Dodaj do ulubionych

Zgłosiłem do usunięcia post Kretyna52

14.10.20, 16:09
Ten Namawiam do pójścia w moje ślady. Cmentarnym hienom mówimy NIE!

benek231
Szlag mu na mogile surprised)
14.10.20, 16:00
sinevajirapag napisał:

Dachs - wcześniej borsuk - nie żyje. Informacja o tym smutnym fakcie dotarła do mnie od Felicii.
**
Jednego antydemokratycznego gowna mniej. Swiat stal sie nieco lepszy.
Obserwuj wątek
    • benek231 To Szkopie nalezy chlipac, wolnosciowcu? :O) 14.10.20, 16:40
      Napisalem co napisalem gdyz mam jak najgorsza opine o tej koscielnej kurwie i antydemokratycznym gownie, w jednym. Bo to on byl pierwszym, ktory zorganizowal pierwsza nagonke na mnie - oraz wiele po niej nastepujacych. To on doprowadzil do tego, ze w miejsce dyskusji, w miejsce scierania sie pogladow, doszlo do personalnej mlocki.
      Kiedys powiedzialem mu, ze za to wszystko pojdzie do piekla, w ktore wierzyl. No i poszedl.

Ty bys pewnie i o Hitlerze dobrze mowi, gdyby tylko byl twoim kumplem.
      • t_ete Benek 14.10.20, 23:26
        benek231 napisał:

> Napisalem co napisalem gdyz mam jak najgorsza opine o tej koscielnej kurwie i a
        > ntydemokratycznym gownie, w jednym. Bo to on byl pierwszym, ktory zorganizowal
        > pierwsza nagonke na mnie - oraz wiele po niej nastepujacych. To on doprowadzil
        > do tego, ze w miejsce dyskusji, w miejsce scierania sie pogladow, doszlo do per
        > sonalnej mlocki.
        > Kiedys powiedzialem mu, ze za to wszystko pojdzie do piekla, w ktore wierzyl. N
        > o i poszedl.

Poki zyl - mogles sie z nim spierac.
        Teraz - juz nie moze Ci odpowiedziec.

Uszanuj.

tete
        • benek231 T_ete 15.10.20, 05:44
          t_ete napisała:

> Poki zyl - mogles sie z nim spierac.
          > Teraz - juz nie moze Ci odpowiedziec.

**
          Czy ja probuje sie z nim spierac? To bylo epitafium. Dla was byl kolega a dla mnie wrogiem. Robil wszystko by pozbyc sie mnie z tego forum. To nie byl cywilizowany spor - to nie byla dyskusja. To byla ciagla nagonka na mnie - pod jego przywodztwem, oraz z twoim udzialem. Zapomnialo ci sie? Czy moze nie zauwazylas?
      • polski_francuz Poglady a honor 15.10.20, 19:52
        "Napisalem co napisalem gdyz mam jak najgorsza opine o tej koscielnej kurwie i antydemokratycznym gownie, w jednym."

O zmarlym albo dobrze albo wcale. Nie masz honoru piszac zle o zmarlym koledze.

PF
        • benek231 O honorze to ty lepiej nie mow :O) 16.10.20, 15:29
          skoro kupujesz sobie lepsze traktowanie u czarnoszczecinnych, poprzez kopanie mnie czasem po kostkach. Wprawdzie nie jestes w tym osamotniony, gdyz bardzo wielu zapracowywalo sobie na przychylne oko kretynow oraz moznosc porozmawiania sobie z nimi, ale jestes jednakze jednym z tych ktorzy na temat honoru nie powinni zabierac glosu. Na tym takze sie nie znasz.

polski_francuz napisał:

> O zmarlym albo dobrze albo wcale.
          **
          Interesujacy poglad. Gdyby traktowac to serio to mielibysmy na cmentarzach i w historii wylacznie pozytywne postacie - krysztalowo czyste oraz szlachetne. A tak mamy tez takich o ktorych nic dobrego nawet nie wypada powiedziec. Natomiast Szkop alias Borsuk to taki pol na pol przypadek a ja uznalem, ze o tej gorszej czesci nalezy jednak powiedziec. Bo nie przeszla do historii wylacznie osoba widziana waszymi oczami - wasz kochany Borsuczek czyli menda jak wy.
          Ale nie martw sie, o tobie ne powiem nic zlego, bo o drobiazgach nie ma co wspominac.

*
          Nie masz honoru piszac zle o zmarlym koledze.

**
          O honorze teraz bedzie. Bo slusznie polaczyles honor z pisaniem o koledze. Jedyny problem w tym, ze Szkop nie byl moim kolega. Waszym byl, wiec go bronicie ale moim kolega to on zdecydowanie nie byl. Nie wydaje mi sie przy tym by obnazanie kanalii moglo byc niehonorowe.

Przypominasz mi moja znajoma, gdy jeszcze bylem nalogowym palaczem. Spytala dlaczego pale zamiast rzucic palenie. Odpowiedzialem, ze nie rzucam gdyz palenie sprawia mi przyjemnosc i po to zaczalem palic by palic, a nie po to by rzucac. Na to ona podsumowala mnie, ze najwyrazniej nie mam silnej woli. No wiec powiedzialem jej, ze jednak najwyrazniej mam gdyz ciagle pale. Ponadto, mowie, nigdy nie wpadlem na pomysl by rzucic palenie, wiec o silnej woli nie ma co mowic. Bylo by to na miejscu gdybym postanowil rzucic i nie potrafil w tym wytrwac. Ale nie z nia takie numery bo ona wiedziala, ze musze nie miec silnej woli, skoro pale. Taka pierdołowata ona byla.
          Podobnie z toba i honorem. Nie za bardzo wiesz o co w tym honorze chodzi.

Pomijajac wszystkie osobiste urazy i niecheci do Szkopa, a jest tego sporo, to byl Szkop na tym forum mecenasem wszelkiego antydemokratycznego gowna - byle bylo koscielne. Nie bylo zadnego czarnoszczecinnego ktoremu nie pomogl byl Szkop chocby dobrym slowem. Dbal o to by kazdy taki prawicowy bydlak antydemokratyczny znalazl tu miejsce dla siebie i czul sie w nim dobrze. On was trzymal w kupie - antydemokratyczne gowno. I glownie dlatego tancze teraz na jego grobie. Bo jego wiecznosc w piekle bedzie trwala troche dluzej.

A jesli o mnie samego idzie to glownie jemu zawdzieczam, ze niezbyt czesto moglem miec satysfakcje dyskutowania tu sobie, znajdowania przyjemnosci w dyskusji. Ta menda Szkop na rzesach stawal byle mi maksymalnie utrudnic zycie, poprzez zlosliwe rozbijanie dyskusji, badz/oraz zniechecanie mych polemistow do przebywania na tym forum. Sekowanie mnie, wykluczanie, ignorowanie przez innych internautow oraz internautki, co trwalo latami, to glownie zasluga Szkopa alias Borsuka, pragnacego zniechecic mnie do udzialu, zmusic do odejscia. I takze dlatego zdecydowalem, ze nie ma lekko i o waszym koledze zostanie powiedziana cala prawda, ktora wolelibyscie przemilczec, zataic. Dlatego tez "nasikalem" na jego grob. Bo tak nalezalo postapic.
      • oleg3 Re: Zgłosiłem do usunięcia post Kretyna52 14.10.20, 17:25
        OK.

xiazeluka napisała:

> Olegu, nie szarp się z tym amoralnym ścierwem52. Po tej kanalii nikt płakać nie
        > będzie, więc co mu pozostaje poza sikaniem na cudzy grób? Odejście Borsuka to
        > ogromna strata, po odejściu Kretyna52 jedynie będzie mniej śmierdzieć.
        >
        >
        • benek231 Twoi koledzy kapusie takze mnie zglaszali :O) 14.10.20, 21:28
          do usuniecia. Dolaczyles jedynie do donosicieli, zatem nie przejmuj sie Oleg. Masz spora grupe poparcia. Oni zawsze beda podtrzymywac cie na duchu. A najbardziej Kretyn.

Nawiasem mowiac nieboszczyk takze na mnie donosil. By pozniej nabijac sie, ze pewnie wydawalo mi sie, ze cos mi usuneli, a tak naprawde zapomnialem kliknac w 'WYSLIJ'

Dobrze o gnojach i kanaliach jak Szkop moga mowic wylacznie gnoje i kanalie - jak wy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka