Dodaj do ulubionych

A przecież może być jeszcze miło...

04.02.21, 10:53
Gniewne posty pełne złości, nad wyraz nieprzyjemne słowa tudzież wycieczki o jedną obelgę za daleko - taka jest rzeczywistość. "Czy klęska jest ostateczna? Nie!" obwieścił generał Degol w 1940, po zakończeniu zabawnego udziału francuskich sił zbrojnych w wojnie z III Rzeszą. Zaprawdę powiadam Wam: i obecnie nie wszystko stracone, zobaczcie, że możliwa jest miłość nawet między pozornie wrażymi stronami:

"30.12.02, 04:59

My to wiemy, Wikul, ze jestes Homoseksualista, ktory, przy okazji, nienawidzi mnie i uwaza, ze znalazl sobie sposob na dokuczenie mi.
Ja ZAWSZE pisze z aol.proxy (ze Stanow). Oczywiscie jestem takze zalogowany
jako Krzys52, podczas gdy dla Wikula i ta mozliwosc nie jest dostepna. Wikul
jest natomiast ksiedzem po ktorym przejechalem sie niedawno jako po ksiedzu
pedofilu - jakich teraz wielu."

"Gość: wikul
Re: Czym jest dla mnie Krzys52
11.08.03, 22:56

Bardzo trafne spostrzeżenia . Szczególnie dotyczące ewentualnych urazów
wyniesionych z dzieciństwa a związanych z religią katolicką . Być może przykre
wspomnienia z nauki religii i surowe traktowanie przez katechetę , nieuka i
łobuza , zapadły mu głęboko w pamięć ."
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: A przecież może być jeszcze miło... 04.02.21, 12:22
      xiazeluka napisała:
      >Zaprawdę powiadam Wam: i obecnie nie wszystko stracone, zobaczcie, że możliwa jest miłość nawet między pozornie wrażymi stronami:....

Oj. ? Trudno będzie wrażym stronom odrzucić swoje osobowości, firmowane wizytówkami.
      Nie mniej apel jest "na czasie". Czas jest na opamiętanie ludzi inteligentnych.
      • oleg3 Re: A przecież może być jeszcze miło... 04.02.21, 15:46
        Konia kują, a żaba nogę nadstawia! Nie ma obowiązku zabierania głosu w sprawie, o której nie mamy pojęcia. Nawet jak byliśmy prawie bezpośrednim podwładnym wicepremiera i - jak donosi Jeni - macie Czuk pozdrowienia od samego Gorbaczowa, Jaruzelskiego i wszystkich co się załapali w łańcuszku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka