remis ze wskazaniem na PADa nt

12.07.20, 21:10
Bez komentarza
Obserwuj wątek
    • oleg3 Duda wygrał 13.07.20, 08:16
      PKW przedstawia cząstkowe dane z godziny 7.58. Andrzej Duda uzyskał wynik 10 mln 413 tys. - czyli 51,21 proc.
      Rafał Trzaskowski uzyskał 48,79 proc. (9 mln 921 tys. głosów).
      • oleg3 Re: Duda wygrał 13.07.20, 08:27
        Wygląda na to, że nie będzie III tury. Przewaga 492 tys. głosów, nawet jeżeli trochę stopnieje, pozwala SN uznać ważność wyborów, choćby 100-200 tys. głosów kwestionowano w ramach protestów.
        • xiazeluka Re: Duda wygrał 13.07.20, 08:50
          No to czekamy na komentarze prawdziwych demokratów. Pierwsze już są:

- emeryci i bezrobotni zadecydowali
          - trzeba wyjeżdżać stąd
          - wybory sfałszowane
          - bydło górą
          - ten wynik to nie demokracja to porażka demokracji

Kiedy Kretyn52 otrząśnie się z szoku i zostanie pocieszony przez swojego Murzyna na pewno coś doda od siebie.
          • perla_roztocza Re: Duda wygrał 13.07.20, 08:58
            xiazeluka napisała:

> No to czekamy na komentarze prawdziwych demokratów. Pierwsze już są:

po łomocie już totalsi zaczynają szczekać:
            - moralne zwycięstwo Trzaskowskiego,
            - to nie Polacy a sądy rozstrzygną te wybory,
            - dziennikarze tvp pójdą do więzienia,
            - setki tysięcy wyborców zostało pozbawionych możliwości głosowania,
            - czas na Majdan właśnie.
            • xiazeluka Re: Duda wygrał 13.07.20, 09:02
              Nie zapominaj o poważanych, najważniejszych zachodnich mediach:

- Polexit
              - terror wobec lgbt (aresztowania, łapanki, obozy, rozstrzeliwania)
              - prześladowania imigrantów, Żydów, Cyganów, Murzyn... no, na pewno paru Murzynów Lin znajdzie, aby ich trochę poprześladować
              - plan agresji zbrojnej na Unię Europejską
              - Duda adoptuje Trumpa
    • andrzejg W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 11:34
      Andrzejowi Dudzie.

Nie widzę oznak na totalne fałszerstwo. Gdyby one było, to te wszystkie osoby , które miały pilnować prawidłowości należałoby pociągnąć do odpowiedzialności.

Jestem ciekaw jak PAD będzie się zachowywał w II kadencji. Bez konieczności podlizywania się , bo i tak do następnej nie wystartuje , może się pokazać jako samodzielny byt.

A.
        • oleg3 Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 12:16
          xiazeluka napisała:

> Zgadza się. Duduś ma pięć lat na pokazanie, że jest mężem stanu, a nie tylko pi
          > siacką szczekaczką. Ma sporo do nadrobienia, ale i luzu.

Na początek powinien dać do zrozumienia, że nie pracuje nocami i potrzebuje czasu na analizę przesyłanych do Pałacu papierów.
          • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 13:28
            oleg3 napisał:

> xiazeluka napisała:
            >
            > > Zgadza się. Duduś ma pięć lat na pokazanie, że jest mężem stanu, a nie ty
            > lko pi
            > > siacką szczekaczką. Ma sporo do nadrobienia, ale i luzu.
            >
            > Na początek powinien dać do zrozumienia, że nie pracuje nocami i potrzebuje cz
            > asu na analizę przesyłanych do Pałacu papierów.

Myślałem, że liberał powinien się cieszyć z faktu, że potężna machina biurokratyczna potrafi jednak działać szybko i sprawne kiedy chce...
            • oleg3 Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 13:39
              sz0k napisał:

> Myślałem, że liberał powinien się cieszyć z faktu, że potężna machina biurokrat
              > yczna potrafi jednak działać szybko i sprawne kiedy chce...

Cierpi jednak na tym powaga Urzędu.
              Gdyby chodziło o sprawy ekstraordynaryjne byłby to przejaw pracowitości i wytrwałości.
              Warto wyważyć!

P.S.
              Dlaczego to liberał miałby się cieszyć "z faktu, że potężna machina biurokratyczna potrafi jednak działać szybko i sprawne kiedy chce"?
              • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 13:46
                oleg3 napisał:

> sz0k napisał:
                >
                > > Myślałem, że liberał powinien się cieszyć z faktu, że potężna machina biu
                > rokrat
                > > yczna potrafi jednak działać szybko i sprawne kiedy chce...
                >
                > Cierpi jednak na tym powaga Urzędu.
                > Gdyby chodziło o sprawy ekstraordynaryjne byłby to przejaw pracowitości i wytrw
                > ałości.
                > Warto wyważyć!

Nom.

> P.S.
                > Dlaczego to liberał miałby się cieszyć "z faktu, że potężna machina biurokratyc
                > zna potrafi jednak działać szybko i sprawne kiedy chce"?

"Liberał" w sensie zwolennik "państwa minimum" z minimalną i sprawnie działającą biurokracją.
      • oleg3 Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 12:12
        andrzejg napisał:

> Andrzejowi Dudzie.

> Nie widzę oznak na totalne fałszerstwo. Gdyby one było, to te wszystkie osoby ,
        > które miały pilnować prawidłowości należałoby pociągnąć do odpowiedzialności.

Odnotowuję to z zadowoleniem. Masz klasę!

> Jestem ciekaw jak PAD będzie się zachowywał w II kadencji. Bez konieczności podlizywania się , bo i tak do następnej nie wystartuje , może się pokazać jako samodzielny byt.

Jak by to napisać? PAD nie jest typem lidera. Raczej nie będzie grał na stworzenie własnej partii czy frakcji. Może w tandemie z Morawieckim? Kluczowe będzie utrzymanie się Morawieckiego w małym pałacu. Kolejne pytanie czy PSL przystąpi do Zjednoczonej Prawicy?

• sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 13:37
          oleg3 napisał:

> > Jestem ciekaw jak PAD będzie się zachowywał w II kadencji. Bez koniecznoś
          > ci podlizywania się , bo i tak do następnej nie wystartuje , może się pokazać j
          > ako samodzielny byt.
          >
          > Jak by to napisać? PAD nie jest typem lidera. Raczej nie będzie grał na stworze
          > nie własnej partii czy frakcji. Może w tandemie z Morawieckim? Kluczowe będzie
          > utrzymanie się Morawieckiego w małym pałacu. Kolejne pytanie czy PSL przystąpi
          > do Zjednoczonej Prawicy?

Nie ma najmniejszego znaczenia co faktycznie będzie robił Duda, PiS, czy Kaczyński, ale jak to wszystko będą przedstawiały i komentowały media. A będą robiły to samo co przez ostatnie X lat, tylko bardziej. Jeszcze większa gra na antagonizowanie społeczeństwa, zaostrzanie sporów i podziałów, wzajemnych pretensji, niesnansek, niechęci i czystej nienawiści. Ergo standardowa gra na emocjach. Zaczyna się już batalia o kolejne wybory samorządowe, parlamentarne, a nawet i przyszłe prezydenckie, gdzie idealny scenariusz, zapoczątkowany przy czerownych i różowych stolikach już "wczoraj", zakłada coś w stylu pojedynku między Trzaskowskim a Hołownią...
            • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 14.07.20, 11:30
              andrzejg napisał:

> Tak, tak. To media włożyły w usta polityków antagonizujące słowa. Z Kaczorem na
              > czele

Cóż andrzeju odpisałem Ci, że jesteś żywym przykładem na potwierdzenie słuszności mojej tezy, ale niestety jakiś zakompleksiony, domorosły cenzor, któremu najwyraźniej musiałem zbyt mocno kiedyś nadepnąć na odcisk, postanowił usuwać sobie większość moich postów, także tak. W dupie dosyć mocno mam ten cały portal i forum, więc mnie to ani ziębi ani grzeje, ale informuję tylko abyś nie czuł się ignorowany.
              • qwardian Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 14.07.20, 12:14
                Szoku, usunąłem Twój wątek, bo szerzysz tutaj religię Spinozy, a my jesteśmy podporządkowani słowu proboszcza, Boga i Jezusa. Bardzo mi się ostatnia Msza Święta o sianiu ziarna i podatności gleby, żeby coś z niego wyrosło. Twoja frustracja to zatrucie duszy pesymizmem, bo nie jesteś gotowy na nieuchronne. Powtarzam poraz kolejny, gdyby na naszej planecie zapanowało Niebo, to znaczy, że jesteśmy już po drugiej stronie..
                • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 14.07.20, 15:25
                  qwardian napisał:

> Szoku, usunąłem Twój wątek,

Dobra, dobra qwardian smile My tu jesteśmy persona non grata, nie mamy takiej mocy sprawdzej. Ja domyślam się kto to robi.

> bo szerzysz tutaj religię Spinozy, a my jesteśmy po
                  > dporządkowani słowu proboszcza, Boga i Jezusa.

Raczej "religię Śmiechozy". To w kontraście do "religii Świrozy" szerzonej przez włodarzy tegoż portalu.

> Bardzo mi się ostatnia Msza Świę
                  > ta o sianiu ziarna i podatności gleby, żeby coś z niego wyrosło. Twoja frustrac
                  > ja to zatrucie duszy pesymizmem, bo nie jesteś gotowy na nieuchronne. Powtarzam
                  > poraz kolejny, gdyby na naszej planecie zapanowało Niebo, to znaczy, że jesteś
                  > my już po drugiej stronie..

Eee tam, już się nie frustruję. Niech sobie wycinają. Tylko sobie samym tym świadectwo wystawiają.
                • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 15.07.20, 08:01
                  andrzejg napisał:

> Chyba nagrzeszyłeś bluzgiem na bliźniego swego.

Chyba jednak jesteś w błędzie. Ale troluj ze swoimi kolesiami dalej, może kiedyś Wasze prowokacje przyniosą znowu efekt i będziecie się mogli wygodnie rozciągnąć na pluszowym krzyżu.
                    • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 15.07.20, 09:59
                      andrzejg napisał:

> Mówisz fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu swemu.
                      > Udowodnij ,że gdziekolwiek trolowałem i do tego z kolesiami.
                      >
                      > Coś, gdzieś poszło nie tak, że się wyżywasz?

Nawet Twoje tutaj ostatnie 2 odpowiedzi do mnie to trolerka. Co to są za wstawki:
                      "Chyba nagrzeszyłeś bluzgiem na bliźniego swego.
                      Przed spowiedzią chyba prosi się o wybaczenie? Wybaczam"
                      "Mówisz fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu swemu."
                      Jak nie typowe dla forumowego trolla z GW odzywki nastawione na sprowokowanie oponenta do gwałtownej reakcji aby potem móc za napadniętego cierpniętnika robić. Dokładnie jak z Jarkaczem i PiS-em.

Czarzasty wyzywa Was od głupków i debili i nic, mordy w kubeł żeście wzięli i udajecie, że Was nie ma:
                      wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7771909,wlodzimierz-czarzasty-grzegorz-schetyna-lewica-po-debile-wybory-prezydenckie-andrzej-duda.html
                      Damięcki nie wystosowuje listu otwartego, że jego małą córcia, żona i cała rodzina do 10 pokolenia wstecz zostały obrażone? Andrzejek nie chlipie na forum jak to jest nienawistnie atakowny? Ojej...

PS. I czytaj szybciutko moją odpowiedź, bo kapo jej długo wisieć nie pozwoli... przez "bluzgi" zapewne.
                      • andrzejg Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 15.07.20, 10:55
                        Tak pojmując trolerkę, to to samo mogę powiedzieć o Tobie.
                        Cóz wzbudziło Twoją gwałtowną reakcję?
                        Moja opinia, że za akcjami mediów stoją realne wypowiedzi polityków?
                        Czyli, że nie można upraszaczac sprawy i zwalać całej winy na media?
                        Żeby nie urażać Twoich uczuć nie wspomnę już o Kaczorze. Tusk nie używał prowokacji, które były pozywka dla mediów?

A wstawki o spowiedzi odbierz z pewną dozą rezerwy. W końcu jesteś katolikiem, czyli po bluzgach na mnie ( za nic ) , których nie zdążyłem przeczytać, powinieneś iść się wyspowiadać.

Weź na luz. W końcu Duda wygrał.
                        • sz0k Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 15.07.20, 11:07
                          andrzejg napisał:

> Tak pojmując trolerkę, to to samo mogę powiedzieć o Tobie.
                          > Cóz wzbudziło Twoją gwałtowną reakcję?

Jaką "gwałtowną reakcję" masz na myśli?

> Moja opinia, że za akcjami mediów stoją realne wypowiedzi polityków?

Twoje nie zauważanie, że opinia którą wyraziłeś jest dokładnym potwierdzeniem mojej teorii a nie jej zaprzeczeniem. To nie same słowa polityków, ale to jak media je relacjonują podbija bębenek.

> Czyli, że nie można upraszaczac sprawy i zwalać całej winy na media?

Mogę, zwłaszcza że nieustannie dostaję ku temu potwierdzenie.

> Żeby nie urażać Twoich uczuć nie wspomnę już o Kaczorze. Tusk nie używał prowok
                          > acji, które były pozywka dla mediów?

Wszyscy używają prowokacji dlatego trzeba je jasno określać i punktować, a nie się im bezmyślnie poddawać.

> A wstawki o spowiedzi odbierz z pewną dozą rezerwy. W końcu jesteś katolikiem,
                          > czyli po bluzgach na mnie ( za nic ) , których nie zdążyłem przeczytać, powinie
                          > neś iść się wyspowiadać.

Jeśli nie zdążyłeś przeczytać to skąd wiesz, że były tam bluzgi?

> Weź na luz. W końcu Duda wygrał.

Nie mogę wziąć na luz patrząc i czytając jak Czarzasty Was okropnie obraża, dzieli naród i zione nienawiścią. Serce mi się za bardzo kraje.
                      • andrzejg Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 15.07.20, 10:55
                        Tak pojmując trolerkę, to to samo mogę powiedzieć o Tobie.
                        Cóz wzbudziło Twoją gwałtowną reakcję?
                        Moja opinia, że za akcjami mediów stoją realne wypowiedzi polityków?
                        Czyli, że nie można upraszaczac sprawy i zwalać całej winy na media?
                        Żeby nie urażać Twoich uczuć nie wspomnę już o Kaczorze. Tusk nie używał prowokacji, które były pozywka dla mediów?

A wstawki o spowiedzi odbierz z pewną dozą rezerwy. W końcu jesteś katolikiem, czyli po bluzgach na mnie ( za nic ) , których nie zdążyłem przeczytać, powinieneś iść się wyspowiadać.

Weź na luz. W końcu Duda wygrał.
      • herr7 Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 12:15
        Volty nie będzie. Dużo będzie jednak zależeć od PIS-u i Prezesa. Jeżeli program PIS będzie radykalny to mogą się pojawić zgrzyty, ale bez przesady. Duda nie jest silną osobowością. Konflikt może być jedynie wówczas, gdy "kupi" go opozycja. Ale do tego trzeba wymiany "dworu".
      • qwardian Re: W zasadzie , to mozna już pogratulować 13.07.20, 13:26
        andrzejg napisał:

> Nie widzę oznak na totalne fałszerstwo. Gdyby one było, to te wszystkie osoby

A widziałeś Andrzeju w roku 2014 kiedy było dwa i pół miliona głosów nieważnych..
        polskatimes.pl/25-mln-niewaznych-glosow-w-wyborach-2014-wiemy-dlaczego-bylo-ich-tak-duzo/ar/10723438
    • t_ete W zachodniopomorskim 13.07.20, 12:30
      W zachodniopomorskim wygral
      zdecydowanie Rafal Trzaskowski 58,7 %.
      Andrzej Duda 41,3 %.

W calym wojewodztwie - tylko w jednym powiecie (pyrzyckim) Andrzej Duda 57,3 %
      wygral z Rafalem Trzaskowskim 42,4 %.

W moim miescie - Szczecinie, Rafal Trzaskowski 63,7 %
      Andrzej Duda 36,3 %.

(ciezka noc, duzo emocji smile)

tete
      • oleg3 W mojej wiosce 13.07.20, 12:41
        frekwencja 66,31 proc.
        16 160 głosów oddano na Andrzeja Dudę, a 12 580 na Rafała Trzaskowskiego

Słaba frekwencja. Poparcie dla Dudy takie sobie, ale Trzaskowski furory nie zrobił. Czekamy (ja też choć dałem Dudzie krzyżyk) na nowe rozdanie. Ani PO ani PiS.
        • oleg3 Re: W mojej wiosce 13.07.20, 12:46
          W województwie lubelskim Andrzej Duda zwyciężył we wszystkich powiatach i w trzech z czterech miast na prawach powiatu. W niektórych gminach uzyskał ponad 90 proc. poparcia
          Niezmiennie bastionem Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie pozostaje powiat janowski. Tu urzędującego prezydenta w walce o reelekcję poparło 84,21 proc. wyborców. Najbardziej miażdżącą przewagę nad Rafałem Trzaskowskim Duda uzyskał w gminach: Godziszów (95,24 proc., przy poparciu dla Trzaskowskiego na poziomie 4,76 proc.), Chrzanów (94,36 proc.) i (Dzwola 92,51 proc.). Najniższy, choć wciąż imponujący wynik na terenie powiatu miał w Janowie Lubelskim (74,32 proc.).

77,44 proc. głosów na Andrzeja Dudę oddano w powiecie łukowskim. Tu na kandydata popieranego przez PiS najchętniej głosowali mieszkańcy gminy Trzebieszów, gdzie Duda zanotował wynik 88,72 proc. W trzech z siedmiu gminnych komisji wyborczych (Mikłusach, Szaniawach i Celinach) uzyskał ponad 90-procentowe poparcie.

Po ok. 75 proc. głosów obecny prezydent zdobywał w powiatach: biłgorajskim (75,15 proc.), zamojskim (75,09 proc.) i radzyńskim (74,95 proc.). Mniej niż 60 proc. wyborców głosowało na niego jedynie w dużych miastach regionu. Co ciekawe, w Białej Podlaskiej, gdzie rządzi prezydent z Platformy Obywatelskiej, Andrzej Duda miał lepszy wynik, niż w rządzonym przez prezydenta z PiS Chełmie (56,23 proc. do 53,29 proc.). W Zamościu zanotował 56,54 proc., a w Lublinie 48,76 proc.

Stolica województwa lubelskiego była jedynym punktem na mapie regionu, w którym wygrał Rafał Trzaskowski. Ale i tu trafiły się obwodowe komisje, w których kandydat PiS osiągnął miażdżącą przewagę. Wygrywał w większości lokali zamkniętych w szpitalach i domach pomocy społecznej, gdzie zdobywał nawet po 80-90 proc. poparcia. Jeśli chodzi o komisje „zwykłe”, najlepszy wynik zanotował w lokalu nr 125 przy ul. Turystycznej (72,59 proc.).
          • perla_roztocza Re: W mojej wiosce 13.07.20, 13:17
            w województwie lubelskim wygrał PP Duda 66,31%.

W samym Lublinie Duda największe poparcie miał:
            DPS im. Wiktorii Michelisowej - 92,59 proc.
            DPS „Kalina” - 90,14 proc.
            Szpital Kliniczny Nr 1 - 88,89 proc.

a Trzaskowski:
            Areszt Śledczy w Lublinie - 78,44 proc.
            Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 - 70,06 proc.
            MBP im. Hieronima Łopacińskiego - 69,34 proc.

mój powiat:
            Duda - 75,15%
            Trzaskowski - 24,85%

moja gmina:
            Duda - 85,18%
            Trzaskowski - 14,82%

++++++++++++++++++++++++++++++++
            ale nie ma co się dziwić bo np. w mojej gminie obok banerów Trzaskowskiego nadal wisiały banery Kidawy.
            Widać PO u nas poddała się przed wyborami właśnie.
          • t_ete Re: W mojej wiosce 13.07.20, 13:21
            oleg3 napisał:

> Ale i tu trafiły się obwodowe komisje, w których kan
            > dydat PiS osiągnął miażdżącą przewagę. Wygrywał w większości lokali zamkniętych
            > w szpitalach i domach pomocy społecznej, gdzie zdobywał nawet po 80-90 proc. p
            > oparcia.

W Szczecinie Andrzej Duda wygral 'bezapelacyjnie' tam - gdzie zwykle wygrywa PiS -
            czyli w 'zamknietych spolecznosciach') - w DPS-ach, Domach Kombatanta/Seniora,
            w Klinice Psychiatrycznej (8 glosow na Dude, 7 na Trzaskowskiego) oraz (ku memu zdziwieniu)
            w Szpitalu Onkologicznym (61 glosow Duda, 32 Trzaskowski). W pozostalych 6 szpitalach
            (w tym - w szpitalu, ktoremu kiedys 'dyrektorowal' Marszalek Grodzki) i klinikach
            - wygral Rafal Trzaskowski.

tete

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka