Dodaj do ulubionych

Zasługi Margot dla metodologii nauk.

09.08.20, 14:21
Dotychczas obowiązywała wersja brzytwy Ockhama - test kaczki (nie mylić z Prezesem):

Jeśli coś wygląda jak kaczka, pływa jak kaczka, kwacze jak kaczka - to zapewne jest kaczka.

Dzięki Margot od dziś w metodologii nauk społecznych obowiązuje zrewidowana zasada:

Jeśli ktoś wygląda jak facet, bije się jak facet, trzaska dziobem jak facet - to ona jest kobietą.
Jak Kopernik.

- To jest pani Margot, pani Margot została aresztowana. (...) proszę, żeby pan mówił poprawnie - pani Margot, a nie pan Michał.
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Zasługi Margot dla metodologii nauk. 09.08.20, 15:28
      z tym testem kaczki zaczynają się schody gdy idzie o kaczkę dziką.
      No bo jak rozróżnić kaczkę od kaczora?
      O ile w okresie godowym jest to banalne gdyż wtedy kaczor ma tęczowe upierzenie, to potem już nie jest to takie proste.
      Gdy kaczor zakończy gry i zabawy z kaczką skutkiem czego pojawią się kaczątka, wtedy dla kaczora następują przykre dni. Zaszywa się biedak gdzieś w szuwarach czy krzakach i zrzuca upierzenie. I taki goły jak do rosołu przeczekuje aż mu urosną nowe pióra. A gdy już mu wyrosną to wypływa na wodę i jest identyczny jak kaczka. Nie do rozróżnienia.
      Istnieje tylko jeden prastary sposób aby sprawdzić czy to kaczor czy kaczka jest. Po prostu trzeba zajrzeć w odpowiednie miejsce.
      I tu zaczyna się dramat Margot jak to napisała warszawska GW. Otóż Policja zajrzała do dokumentów a tam jak byk stoi, że to jest Michał Sz. Więc odstawiono go do aresztu dla mężczyzn, co w przypadku Warszawy oznacza Białołękę lub Służewiec.
      A on chciał do aresztu dla kobiet czyli AŚ Grochów.
      Tak na marginesie, gdyby zrobiono tak jak chciał Margot to zaraz połowa aresztantów zaczęłaby twierdzić, że są kobietami coby pojechać do kobiet na Grochów.
      Uważam, że nasze forum powinno pomóc Margot.
      Proponuję powołać komisję w składzie - Kretyn52, Wikul, tete, czuk1.
      Niech się udadzą do aresztu, ściągną mu gacie, obejrzą i zadecydują komisyjnie czy Białołęka czy Grochów właśnie.
    • benek231 Kolejne antydemokratyczne gowno - Jeni :O) 09.08.20, 15:32
      Rozumiem, ze wpisujesz sie w akcje policyjnego panstwa, starajac sie poszerzyc zakres obrzydzania Margot. Mowie 'jej' gdyz uwaza sie ona za kobiete - przynajmniej tak twierdzi. A ja tego nie kwestionuje.

Mowiac swoje, jednakze, wpisales sie wlasnie do grona bioracych tych z LGBT pod but - to i to zostanie ci zapamietane. Moze dla twojej korzysci - kto wie.

Bo w najmniejszym stopniu nie zainteresowala ciebie brutalna akcja policji przeciwko pokojowemu protestowi, w obronie tejze Margot. Nie interesuje ciebie wiec maltretowanie kobiet przez miesniakow/bydlakow w mundurach, nie interesuje cie nazwanie protestu (w komuszym stylu) nielegalnym zbiegowiskiem, nie masz problemow z aresztowaniem tej Margot podczas gdy prawdziwych kryminalistow wypuszcza sie za kaucja, wolisz nie zauwazac, ze jest to kolejna pokojowa demonstracja stlumiona brutalnoscia policji, masz gdzies tlumienie gwarantowanej przez Konstytucje wolnosci slowa i demonstracji, wolisz nie dostrzegac zastraszania spoleczenstwa i postepujacego zamordyzmu...

Ciebie interesuje wylacznie co ona/on ma miedzy nogami. Bo jestes taki dociekliwy oraz dowcipny, gnojku. Z pipka pomiedzy nogami, dla odmiany.

----
      Czy jeden czlowiek moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, oraz katolickim fundamentalista?
      Moze. To Xiazeluka, znany tez jako Kretyn.
      • perla_roztocza Re: Kolejne antydemokratyczne gowno - Jeni :O) 09.08.20, 15:49
        benek231 napisał:

> Rozumiem, ze wpisujesz sie w akcje policyjnego panstwa, starajac sie poszerzyc
        > zakres obrzydzania Margot. Mowie 'jej' gdyz uwaza sie ona za kobiete - przynajm
        > niej tak twierdzi. A ja tego nie kwestionuje.

dobra dobra Kretynie52, ty lepiej rozwiąż problem logistyczny.
        Margot należy umieścić w areszcie dla kobiet czy dla mężczyzn?
        No bo to jest wspólne spanie w celi, również w celi załatwianie potrzeb filozoficznych, wspólny prysznic w łaźni, obowiązkowy przegląd ginekologiczny, wydawanie przez Służbę więzienną podpasek, itd, itp właśnie.
            • t_ete Ja odpowiem 13.08.20, 21:03

perla_roztocza napisał:

> Kretynie52, odpowiesz na pytanie czy tchórzysz jak zwykle właśnie?

Margot zostala osadzona w jednoosobowej celi.

Ja wiem, ze 'netowa husaria' miala rozne sny
              (chyba wlasne projekcje) o tym co stanie sie z Margot
              w wieloosobowej meskiej celi.

Chyba jednak decydenci uznali, ze byloby to barbarzynstwo
              i fatalna (kolejna) opinia o Polsce. Nie zaryzykowali.

Rozczarowany ?

tete
                • t_ete Re: Ja odpowiem 13.08.20, 23:08
                  xiazeluka napisała:

> Ten młodociany bandyta jest traktowany jak jajko. Czy każdy opryszek może liczy
                  > ć na takie względy?

Wdawanie sie w dyskusje na temat sensownosci ordynowania tymczasowego
                  aresztu dla osoby, ktora mataczyc nie moze (z prostej przyczyny - jej postepek zostal
                  sfilmowany) - to strata czasu.

Przeciez 'prawa husaria' uwaza areszt tymczasowy za kare
                  i jednoczesnie pozada bardziej spektakularnego
                  ukarania. W odpowiedniej oprawie

Czytam to tak :

dla politycznych wrogow powinien zostac opracowany
                  inny system kar.
                  Publiczna chlosta na rynku na przyklad.
                  Gawiedz sciagalaby od rana, rezerwowala sobie
                  miejsce z widokiem. Jakies kielbaski z grilla i piwo.

Ofiara chlosty powinna byc odarta z odziezy,
                  a gawiedz moglaby ja obrzucac kapslami i ogryzkami.

Ilez byloby radosci i satysfakcji !

.......................................................................................................

Czas jest trudny, partia rzadzaca musi
                  zapewnic suwerenowi igrzyska.

Obrazony teczowa flaga Boleslaw Prus
                  (pomnik) byl sprawdzany przez 7 policjantow.
                  Dwoch technikow policyjnych zebralo slady.

Smok wawelski rowniez obrazony teczowa flaga.

Czy doczekamy sie policyjnych interwencji
                  w sprawie obrazania teczowa flaga wroclawskich
                  krasnali ?

tete

• xiazeluka Re: Ja odpowiem 14.08.20, 00:01
                    Mła jest przeciwnikiem tymczasowych aresztów, czyli bezprawnego przetrzymywania ludzi w lochach bez żadnego wyroku. Niemniej póki niezawisłe sądy stosują tę nieludzką metodę, to pytanie Mła pozostaje zasadne: czy każdy rzezimieszek może liczyć na takie względy jak ten bandzior?

Nie kłam, że to wróg polityczny. To pospolity przestępca, który będzie postawiony przed obliczem niezawisłego sędziego za czyny kryminalne, a nie polityczne. Jeśli już gdzieś szukać polityki - to w agresywnej ideologii LGBTWCNSDAP, stosującej na każdym kroku przemoc słowną i fizyczną.

I przestań się wygłupiać z tymi swoimi obsesjami, ze spazmatycznymi urojeniami o chłoście i gawiedzi. Naprawdę, zachowaj trochę godności.
                    • t_ete Re: Ja odpowiem 14.08.20, 09:23
                      xiazeluka napisała:

> Mła jest przeciwnikiem tymczasowych aresztów, czyli bezprawnego przetrzymywania
                      > ludzi w lochach bez żadnego wyroku. Niemniej póki niezawisłe sądy stosują tę n
                      > ieludzką metodę, to pytanie Mła pozostaje zasadne: czy każdy rzezimieszek może
                      > liczyć na takie względy jak ten bandzior?

"Tymczasowe aresztowanie można – zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania karnego
                      - stosować zasadniczo wówczas, gdy – poza tym, że zachodzi potrzeba zabezpieczenia
                      prawidłowego toku postępowania oraz zebrane w sprawie dowody wskazują na duże
                      prawdopodobieństwo, że oskarżony (lub podejrzany) popełnił przestępstwo -
                      zachodzi uzasadniona obawa ucieczki lub ukrycia się oskarżonego, zwłaszcza wtedy, gdy
                      nie można ustalić jego tożsamości albo nie ma on w kraju stałego miejsca pobytu lub
                      gdy zachodzi uzasadniona obawa, że oskarżony będzie nakłaniał do składania
                      fałszywych zeznań lub wyjaśnień albo w inny bezprawny sposób utrudniał postępowanie karne.
                      Ponadto jeżeli oskarżonemu zarzuca się popełnienie zbrodni lub występku zagrożonego
                      karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 8 lat
                      , albo gdy
                      sąd pierwszej instancji skazał go na karę pozbawienia wolności nie niższą niż 3 lata,
                      potrzeba zastosowania tymczasowego aresztowania w celu zabezpieczenia prawidłowego
                      toku postępowania może być uzasadniona grożącą oskarżonemu surową karą.
                      Co więcej, areszt tymczasowy można wyjątkowo zastosować także wtedy,
                      gdy zachodzi uzasadniona obawa, że oskarżony, któremu zarzucono popełnienie
                      zbrodni lub umyślnego występku, popełni przestępstwo przeciwko życiu, zdrowiu
                      lub bezpieczeństwu powszechnemu, zwłaszcza gdy popełnieniem takiego
                      przestępstwa groził."

Prokuratura dysponuje filmem rejestrujacym 'wystepek' Margot (Ziobro zaprezentowal
                      film na konferencji prasowej) czyli zniszczenie opon, plandeki w 'prolifowej' furgonetce
                      (szkoda na 6 tys zl) oraz poturbowanie kierowcy. W polowie lipca zgodnie z decyzja
                      sadu zastosowano wobec Margot dozor policyjny oraz poreczenie majatkowe
                      w wys. 7 tys zl.

Co sie zmienilo od polowy lipca ? Dlaczego prokuratura wniosla zazalenie i zaczela domagac sie
                      aresztu tymczasowego ?
                      Dlaczego policja zrobila absolutnie wszystko by z aresztowania Margot uczynic 'show'
                      podczas protestu - z wylapywaniem ludzi, ktorzy mieli 'emblematy' teczowe ?

Wykreowano medialnie 'negatywna bohaterke z LGBT'.
                      Wylacznie o to chodzilo.

> Nie kłam, że to wróg polityczny. To pospolity przestępca, który będzie postawio
                      > ny przed obliczem niezawisłego sędziego za czyny kryminalne, a nie polityczne.
                      > Jeśli już gdzieś szukać polityki - to w agresywnej ideologii LGBTWCNSDAP, stosu
                      > jącej na każdym kroku przemoc słowną i fizyczną.

'Pospolitego przestepce' zatrzymuje sie w ten sposob ?
                      Nie rozsmieszaj mnie.

Ja nie dyskutuje z faktem. Przestepstwo = kara. Margot oczywiscie
                      powinna odpowiedziec za zniszczenie tej furgonetki i poturbowanie
                      jegomoscia.

Zaprzeczysz, ze Ziobro 'uzyl' zatrzymania Margot
                      w swojej politycznej grze ?

Nie widzisz tego ?

> I przestań się wygłupiać z tymi swoimi obsesjami, ze spazmatycznymi urojeniami
                      > o chłoście i gawiedzi. Naprawdę, zachowaj trochę godności.

Przeciez czytasz internet.
                      Wywozka Jagusi na gnoju (scena z 'Chlopow')

tete
                      • oleg3 Re: Ja odpowiem 14.08.20, 09:42
                        t_ete napisała:

> Ja nie dyskutuje z faktem. Przestepstwo = kara. Margot oczywiscie
                        > powinna odpowiedziec za zniszczenie tej furgonetki i poturbowanie
                        > jegomoscia.

Małgorzata (Margot) Sz. nie może za nic odpowiadać. Z tej przyczyny, że dla wymiaru sprawiedliwości, nie istnieje. Podejrzanym jest Michał Sz.
                      • xiazeluka Re: Ja odpowiem 14.08.20, 10:27
                        "W poniedziałek Wpolityce.pl upubliczniło fragmenty uzasadnienia decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz. Z tekstu wynika, że sąd przychylił się do wniosku prokuratury, ponieważ pojawiły się przesłanki, że zatrzymany mógłby mataczyć w postępowaniu i wpływać na świadków. Sąd decydując o tymczasowym areszcie wziął też pod uwagę, że podejrzany nie ma stałego miejsca zamieszkania, co mogłoby mu ułatwić ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości. To przesłanka szczególna w stosowaniu środka zapobiegawczego, jakim jest areszt."
                        [za "Wprost"]

Jesteś pocieszna w tej służbistej ochocie bycia poprawną, maszerowania w pierwszym szeregu rewolucjonistów. Lewactwo nazywa tego bandziora kobietą, więc Ty bez wahania, wątpliwości czy przyzwoitości gęgasz jak samiec alfa stada przykazał.

Poczytaj sobie o swojej "kobiecie":

wpolityce.pl/spoleczenstwo/512975-spryciarz-roku-michal-margot-sz
                        • jureek Re: Ja odpowiem 14.08.20, 10:57
                          xiazeluka napisała:

> W poniedziałek Wpolityce.pl upubliczniło fragmenty uzasadnienia decyzji sądu o
                          > dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz.

To prokuratura już zezwoliła na upublicznienie uzasadnienia? Do tej pory stan był taki, że sędzia Grzegorz Fidrysiak (ten sam, który skazał Jana Śpiewaka) twierdził, że nie może opublikować uzasadnienia decyzji o areszcie tymczasowym, bo prokuratura mu na to nie pozwala.
                          • xiazeluka Re: Ja odpowiem 14.08.20, 11:13
                            Napisane było tak:

"Portal wPolityce.pl dotarł do uzasadnienia decyzji o tymczasowym areszcie Michała Sz."

...czyli to nie tyle decyzja prokuratury, co sterowany przeciek.
                            • jureek Re: Ja odpowiem 14.08.20, 11:24
                              xiazeluka napisała:

> Napisane było tak:
                              >
                              > "Portal wPolityce.pl dotarł do uzasadnienia decyzji o tymczasowym areszcie Mich
                              > ała Sz."
                              >
                              > ...czyli to nie tyle decyzja prokuratury, co sterowany przeciek.

Czyli dokładnie tak samo jak z cynglem Czuchnowskim i opublikowaniem przez niego w Wyborczej fragmentów tajnego uzasadnienia wyroku w sprawie Śpiewaka. I znowu ten sam sędzia.
                    • benek231 Klamiesz, Kretyn - stales tam gdzie ZOMO :O) 14.08.20, 15:33
                      kretynaluka napisała:

> Mła jest przeciwnikiem tymczasowych aresztów,
                      **
                      Ci LGBT protestowali przeciwko temu aresztowaniu i doswiadczali przemocy ze strony ZOMOwcow. Ciebie nie bylo wsrod protestujacych - ty stales tam gdzie ZOMO. I nadal stoisz tam gdzie ZOMO. Czyli znowu klamiesz, Kretyn.
                      • xiazeluka Re: Klamiesz, Kretyn - stales tam gdzie ZOMO :O) 14.08.20, 16:17
                        Bandyci protestowali przeciwko aresztowaniu ich kamrata - to normalne. Niestety żadnej przemocy ze strony gestapo nie doświadczyli, przynajmniej od razu. W tym konkretnym przypadku ZOMO powinno całą tę chamską hołotę przykładnie spałować, zamiast cackać się z nimi jak z dziewicami.
              • perla_roztocza Re: Ja odpowiem 14.08.20, 10:14
                t_ete napisała:

> Margot zostala osadzona w jednoosobowej celi.

gdybyś tete umiała czytać to byś zauważyła, że ja pytałem o rodzaj aresztu. Dla kobiet czy dla mężczyzn.
                Swoją drogą to ten cały Margot to sprytny gość.
                Musi mieć niezłą gadkę.
                No bo najpierw żył z rozszalałą feministką-pisarką przed 50-ką, oczywiście na jej koszt, gdzie dochodziło do różnych orgii.
                Potem poznał lesbijkę i wmówił jej, że jest kobietą, więc mu dała.
                Trzaskowski to sfinansował.
                A teraz zebrał od naiwnych 200 tys. zł za 2 miesięczny areszt co jest dobrym biznesem.
                Na dodatek dostał jednoosobową celę co się rzadko zdarza.
                Naprawdę, zaczynam doceniać jego cwaniactwo właśnie.
    • perla_roztocza Re: Zasługi Margot dla metodologii nauk. 09.08.20, 22:55
      niedobrze jest.
      Margot przebywa w ZK Płock gdzie w celach strzeżonych i monitorowanych wszyscy powiązani ze sprawą Olewnika w jakiś niezauważalny sposób powiesili się za czasów Tuska..
      Kretyn52 powinien zmówić modlitwę za przetrwanie Margot w ZK Płock właśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka