Dodaj do ulubionych

Ta mala menda dolewa benzyny do ognia :O)

27.10.20, 18:51
Dziś jest czas, kiedy musimy powiedzieć "nie" temu wszystkiemu, co może nas zniszczyć. To zależy od nas. Zależy od państwa, jego aparatu, ale przede wszystkim od na nas, od naszej determinacji, od naszej odwagi. Obrońmy Polskę! - powiedział.

20 minut temu
- Ten atak jest atakiem, który ma zniszczyć Polskę. Ma doprowadzić do triumfu sił, których władza zakończy historię narodu polskiego tak, jak dotąd go żeśmy postrzegali. Tego narodu, który jest naszym narodem, który mamy w naszych umysłach i sercach. Brońmy Polski, brońmy patriotyzmu i wykażmy odwagę. Tylko wtedy można tę wypowiedzianą, wprost wypowiedzianą przez naszych przeciwników wojnę wygrać - powiedział.

23 minuty temu
- W szczególności musimy bronić polskich kościołów. Musimy ich bronić za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości i wszystkich, którzy nas wspierają, by wzięli udział w obronie kościoła. W obronie tego, co dziś jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo. Widać w tych atakach pewne elementy przygotowania, a może nawet wyszkolenia - mówi Kaczyński.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,26442666.html#s=BoxMMt1

Kaczynski najwyrazniej spanikowal. Zachowuje sie tak jak wielu dyktatorow przed nim, ktorym stanelo przed oczami widmo upadku. Mam nadzieje, ze go nie uspia. Kaczynski musi stanac przed sadem
Obserwuj wątek
  • felusiak1 Re: Ta mala menda dolewa benzyny do ognia :O) 27.10.20, 19:24
   Lewa strona oszalała. benek, bolszewicki impregnat oszalał. Nie potrafia wygrać wyborów. Żądza władzy odebrała im umysły i wzzniecają pożar w nadziei, ze sie nie poparzą. Powinni uwazac bo jesli wydaje sie im, ze bedą w stanie kontrolować rozwój to są w glebokim bledzie.
   • benek231 Ta mala menda dolewa benzyny do ognia :O) 27.10.20, 21:14
    felusiak1 napisał:

    > Lewa strona oszalała. benek, bolszewicki impregnat oszalał. Nie potrafia wygrać
    > wyborów. Żądza władzy odebrała im umysły i wzzniecają pożar w nadziei, ze sie
    > nie poparzą. Powinni uwazac bo jesli wydaje sie im, ze bedą w stanie kontrolowa
    > ć rozwój to są w glebokim bledzie.

    **
    Ty lepiej zamknij jape bo gowno znasz sie na tym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka