Dodaj do ulubionych

Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi :O)

31.01.21, 06:51
"Komisariat w Pruszkowie. Policjantki zdarły ubranie z zatrzymanej aktywistki na oczach funkcjonariuszy"

"Zaczęto zdzierać ze mnie ubranie, wydzierać stanik spod bluzek. Ponieważ się broniłam, miałam wyginane ręce i palce. Potem zaczęto mi zdejmować wszystko to, co mam pod spódnicą. Zdarto ze mnie majtki, do połowy mniej więcej. A tak to zdjęto mi rajstopy i takie szorciki z napisem "widzisz to, wstydź się", które zawsze noszę na protesty"

Czyli cos w waszym guscie Najmilsi. Bo wy dopuscicie sie kazdej podlosci byle postawic na swoim.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26739474,brutalne-zachowanie-policji-w-pruszkowie-aktywistka-policjantki.html#s=BoxOpMT
Wiadomo, ze w/g niektorych z was policyjne oprychy powinni dac kobiecie lomot. Bo taka juz macie totalitarna mentalnosc, Najmilsi, i nie ma w niej miejsca na zdania inne niz wasze.

--
A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
Jak najbardziej moze. To Kretyn znany tez jako notoryczny Lowca_komuchow
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi : 31.01.21, 10:58
      Natomiast ja miałem dzisiaj zamiar obedrzeć żywcem ze skóry organizatora, syna PRL-owskiego komendanta milicji, który wypędził w najbardziej mroźny dzień stycznia dzieci na żebry. Nawet Cygan nie wysłał dzisiaj kobiety z dzieckiem, w przeciwieństwie do zbrodniarzy z WOŚP..
      • benek231 Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi :O) 31.01.21, 15:45
        qwardian napisał:

> Natomiast ja miałem dzisiaj zamiar obedrzeć żywcem ze skóry organizatora, syna
        > PRL-owskiego komendanta milicji, który wypędził w najbardziej mroźny dzień styc
        > znia dzieci na żebry. Nawet Cygan nie wysłał dzisiaj kobiety z dzieckiem, w prz
        > eciwieństwie do zbrodniarzy z WOŚP.

**
        No popatrz, syn PRL-owskiego oficera milicji a tyle dobrego robi dla ludzi. Czy sadzisz, ze gdyby byl synem komendana aktuanej policji to robilby wiecej czy mniej? Bo teraz czytam i slysze, ze wiekszosc Polakow woli wspierac WOSP niz dawac na tace tym zlodziejom i zboczencom. Jesli chodzi o wydawanie zebranej kasy na tzw. "zbozne cele" to narod ma zdecydowanie wiecej zaufania do Owsiaka niz do kk i jego filii pn. 'Caritas'.

--
        A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
          • benek231 Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi :O) 01.02.21, 16:22
            qwardian napisał:

> Kiedy wysyła się dzieci na żebr, albo strajki to ja to odpieram jako molestowan
            > ie najmłodszych. To już lepiej niech idą do pracy i zakładają szybko rodziny..

**
            W ten oto sposob przykladasz reke do budowy panstwa policyjnego. Choc jak co do czego przyjdzie to oczywiscie bedziesz pul ryja "jak mozna bylo do tego dopuscic!

Obywatele maja praw do pokojowej demonstracji oraz do tego by, bez powodu, nikt nie legitymowal ich za uczestnictwo w demonstracji do ktorej maja prawo.
            To patrole hitlerowskiej zandarmerii mialy prawo do legitymowania na ulicy bez podania jakiegokolwiek powodu. Mieli prawo okupantow podparte lufami automatow.
            Aktualne bydlaki jeszcze tego prawa nie maja.

Tymczasem, wykonujac rozkazy swych przelozonych, policja wymusza na legalnie demonstrujacych zbijanie sie w tloku a nastepnie napiera na nich jeszcze mocniej by ci dusili sie jak ryby w sieci. Wowczas policja zamyka protestujacych w kotlach i pojedynczo wyciaga ich ze scisku w celu legitymowania. Wykreca im wtedy rece, poddusza, wykreca glowy, rzuca na ziemie i depcze po nich - powoduje bol i cierpienie, nie mowiac o zwiekszaniu prawdopodobienstwa zakazenia wirusem. Wszystkie te bandyckie dzialania maja na celu zniechecenie protestujacych do wychodzenia na ulice. Bo Kaczynski nauczyl sie od komuny, ze nie protestuje sie przeciwko rzadzacym. Ze wladzy autorytarnej nikt nie ma prawa podskakiwac.

A gdyby tylko rzadzacy chcieli postepowac zgodnie z prawem to legalna i pokojowa demonstracja odwalilaby swoje zadanie i poszla do domu. Tylko z racji posiadania prawa do demonstrowania i korzystania z tego prawa.
            A policjanci staliby po obydwu stronach ulicy, w odpowiedniej odleglosci od protestujacych, jesli juz musieliby tam byc.

Krotko mowiac jestes takim samym bydlakiem jak Kaczynski i jego banda, choc nie pozwolili i tobie bys sobie odpowiednio nakradl.

--
            • benek231 Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi :O) 03.02.21, 17:39
              Czy uczestniczyles Qwardian w protestach lat 68, 70, 76, 80? Bo ja uczestniczylem, i pamietam, ze owczesni platni bandyci w mundurach takze bili ludzi, kopali, zamykali w kotlach, wleki po ziemi, wykrecali konczyny, wywozili wiele kilometrow za miasto... Czyli to co prezentuja nam teraz umundurowane oprychy i bandziory Kaczynskiego to dla mnie nic nowego. Tamta wladza narzucona byla jednak przez obce mocarstwo i nie mielismy watpliwosci, ze bija nas i poniewieraja obcy, badz na uslugach obcych. Jakie obce mocarstwo stoi za aktualnymi bandziorami w mundurach policji, Qwardian? Moze mi odpowiesz, bo pewnie wiesz, skoro ich popierasz. A z toba inni tzw. "wolnosciowcy", ktorzy takze ten rzad popieraja. Bo ten rzad dziala identycznie jak kiedys totalitarna komuna, ktora nie pozwalala obywatelom na protesty. Uwazala, ze wszyscy powinni ja kochac, w zwiazku z czym nie nalezy pozwalac na okazywanie niezadowolenia. Bo wtedy widac, ze jednak nie wszyscy kochaja te wladze.

W panstwie wolnym i niepodleglym obywatel ma prawo wychodzic na ulice i demonstrowac swe niezadowolenie, z powodu jakichs posuniec rzadu. W swojej Konstytucji ma takze zagwarantowane prawo do wyrazania swoich pogladow. Obecna wladza bez skrepowania odbiera i ogranicza obywatelom ich wlasne prawa. Najwyrazniej ubzdurali sobie, ze takze wszyscy powinni ich kochac, i nie chca pozwolic by moglo okazac sie inaczej. Czy tego chciales Qwardian?

Bo jesli nie - to dlaczego ich popierasz?

--
                • benek231 Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi :O) 03.02.21, 22:09
                  qwardian napisał:

> Nie uczestniczę w protestach, ani strajkach, tylko pakuję tobołki i uciekam..

**
                  Znaczy w wymienionych przeze mnie takze nie uczestniczyles, wiec takze wowczas nie zauwazyles na czym polega bandycka wladza i bandyckie rzady, rzady autorytarne. Zatem mogles rowniez nie zauwazyc teraz.

A dokad to uciekasz, jesli mozna wiedziec? Bo jesli z Polski to nie okaz sie pozniej, w goszczacym cie kraju, takim bydlakiem i polecem jak Felusiak, ktory naplul w twarz demokratycznym Stanom ktore przygarnely go sierote, nakarmily daly dach nad glowa, i mozliwosci zarobkowania. A ta debilna kurwa przytala do trumpków rozwalajacych demokracje. Bo trafily jej do przekonania te kretynskie teorie spiskowe produkowane przez ludzi Trumpa - dla glupkow, czyli jego elektoratu. Ten debil z rogami, to Felusiaka brat z QAnon - gowno prawie tak samo glupie jak bolszewicy.

--
                    • benek231 Jesli spotkasz tam Felusiaka to powiedz mu, :O) 05.02.21, 15:38
                      ze ja nie czytam jego postow, choc on bardzo tego pragnie, gdyz jest on czlowiekiem tak podlym, ze koniecznie i za kazdym razem nalezy to odnotowac.

Powiedz mu tez, abo wlozyl sobie na leb te rogi i ryczal tak dlugo az sie wyprostuja. Wowczas moze, ale dopiero wowczas rozwaze mozliwosc odezwania sie do tego podleca.

qwardian napisał:

> benek231 napisał:
                      >
                      > > A dokad to uciekasz, jesli mozna wiedziec?

>
                      > Uciekłem z PRL przerażony strajkami i rozkładem gospodarczym. Uważam, że należy
                      > uciekać przed rewolucją, albo podczas jej trwania.

**
                      No ale to jest przeciez ta rewolucja o ktora ci chodzilo, prawda? To jest przeciez ta dobra zmiana...

--
              • felusiak1 Re: Mozecie byc dumni ze swej policji, Najmilsi : 03.02.21, 22:20
                benyk ścierwojad napisal: W panstwie wolnym i niepodleglym obywatel ma prawo wychodzic na ulice i demonstrowac swe niezadowolenie, z powodu jakichs posuniec rzadu.

Czy wolny obywatel ma prawo glosować na dowolnego polityka?
                Czy wolny obywatel ma prawo popierac dowolnego polityka?
                Czy wolny obywatel ma prawo popierać Trumpa?
    • oleg3 Krzysiu. Słyszałeś o tym? Protestowałeś? 04.02.21, 10:12
      Funkcjonariusze policji w Rochester, w stanie Nowy Jork, zakuli w kajdanki i spryskali gazem pieprzowym dziewięciolatkę - podała w poniedziałek CNN. Mundurowi interweniowali na wezwanie o sporze rodzinnym, a dziewczynka protestowała, kiedy chcieli ją wsadzić do samochodu.
      www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-02/rochester-kajdanki-i-gaz-pieprzowy-tak-policja-potraktowala-9-latke/
      Na nagraniu widać policjantów, w tym jedną kobietę, krępujących dziewczynkę, zakładających jej kajdanki i próbujących wsadzić ją do samochodu. Wyrywa się ona, płacze i woła ojca. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy mówi: "Zachowujesz się jak dziecko". (...) "Jestem dzieckiem" - odpowiada dziewięciolatka.
      Ponieważ dziewczynka nie wykonywała poleceń, jeden z funkcjonariuszy spryskał ją gazem pieprzowym. Policja przewiozła ją następnie do szpitala w Rochester, skąd później została zwolniona.

• benek231 Gdybym tam byl to bym protestowal :O) 04.02.21, 15:58
        przeciwko brutalnosci policji. Czyli nic nowego.

>> Akcję policji skrytykowały lokalne władze, a jak informuje CNN, na konferencji prasowej p.o. szefowej policji w Rochester Cynthia Herriott-Sullivan przyznała, że sposób, w jaki potraktowali dziewczynkę funkcjonariusze, był nie do przyjęcia.

- Nie zamierzam mówić wam, że spryskanie gazem pieprzowym dziewięciolatki jest w porządku. Tak nie jest. (…) Nie uważam, że takimi jesteśmy jako policja. Upewnimy się, że podobne rzeczy się nie powtórzą - przytacza wypowiedź Herriott-Sullivan CNN. >>

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-02/rochester-kajdanki-i-gaz-pieprzowy-tak-policja-potraktowala-9-latke/
        Jak widzisz zarowno lokalne wladze jak i szefowa policji nawet nie probowaly usprawiedliwiac policjantow, przykrywac sprawy, lawirowac chachmencic, oszukiwac i klamac. Jak wladze polskie i policja np. w przypadku pani Augustynek. Oraz nie tylko w jej przypadku bo bezczelnie klamia w zywe oczy przy jednoczesnym pokazywaniu filmu ktory kompletnie ich pograza. Widzialem wystapienia rzecznikow Komend, wiec doskonale wiem o czym mowie. Lamal taki byk drobnej dziewczynie reke a rzecznik twierdzil, ze to ona sama poprzez szarpanie sie. Widzialem jak rzecznicy bezczelnie klamali broniac lotrow z policji.

A gdy bede chcial wiecej pisac o policji amerykanskiej to udam sie na forum Swiat, albo na jakies forum lokalne.

Rozumiem, ze jestes pisior i bedziesz bronil swoich bo obrona policji wykonujacej rozkazy Kaczynskiego i biskupow jest zarazem obrona Kaczynskiego i biskupow, czyli twoich idoli.
        Tak wiec stajesz po stronie wladz i policji gdy zachowuja sie jak czerwoni komunistyczni bandyci wybijajacy z glow obywateli ich obywatelskie praw. Za nic majac sobie i zapisy i gwarancje konstytucyjne, panie "wolnosciowiec". Chyba, ze wam "wolnosciowcom" chodzi o wasze prawa do opluwania, brania pod but, i poniewierania innych, ktore chcielibyscie sobie zapewnic.

oleg3 napisał:

--
        • oleg3 Re: Gdybym tam byl to bym protestowal :O) 04.02.21, 16:25
          Robisz zadymę na podstawie medialnej akcji zawodowej protestantki, a w doopie masz zakucie w kajdanki 9-latki i potraktowanie jej gazem pieprzowym. Nasza policja jeszcze takiego postępu nie osiągnęła. Chyba nawet żadnemu policjantowi nie przyszło by to do głowy. 9-latka jest kobietą Krzysiu? Pewnie nie, nie warto jej bronić.
          • felusiak1 Re: Gdybym tam byl to bym protestowal :O) 04.02.21, 18:15
            Jest problem w waszych dywagacjach. Zakucie w kajdanki jest standardem wynikajacym z instrukcji.
            Policjanci sa tak szkoleni. Potraktowanie gazem wynika z instrukcji. Tak szkolona jest policja.
            A to co mowi pelniaca obowiazki szefowej policji jest wierutnym klamstwem aby uspokoić takich jak wy.

Podobnie kolano na karku jest w instrukcji policyjnego funkcjonariusza.

Policja sie wam nie podoba? Wyobraźcie sobie wasz swiat bez policji.
            • oleg3 Re: Gdybym tam byl to bym protestowal :O) 04.02.21, 18:41
              sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/okreslenie-przypadkow-oraz-warunkow-i-sposobow-uzycia-przez-16793824
              § 6
              ...
              Nie stosuje się kajdanek wobec osób w wieku poniżej 17 lat, z wyjątkiem nieletnich w wieku powyżej 15 lat podejrzanych o popełnienie przestępstwa przeciwko życiu lub zdrowiu.

felusiak1 napisał:

> Jest problem w waszych dywagacjach. Zakucie w kajdanki jest standardem wynikaja
              > cym z instrukcji.
              > Policjanci sa tak szkoleni. Potraktowanie gazem wynika z instrukcji. Tak szkolo
              > na jest policja.
              > A to co mowi pelniaca obowiazki szefowej policji jest wierutnym klamstwem aby u
              > spokoić takich jak wy.
              >
              > Podobnie kolano na karku jest w instrukcji policyjnego funkcjonariusza.
              >
              > Policja sie wam nie podoba? Wyobraźcie sobie wasz swiat bez policji.
          • benek231 Gdybym tam byl to bym protestowal :O) 04.02.21, 19:39
            oleg3 napisał:

>> Robisz zadymę na podstawie medialnej akcji zawodowej protestantki, a w doopie masz zakucie w kajdanki 9-latki i potraktowanie jej gazem pieprzowym >>

**
            Przeczytaj sobie co napisalem w tytule i pierwszym zdaniu, a nastepnie nie pieprz glupot i (po pisiorsku) nie insynuuj. Bo ja takze oburzam sie gdy policja pryska gaz pieprzowy w oczy dzieci.

Natomiast na polskiej scenie widzialem jak ktores pisowskie bydle puscilo, z odleglosci metra, co najwyzej, potezny strumien gazu pieprzowego prosto w twarz (bodaj) poslanki Nowackiej, pokazujacej temu wlasnie umundurowanemu bandycie swoja legitymacje poselska. On to zrobil by pokazac, co ona mu moze, oraz zniechecic ja do bytnosci na tych protestach. Choc nie zrobilby tegogdyby nie byl zamaskowany i posiadal widoczne numery identyfikacyjne. Nie mam watpliwosci, ze ten bydlak zrobilby to samo gdyby zamiast Nowackiej stala jakas dziewieciolatka. Na szczescie dla dziewieciolatek takich jak one nie wpuszczali wiec, przy okazji i temu umundurowanemu lotrowi sie udalo.

Pamietasz co wowczas mowila policja, kryjac swojego kumpla? Otoz zwalili wszystko na Nowacka, ze niepotrzebnie tam byla przez co policjant uznal, ze stanowi ona zagrozenie dla niego samego. Mur policjantow jak byki, a ta jedna wysunieta Nowacka, w odleglosci metra od muru stanowila dla tych bykow zagrozenie...
            Wy wstydu nie macie, tak jak swolocz bolszewicka.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka