Dodaj do ulubionych

Od dawna mowie, ze to banda. Lozinski, ze gang :O)

14.12.20, 21:23
>>
(...)

Tymczasem, moim zdaniem, ugrupowanie to łączy cechy skrajnie prawicowej i populistycznej formacji politycznej z cechami typowej mafii, organizacji przestępczej wrosłej w państwo.

PiS opiera się na pięciu filarach:

Formacji wodzowskiej, wręcz skrajnie dyktatorskiej, antydemokratycznej;
Typowej organizacji przestępczej, skoncentrowanej na bogaceniu się w sposób nieuczciwy;
Dyspozycyjnej wobec partii-gangu prokuratury, która zapewnia bezkarność i ściga pod byle pretekstem przeciwników;
Propagandzie zorganizowanego kłamstwa na wielką skalę;
I wreszcie na rzeszach fanatycznych wyznawców, kompletnie ogłupionych przez propagandę.
(...)

Gang opanował państwo i myślenie, że odda władzę dobrowolnie uważam za naiwne. A dobór kadr na zasadzie: „im głupszy, tym lepszy” też nie jest przypadkowy. Taki np. Fogiel, czy Bielan, z gołą maturą z kiepskiej szkoły, technik ogrodnictwa Kuchciński, fryzjer perukarz Suski, grabarz Cymański i inni podobni, to najwierniejsi z wiernych, bo poza gangiem są nikim. W XXI wieku są kandydatami na bezrobotnych.

Równie naiwne jest myślenie, że Kaczyński nie odważy się wyprowadzić Polski z UE. Ależ on o tym marzy. On chce budować swoją paranoiczną wizję państwa i nie chce mieć żadnej kontroli. A że Polska straci ogromne pieniądze? Że Polacy będą cierpieć z powodu ogromnego kryzysu? A co go to obchodzi?

Przypomnijmy sytuację z lata. Nic PiS-owców nie obchodziło to, że sporo ludzi może umrzeć z powodu pandemii. Trzeba było zmobilizować najgłupszy elektorat do poparcia najgorszego kandydata. A więc: nie bójcie się pandemii, wirus nie działa, już jest niegroźny! Tylko idźcie, zagłosujcie, a później możecie zdychać.

Pomysł, że Kaczyński boi się Ziobry, jest z Księżyca. Może go zdymisjonować z minuty na minutę. A że odejdą jego posłowie? Gdzie odejdą? Na bezrobocie? Nie odejdą, bo jest kasa i teczki.

Trzeba w końcu skojarzyć rzeczywistość. To jest mentalność gangu. Ta cała ideologia, te frazesy, są dla „głupiego ludu”. Może jeszcze kilku czołowych paranoików w nią wierzy, ale już drugą linię obchodzi tylko kasa, posady, kontrakty, i ta błoga bezkarność. >>

studioopinii.pl/archiwa/201739
Dziwujac sie nad poparciem dla PiSu na wsi zapomnial Lozinski o aktywnosci tego zlodziejskigo kosciolka, na rzecz PiS, ktory jest bardzo wazna czescia tej ukladanki.
Obserwuj wątek
  • benek231 Od dawna mowie, ze to banda. Lozinski, ze gang :O) 15.12.20, 20:34
   > Propagandzie zorganizowanego kłamstwa na wielką skalę;
   > I wreszcie na rzeszach fanatycznych wyznawców, kompletnie ogłupionych przez propagandę.

   **
   W przypadku Polski jedno z drugim laczy sie perfekcyjnie, bo ci oglupieni przez propagande klero-faszystow to jest zarazem lud bozy bedacy tych klamstw odbiorca jak i ich generatorem. Polscy katolicy sa zdecydowanie bardziej amoralni od mieszkancow dzungli Afryki srodkowej - klamstwo jest im niezbedne do zycia a wiec w klamstwie zyja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka