Dodaj do ulubionych

Cieszy ...

27.01.21, 22:41
Zaczynają mnie cieszyć zalążki zmian na polu politycznym w Polsce. Miło słuchać nowych polityków z Lewicy, konfederacji i Partii 2050, Partii Razem i stowarzyszenia Trzaskowskiego.
Młode pokolenie dojrzało do przejęcia pałeczki władzy , do kolejnej sztafetowej zmiany klasy politycznej.
Społeczeństwo , wyborcy zaczynają dostrzegać , że dla zapewnienia lepszej przyszłości Polaków nie wystarczą programy socjalne. Polacy na Zachodzie i w świecie widzą drogę do dostatku, zasmakowali wolności słowa, sensu demokracji i solidaryzmu . Polacy dostrzegają zagrożenia jakie może przynieść wszechwładza partii rządzącej. Dlatego młode pokolenie organizuje się w partie polityczne i stowarzyszenia, by być gotowym do przejęcia władzy w Polsce za 3 lata.
Patriotyczni Polacy powinni pomagać młodym w wyposażeniu ich w wiedzę potrzebną do zarządzania państwem, do zarządzania lepszego niż dotychczas.
Obserwuj wątek
      • oleg3 Re: Cieszy ... 28.01.21, 15:43
        perla_roztocza napisał:

> słuchajcie no czuk1, tu jest forum i piszcie jak forumowicz a nie przemawiajcie jak wiecowy mówca właśnie.

Eeee tam, jaki wiecowy mówca? Czuk napisał list czytelnika do Trybuny Ludu. Ogólnie cieszy aktywność młodych, zwłaszcza Konstantina Czernienki, oooops nowego prez. USA. Z tej perspektywa przed jarkaczem jeszcze ze 20 lat.

• institoris2 Re: Cieszy ... 28.01.21, 20:01
          najwazniejsze, ze tow. czuk1 ma zamiar wlaczyc sie aktywnie w dziejowe przemiany o czym dobitnie swiadczy zakonczenie agitki:

"Patriotyczni Polacy powinni pomagać młodym w wyposażeniu ich w wiedzę potrzebną do zarządzania państwem, do zarządzania lepszego niż dotychczas."
    • sz0k Re: Cieszy ... 28.01.21, 13:32
      czuk1 napisał:

> Młode pokolenie dojrzało do przejęcia pałeczki władzy

Chyba raczej do mocnego walnięcia się tą pałeczką w łeb...
    • polski_francuz Wyrzucic na na pysk przystanku niepodleglosc 28.01.21, 19:38
      czuk1 napisał:

"Zaczynają mnie cieszyć zalążki zmian na polu politycznym w Polsce. Miło słuchać nowych polityków z Lewicy, konfederacji i Partii 2050, Partii Razem i stowarzyszenia Trzaskowskiego."

Piszesz rozsadnie. Zmiana polityczna jest potrzebna bo czasy, jakby to powiedziec, bardzo przyspieszaja. I obecna wladza ma kilkadziesiat lat opoznienia. Wyzwaniami sa klimat, energetyka, pandemia, geopolityczny wybor Polski w swietle rosnacej roli Chin i zaniku Anglosasow w Europie et j'en passe.

To forum jest polskie jest patriotyczne, tylko ze jest bardzo opoznione w rozwoju rowniez. Rola Niemiec nie ma juz niewiele wspolnego z Hitlerem. Historia niewiele nam pomoze z putinowska Rosja.

Czy nowe polskie wladze to zrozumieja, moge tylko Polsce zyczyc. Moge najwzyzej sie dzielic wlasnymi przemysleniami i liczyc na to, ze ktos "zaskoczy" i poslucha. Bez zbyt wielu wyzwisk, bo tych nie znosze.

Pozdro

PF
      • felusiak1 Re: Wyrzucic na na pysk przystanku niepodleglosc 28.01.21, 20:27
        Taaak, ten klimat. Ciągle popychany przez autorytarystow. Nie ma latwiejszego sposobu na zamordyzm jak straszenie klimatem. Dzieci w szkole nie potrafią porzadnie czytać i w rachunkach nie bardzo im idzie ale wiedzą o klimacie. I tą wiedza dziela się z rodzicami. Takie mondre te dzieciaki teraz. Pawlik Morozow bylby z nich dumny.

Z innych nowinek. Twitter wprowadzil Birdwatch. Mozna kliknac i zakablować.
        Taaaak, mlode pokolenie dojrzało..... do porzadnego lania.
        • czuk1 Re: Wyrzucic na na pysk przystanku niepodleglosc 30.01.21, 17:29
          felusiak1 napisał: Taaak, ten klimat. Ciągle popychany przez autorytarystow. Nie ma latwiejszego sposobu na zamordyzm jak straszenie klimatem. Dzieci w szkole nie potrafią porzadnie czytać i w rachunkach nie bardzo im idzie ale wiedzą o klimacie. I tą wiedza dziela się z rodzicami. Takie mondre te dzieciaki teraz. Pawlik Morozow bylby z nich dumny.

Może tak jest u Was.
          To co nazywasz straszenie klimatem jest prawdopodobnie wielką prawdą i problem ten słusznie jest podejmowany przez organizacje światowe. Ocieplanie klimatu widać i czuć. Tylko ludzie cudaczni i cudowni sygnały te lekceważą, nie dopuszczają do społecznej świadomości. Dzieci powinny o sytuacji klimatycznej ziemi wiedzieć jak najwięcej i bez zakłamywania.
    • benek231 Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 28.01.21, 22:14
      czuk1 napisał:

> Zaczynają mnie cieszyć zalążki zmian na polu politycznym w Polsce. Miło słuch
      > ać nowych polityków z Lewicy, konfederacji i Partii 2050, Partii Razem i stowar
      > zyszenia Trzaskowskiego.

**
      Zalazek pn. Konfederacja zupelnie mnie nie cieszy.To jest antydemokratyczne gowno oraz mizoginiczni wrogowie praw kobiet. Najlepszym dowodem jest Kretyn, tu, oraz idiota J*M, tam. Oni sa w stanie zrobic wam wiekszy zamordyzm niz Kaczynski, choc takze do spolki z klerem.
      Do Holowni nie mam zaufania, ale moge sie z tym mylic. Zobaczymy w akcji ale nie sadze by ktos tak kropielnicowy jak Holownia potrafil trzezwo oceniac sytuacje.

Reszta moze byc.

--
      A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
      Jak najbardziej moze. To Kretyn znany tez jako notoryczny Lowca_komuchow
      • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 29.01.21, 16:12
        benek231 napisał:

> Zalazek pn. Konfederacja zupelnie mnie nie cieszy.To jest antydemokratyczne gow
        > no oraz mizoginiczni wrogowie praw kobiet. Najlepszym dowodem jest Kretyn, tu,
        > oraz idiota J*M, tam. Oni sa w stanie zrobic wam wiekszy zamordyzm niz Kaczynsk
        > i, choc takze do spolki z klerem.

**
        Rozwine nieco powyzszy fragment, Czuku. Otoz PiS przy konfederastach to amatorszczyzna i balagan. Czyli gdyby to konfederasci mieli rzadzic, oraz mieli wystarczajaco duze sily to odczujecie na wlasnej skorze cos w rodzaju rzadow zakonu krzyzackiego na ziemiach podbitych, czy tez rzadow zakonu SS, czyli wzieto by was za mordy bardzo fachowo i bezwzglednie. Oni sa na misji - to jest Hakata. A jak nie wierzysz to popatrz na Kretyna, czyli na antydemokratyczne gowno.

--
        A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
        • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 29.01.21, 22:14
          > benek231 napisał: > Zalazek pn. Konfederacja zupelnie mnie nie cieszy.To jest antydemokratyczne gow, tu,
          > > oraz idiota J*M, tam. Oni sa w stanie zrobic wam wiekszy zamordyzm niz Kaczynski, choc takze do spolki z klerem.
          Rozwine nieco powyzszy fragment, Czuku. Otoz PiS przy konfederastach to amatorszczyzna i balagan. Czyli gdyby to konfederasci mieli rzadzic, oraz mieli wystarczajaco duze sily to odczujecie na wlasnej skorze cos w rodzaju rzadow zakonu krzyzackiego na ziemiach podbitych, czy tez rzadow zakonu SS, czyli wzieto by was za mordy bardzo fachowo i bezwzglednie. Oni sa na misji - to jest Hakata. A jak nie wierzysz to popatrz na Kretyna, czyli na antydemokratyczne gowno.

Prawdopodobnie masz , jak zwykle rację. Ja na starość zaczynam być silnym naiwniakiem. Łatwo wierzę ludziom. Wystarczy by przedstawili mi realne obietnice a w Konfederacji jest kilku rozsądnych polityków.
          I już nie biorę pod uwagę idiotyzmów Brauna czy JKM

, Sądzę, że ........c.d. jutro.
          • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 07:35
            czuk1 napisał:

Wystarczy by przedstawili mi realne obietnice a w Konfederacji jest kilku rozsądnych polityków.
            I już nie biorę pod uwagę idiotyzmów Brauna czy JKM

**
            Mnie wystarczy, ze sa antydemokratyczni i antyunijni. W moich oczach przekresla to takze tych "kilku rozsądnych polityków", o ktorych mowisz.

--
            • xiazeluka Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 13:27
              Mnie wystarczy, ze sa antydemokratyczni i antyunijni. W moich oczach przekresla to takze tych "kilku rozsądnych polityków", o ktorych mowisz.

Jak zawsze masz rację, kochany benku. Moim zdaniem przemyślałem swoje zdanie i zmieniłem je na lepsze, bardziej zbliżone do mądrego Twojego, kochany benku. Już nie biorę pod uwagę swojego mojego zdania z wczoraj, dzisiaj moim zdaniem moje zdanie jest tożsame z Twoim zdaniem, mądry kochany benku.
              Takie jest moje zdanie.
              • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 16:22
                xiazeluka napisała
                > Jak zawsze masz rację, kochany benku. Moim zdaniem przemyślałem swoje zdanie i
                > zmieniłem je na lepsze, bardziej zbliżone do mądrego Twojego, kochany benku.
                Już nie biorę pod uwagę swojego mojego zdania z wczoraj, dzisiaj moim zdaniem moje zdanie jest tożsame z Twoim zdaniem, mądry kochany benku. Takie jest moje zdanie.

Nie. Nigdy przenigdy. Przekazałem - jak zwykle - swoje zdanie a następnie opinię o wpisie adwersarza.
                A to wyżej , to brednie i insynuacje. Dla mnie wystarczy, że ktoś pisze do mnie spokojnie
                i polemicznie. Zawsze, każdemu tak się odwzajemniam.
                Tobie też zamierzam podziękować za ciągłe wleczenie za sobą betonowej misji, ulokowanej też na mojej
                postaci. Wykazać Ci też chcę, jak jesteś niewiarygodny i ułomny jako historyk a jednocześnie naiwny i chamski ; z tą swoją chorą wyobraźnią .
                  • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 18:05
                    perla_roztocza napisał:

> A tak w ogóle to jesteście popierdoleni jak nikt w historii tego zacnego forum właśnie.

**
                    A ja sadze, ze to wy, Kretynie5 jestescie najbardziej popierdoleni, bo tylko wy jestescie w dodatku zlodziejem.

--
                  • oleg3 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 19:06
                    czuk1 napisał:
                    > > Tobie też zamierzam podziękować za ciągłe wleczenie za sobą betonowej m isji, ulokowanej też na mojej postaci. smile))
                    perla_roztocza napisał:

> a ja myślałem, że nie jesteście czuk1 postacią lecz osobą.
                    > A tak w ogóle to jesteście popierdoleni jak nikt w historii tego zacnego forum właśnie.

Czuka genialnie już dawno posumował jeni!

Cytat
                    czuk1 napisał:
                    W 1990 r. Premier Tadeusz Mazowiecki był moim prawie bezpośrednim przełożonym.
                    W administracji państwowej .....
                    Nie pracowałem w ministerstwie.
                    ....koniec wywiadu...

Przecież wiem - sam się chwaliłeś, że byłeś komisarzem spisowym w jakimś Sieradzu czy Ostrołęce. Tak sobie wyobrażam apogeum Twej kariery:

Ktoś informuje wiceprezesa GUS odpowiedzialnego za Spis o Twym istnieniu i wieść dociera kolejno do prezesa, Balcerowicza, Mazowieckiego, Jaruzelskiego. Ten kontaktuje się z Gorbaczowem:

- Wiecie, mamy w Łomży czy Tarnobrzegu czynownika 12. stopnia, Czuk się nazywa. Oddany Sprawie towarzysz i biegle posługuje się liczydłami.
                    - Tak? Koniecznie pozdrówcie go ode mnie.

I pozdrowienia wędrują w odwrotnym kierunku, a każdy, ośmielony, dodaje swoje.

Korzystając z okazji i ja Cię pozdrawiam

• xiazeluka Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 20:40
                  "niewiarygodny i ułomny jako historyk"

Ćwierćinteligencie1, zechcecie objaśnić jakim trybem... hm... fachowo ma to zapewne unikatową łacińską nazwę, niemniej pozostając w okowach kolokwializmu: zechcecie objaśnić jakim trybem rozumowania na podstawie poprzedniego wpisu Mła dotarliście do zacytowanego wniosku?
                  • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 31.01.21, 10:52
                    xiazeluka napisała:

> "niewiarygodny i ułomny jako historyk"....chcecie objaśnić jakim trybem rozumowania na podstawie poprzedniego wpisu Mła dotarliście do zacytowanego wniosku?

Urzędnikiem jesteś ? Szukasz trybu pisania na prywatnym forum ?!
                    Po prostu przelewa się już moja "czara goryczy". Zechcę zwrócić uwagę uczestników forum na to,
                    jako to niektórzy opierają swoje polowania na fałszu historycznym. I na tym tle zamierzam przekazać
                    swoje zdanie o sygnaturce.

• czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 06.02.21, 18:26
                        xiazeluka napisała:

> "Na fałszu historycznym"? Ćwierćinteligencie1, nadużywacie zakazanych środków psychotropowych. Powinniście zgłosić się na detoks, odwyk, reedukację i korepetycje z logiki.

Co ? W stworzonej przez pisowców-historyków (w tym w IPN) historia nie jest wypaczana ?
                        Jeśli tak uważasz, tzn. należysz do jednego z uczestników gmatwania polskiej historii.
                          • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 07.02.21, 10:40
                            xiazeluka napisała:
                            > Ćwierći.[......]1, nie macie kompetencji, aby dokonywać takich ocen. Brak wiedzy, poczciwa głupota i wrodzony kundlizm Wam to uniemożliwia
                            .

Może utrudnia ale nie wyklucza. Nie robię przecież ocen fachowych . Moje opinie nie są rewolucyjne ale dosyć powszechne . Ty zaś, przez swoją bufonadę, narcyzm sadystyczny, obelgi kierowane do uczestników forum, zamykanie im ust - tracisz moralne prawo wydawania uczestnikom poleceń i przeganiania ich z forum. Masz inne zdanie - stawiasz je na forum. Forumowicz nie ma wiedzy a pisze głupoty, ma wiedzę której ja nie mam - nie prowadzę z nim polemiki. I problemu nie ma. Forum "zyskuje na wartości".

ps. Po Twoim apelu o zaprzestanie nieerystycznych i wrednych polemik; widzę takowe w Twoim wykonaniu.
                        • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 07.02.21, 11:04
                          czuk1 napisał:

> xiazeluka napisała:
                          >
                          > > "Na fałszu historycznym"? Ćwierćinteligencie1, nadużywacie zakazanych śro
                          > dków psychotropowych. Powinniście zgłosić się na detoks, odwyk, reedukację i ko
                          > repetycje z logiki.

>
                          > Co ? W stworzonej przez pisowców-historyków (w tym w IPN) historia nie jest wypaczana ?
                          > Jeśli tak uważasz, tzn. należysz do jednego z uczestników gmatwania polskiej historii.
            • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 17:15
              benek231 napisał:
              > Mnie wystarczy, ze sa antydemokratyczni i antyunijni. W moich oczach przekresla to takze tych "kilku rozsądnych polityków", o ktorych mowisz.

Ja ich nie przekreślam. Konfederacja wejdzie do nowego Sejmu i zaraz się podzieli albo przed wyborami Ci racjonalni narodowcy przyłączą się do któreś partii koalicyjnych np. do koalicyjnego PSL. I stamtąd wejdą do Sejmu. A sama awangarda Konfederacji połączy się przed wyborami w koalicję z PiS lub zawalczy o wejście do Sejmu samodzielnie.
              • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 17:56
                czuk1 napisał:

>
                > Ja ich nie przekreślam.

**
                A ja ich przekreslam.Bo jesli dobrze dorosly czlowiek jest juz uksztaltowany na podobienstwo J*M czy Kretyna, to nie ma najmniejszych szans by zmienil sie taki na lepsze. Pozostanie antydemokratycznym gownem, jakim byl.

Ponadto ja oceniam ich na podstawie tego co mowia i robia a nie na podstawie tego co moga robic i mowic. Takie podejscie moze miec matka do syna lobuza, czyli liczyc na cudowna zmiane i poprawe. A dla mnie oni to antyspoleczna banda, barachlo, oraz swolocz. Choc bardzo nadymaja sie na patriotow.

--
          • czuk1 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 16:59
            Oleg3 znany pisowiec napisał : >Czuk napisał list czytelnika do Trybuny Ludu. ......

Hyde Park to swego rodzaju trybuna, ale opanowana przez betoniarzy z jedynie słusznej partii.
            Czego dowodem, że na takie osobiste zwierzenie, że "coś mnie cieszy" ... są odpowiedzi
            merytoryczne. Teraz może mnie dodatkowo cieszyć to tradycyjne rozszerzenie i prowokowanie
            pisania, np. na temat Rosji i USA. Śmieszą natomiast życzenia budowy przez JK , II Nowego Ładu lub VI RP .
            Wątek ten pozwala na utwierdzenie/utrwalenie tu tożsamości uczestników, odpowiedzi - who is who.
            • oleg3 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 17:26
              czuk1 napisał:

> Oleg3 znany pisowiec napisał : >Czuk napisał list czytelnika do Trybuny Ludu. ......
              > Hyde Park to swego rodzaju trybuna, ale opanowana przez betoniarzy

Czuk, nieważne czy ja jestem pisowcem (za niezasłużony komplement "znany pisowiec" dziękuję). Ważne jest to, że Wy jesteście mentalnym komunistą i napisaliście post, który - opóźniony o te 40 lat - mógłby się ukazać w Trybunie Ludu czy (jak wolicie) Żołnierzu Wolności.
              • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 17:59
                oleg3 napisał:

> Czuk, nieważne czy ja jestem pisowcem (za niezasłużony komplement "znany pisow
                > iec" dziękuję).

**
                Znaczy jetes pisior niewazny, ale z nadzieja na wyzsza range.

--
                • oleg3 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 19:01
                  Krzysiu, a mógłbyś wyjaśnić czy gorzej być pisowcem czy antydemokratycznym gównem?
                  Poza tym chciałbym cię poinformować, że gdybym chciał to byłbym pisowcem wysokiej rangi. Do Zakonu bym nie mógł trafić, ale reszta ... . Ja Krzysiu mam w doopie osobistą karierę. Dlatego nie jestem frustratem jak ty, odrzucony felietonista Urbana, Kotlińskiego i (nawet!) Agnosiewicza.

Naucz się pisać! Trzeba zacząć od myślenia. Ty oregońskie antydemokratyczne gówno.

benek231 napisał:

> oleg3 napisał:
                  >
                  > > Czuk, nieważne czy ja jestem pisowcem (za niezasłużony komplement "znany pisowiec" dziękuję).

> **
                  > Znaczy jetes pisior niewazny, ale z nadzieja na wyzsza range.

> --
                  > A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przy
                  > naleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem,
                  > antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, katolickim fundamentalista-integrysta,
                  > oraz wrogiem praw kobiet?
                  > Jak najbardziej moze. To Kretyn znany tez jako notoryczny Lowca_komuchow
                  >
                  • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 19:44
                    oleg3 napisał:

Poza tym chciałbym cię poinformować, że gdybym chciał to byłbym pisowcem wysokiej rangi.

**
                    Ale nie chciales bo jestes skromnym i prostym pisiorem, z czego jestes dumny.

--
                    • oleg3 Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 21:07
                      benek231 napisał:

> Ale nie chciales bo jestes skromnym i prostym pisiorem, z czego jestes dumny.

Oj, bo się poskarżę profesorowi znad Sekwany!

Jestem kim jestem i jestem z tego zadowolony! A ty jesteś niespełnionym Boyem! Nie możesz być nawet - z powodu głupoty i braków warsztatowych - wiceBoyem.
                      • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 22:13
                        Wazne jest to, ze ty mozesz byc, oraz zdecydowanie jestes, wice-pierdołą.

oleg3 napisał:

--
                          • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 01.02.21, 16:29
                            oleg3 napisał:

**

Wczesniej spytales:

"Krzysiu, a mógłbyś wyjaśnić czy gorzej być pisowcem czy antydemokratycznym gównem?"

Zatem odpowiem ci tak: nie wiem co gorsze. Zwlaszcza, ze pisiory to antydemokratyczne gowno. Czyli niech ci sie nie wydaje, ze jestes tylko pisiorem, gdyz jedno idzie w parze z drugim.

Oleg3 napisal:

--
              • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 18:02
                Od razu widac, ze jestes kacap, ty antydemokratyczne gowienko Putina. Pewnies jednym z tych putinowskich zielonych ludzikow latajacych przy granicy. Oraz udajacych, ze sa po polskiej stronie.

perla_roztocza napisał:

--
                • perla_roztocza Re: PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 18:17
                  widzisz Kretynie52 po tym jak cię wydmuchali w więzieniu zwiałeś do tej całej Ameryki i się sprzedałeś jak ostatnia menda.
                  Ale ja nie dałem się zamknąć, zostałem w Polsce, tu żyję i tu płacę podatki.
                  Ponadto jako przedsiębiorca nic nie kosztuję państwo polskie. Nic nie dostaję od państwa, za to daję pracę i dużo wydaję bo np. tylko w styczniu zarobiłem ponad 60 tys dolarów na czysto, co wiąże się z tym, że tam gdzie kupuję właściciele mają zysk a państwo polskie VAT.
                  Natomiast ty dla naszego kraju jesteś bezużyteczny, niepotrzebny, ty komunistyczny śmieciu. Więc zamknij ten brudny ryj i daj Murzynowi właśnie.

benek231 napisał:

> Od razu widac, ze jestes kacap, ty antydemokratyczne gowienko Putina. Pewnies j
                  > ednym z tych putinowskich zielonych ludzikow latajacych przy granicy. Oraz udaj
                  > acych, ze sa po polskiej stronie.
                  • benek231 PS.... Zgadzam sie ale z malym wyjatkiem :O) 30.01.21, 18:37
                    perla_roztocza napisał:

> Natomiast ty dla naszego kraju jesteś bezużyteczny, niepotrzebny, ty komunistyczny śmieciu.

**
                    Jako pisior jestes znacznie blizej komunistycznego smiecia niz ja. Bo to nie ja popieram marsz ku gospodarce nakazowo-rozdzielczej, oraz socjalistyczne rozdawnictwo. To nie ja ciesze sie z typowo zamordystycznej koncentracji wladzy w jednych rekach. I to nie ja, lecz znow ty, przyklaskuje ograniczaniu praw obywatelskich. W sumie popierasz nowy wariant komunizmu - prosto z urojen twojego wodza, ktory zezarl swa legitymacje PZPR.

W skrocie tylko ty, antydemokratyczne gowno, mozesz byc taki glupi, ze popierasz to co sam najbardziej krytykujesz, ty koscielna kurwo oraz zlodzieju.

--

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka