Dodaj do ulubionych

Powtorka z rozrywki za poprzedniego PiSu :O)

24.09.20, 06:53
"Na tę sytuację utyskiwał w TOK FM prof. Radosław Markowski z Uniwersytetu SWPS. – Namawiam, żeby z dystansem patrzeć na tę całą imprezę konfliktu wewnątrz prawicy. Nie rozmawiamy przez to o poważnych sprawach, jak rosnąca liczba przypadków śmiertelnych Covid-19, czy sytuacji protestów na Śląsku. Kompletnie zapominamy o rzeczywistych problemach, jak zmiany klimatu. Widzimy to grono dziennikarzy na Nowogrodzkiej, którzy stoją tam pod bramą, a potem wychodzą do nich ci bufoniaści politycy, którzy albo tajemnie milczą albo zawieszą głos. To jest piaskownica, grajdołek i dziecinada. To z naszym losem nie ma nic wspólnego. Zawracanie głowy – przekonywał prof. Markowski."

Jednak najlepiej sytuacje podsumowal internauta 'rggg':

" Kaczyński jest w swoim żywiole. Dla niego konflikt, podchody, gra teczkami, hakami, insynuacje, spiski, walka z wrogami to jest prawdziwa polityka. Dobro wspólne jest bez znaczenia. Bezsens tych wszystkich "reform" jest oczywisty - ponosimy koszty nic z tego nie mając (sądownictwo leży, szkoły przecież nie działają lepiej, lotniska są nam w istocie niepotrzebne, przekop Mierzei, rekonstrukcja rządu? - po co? i tak rządzi Kaczyński). Cały okres rządów Kaczyńskiego to nieustający ciąg konfliktów, właściwie mający tylko na celu umocnienie swojej władzy. Ale władza sama dla siebie nie jest wartością a metody użyte przez tego psychopatę demolują tylko nasze państwo! "

Ja do tych "podchodow" itp. dodalbym pochody i przemarsze przez przerozne korytarze. W sumie oznacza to, ze skonczyly sie pisiorom pomysly na rzadzenie.

www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26332626,pis-robi-teatr-w-sprawie-sporu-na-prawicy-piaskownica-grajdolek.html#s=BoxOpImg1
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka