Dodaj do ulubionych

Pokolenie Owsiaka..

  • kalllka Re: Pokolenie Owsiaka.. 01.02.21, 00:09
   Oj qw, a znasz to, na wydrukowany w 3D dowód osobisty i SMS aktywujące?
   Albo ten, na obroty sfer niebieskich- czyli dane; lecznicze, ubezpieczeniowe, umowy tv, i na numery telefonów, wjazd- wyjazd.. wszystko.
   Wyłapują za pomocą fb głównie komunikatorów podpiętych do telefonów, po czym podają słoikom zatrudnianym za granica, na polskich grupach by ściągnęli pod pozorem, pies kot, mieszkania szukam, czy zdjęcia, wyznania.
   Reszte robią akwizytorzy, najczęściej już tu w Polsce. Najczęściej na pajączku/ bo łatwy i nie kontrolowany przez mo/ robią siatkę na zakupy. Maja o ludziach wszystko, mydło, powidło, od peselu do lupy w dupe.
   Nie wspominając o możliwościach znęcania się czy anonimowego dreczenia, poprzez kopiowane z telefonu SMS, maile, dokumenty do przemyślnego zarządzania cudzym domem-życiemuncertain ot obyczajówka.
   No ale to już historia na inna okazje.   • qwardian Re: Pokolenie Owsiaka.. 01.02.21, 08:13
    Patrzę oczyma epoki w której powinienem się urodzić, to jest wieku dziewiętnastego i Świętego Przymierza. Kiedy pruski król budował pomnik rosyjskiego zwycięzcy spod Borodino. Bez namysłu przeniósłbym się w La Belle Époque. Wiesz Kaleczko, to nie armie mnie przerażają, tylko zdemoralizowane hordy obywateli..
    • kalllka Re: Pokolenie Owsiaka.. 01.02.21, 14:29
     Tak, często sprawdzam czy umiem wyobrażać sobie jeszcze ; samodzielnie na kanwie wspomnien, historii znanych. Ale najmniej mi zależy żeby się tym dzielić.
     Dlatego tak pilnuję wszystkich połączeń nerwowych żeby jakiś nawiedzony nie testował możliwości swoich pierdow na systemie operacyjnym;
     pod pozorem wolności słowa, słusznego, a nawet przeciwnie- zaangażowania w protest kobiet, dowalenia religii lub stania na jej straży jednym słowem załatwienia sie w najprostszy sposób- hejteria daje wyraz i namnaża chaos ergo kolejny temat pod zarabianie kasy.
     Dlatego uważam, ze nie tylko sposób finansowania ale pochodzenie- źródła powinny być, jak w każdym racjonalnym systemie- w tym operacyjnych/ systematycznie sprawdzane.
        • kalllka Re: Pokolenie Owsiaka.. 02.02.21, 11:32
         ....głównie na tzw pysze, pragnieniach diable robi. To czysta fizjologia. Od wieki wieków amen.
         Można to leczyc, najlepiej witamina cy i by;
         co do pragnień, dobrze pierwej obliczyć masę ciała i dostosować szkieletorom ilość płynów.
         Przede wszystkim jednak zalecić prace fizyczna zamiast siedzenia przy kompie.

         Co do intelektu... hm, u pięknego nie ma takiej opcji by mieć wątpliwości, ze gdy coś zbroi, to nie jego robota, tak wiec, rownie zdalnych i taktownych jak on- inżynierów framework’u , nam tu trzeba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka