Dodaj do ulubionych

Nareszcie przyskrzynili cymbała J*M :O)

31.12.20, 07:44
Janusz Korwin-Mikke spowodował kolizję. Prowadził samochód, choć od 13 lat nie ma uprawnień

Janusz Korwin-Mikke, który spowodował kolizję drogową, nie ma ważnego prawa jazdy - informuje RMF FM. Polityk stracił uprawnienia do prowadzenia samochodu w 2007 roku.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26647676,janusz-korwin-mikke-spowodowal-kolizje-prowadzil-samochod.html
Zatem nic dziwnego nie ma w tym, ze wszyscy ci dla ktorych J*M byl guru to jednak banda kretynow. Jakich niby innych wychowankow moze miec taki idiota.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Nareszcie przyskrzynili cymbała J*M :O) 31.12.20, 07:55
   Gdyby nazywał się Najsztub, albo Cimoszewicz i rozjechał babcię na pasach to praworządne sądy wręczyłyby mu laurkę. Na marginesie otarcie o felgi ciężarówki może być tragiczne w skutkach dla samochodu przez wystające śruby. Podejrzewam, że Janusz Korwin Mikke nie wiedział, że nie ma prawa jazdy.
   • benek231 Nareszcie przyskrzynili cymbała J*M :O) 31.12.20, 08:20
    qwardian napisał:

    > Gdyby nazywał się Najsztub, albo Cimoszewicz i rozjechał babcię na pasach to pr
    > aworządne sądy wręczyłyby mu laurkę.

    **
    Podobno usprawiedliwial sie, ze mial jakis papierek i w przeszlosci pokazywal go policjantom drogowym, a ci go puszczali. W koncu trafil mu sie jeden z tych co potrafia czytac.


    *
    Podejrzewam, że Janusz Korwin Mikke nie wiedział, że nie ma prawa jazdy.

    **
    Po takim oszolomie mozna sie tego spodziewac.
  • xiazeluka Re: Nareszcie przyskrzynili cymbała J*M :O) 31.12.20, 10:42
   Mła od lat twierdzi, że łaska jazdy nie jest nikomu do niczego potrzebna. Staruszek przez 13 lat jeździł bezpiecznie, bezwypadkowo, więc co za różnica czy świstek miał czy nie miał?

   Łaska jazdy to nic innego jak wielkopański kaprys właściciela niewolników, którym nagradza niektórych poddanych.
   • czuk1 Re: Nareszcie przyskrzynili cymbała J*M :O) 09.01.21, 16:18
    xiazeluka napisała: Mła od lat twierdzi, że łaska jazdy nie jest nikomu do niczego potrzebna.
    Staruszek przez 13 lat jeździł bezpiecznie, bezwypadkowo, więc co za różnica czy świstek miał czy nie miał?
    > Łaska jazdy to nic innego jak wielkopański kaprys właściciela niewolników, którym nagradza niektórych poddanych.

    Anarchisto . Ja też uważam, że biurokrację czas poważnie ograniczyć. Pozwalają na to nowoczesne sposoby komunikowania się , dokumentowania i archiwowania zdarzeń. Wolność obywateli współczesnego państwa powinna być jak największa, ale są granice tej wolności. Wynikają one z co najmniej kilku konieczności ; z kilku powodów. Pierwszy - by nie dopuszczać w państwie do anarchii. Drugi - chronić życie i zdrowie wszystkich obywateli. POPIERASZ w warunkach funkcjonowania państwa autorytarnego . Prawa jazdy nazywasz "łaskami jazdy "wydawanymi przez monarchę niewolnikom. Można je różnie nazywać , ale są potwierdzeniem znajomości prawa drogowego . Wiedza tu wymagana jest w trosce o bezpieczeństwo obywateli , tych co chodzą i tych co jeżdżą . Owszem, w warunkach anarchii można by pozwolić na rezygnację ze sprawdzania umiejętności jazdy obywateli w dużym zagęszczeniu poruszających się pojazdów. Skutki byłyby jednak fatalne.
    Zgadzam się natomiast , że już czas by zrezygnować z wielu dokumentów papierowych , aby zdarzenia ubierać w szaty elektroniczne. Jest to "moment potrzeby ale i czas stworzonych możliwości." Może okres pandemii i upowszechnienie już pracy zdalnej zainspiruje pracodawców do informatyzowania swoich firm .
    Szkoda jednak, że dotychczas w Polsce postęp w zastosowaniu informatyki w administracji nadal jest zbyt powolny, w stosunku do możliwości i potrzeb. Nic dziwnego, że mamy ciągle przyrost zatrudnienia w administracji Bieżącym przykładem są wymuszone sytuacją opracowania i wdrażanie jednostkowych, różnorakich programów informatycznych (przygotowywanych obecnie w niektórych szpitalach) do organizacji i ewidencji szczepień przeciwko COVID.
    • xiazeluka Re: Nareszcie przyskrzynili cymbała J*M :O) 09.01.21, 22:20
     Ćwierćinteligencie1, nie zabierajcie się za rozbiór genialnych wpisów Mła, jako ze nie macie odpowiednich kompetencji i umiejętności:

     "Wiedza tu wymagana jest w trosce o bezpieczeństwo obywateli , tych co chodzą i tych co jeżdżą"

     A ci co chodzą, czyli piesi: zdają - w trosce o bezpieczeństwo - egzamin potwierdzający znajomość prawa drogowego? Albo ci, co jeżdżą, na przykład rowerami? Co to za oburzająca anarchia?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka