Dodaj do ulubionych

strajk mediów - cóż za okropność

11.02.21, 09:48
przez jeden dzień Polacy zostali pozbawieni kluczowych informacji, a mianowicie:
- jaki zły jest ten wstrętny Kaczor,
- żoliborski bandyta ukrył się w schronie ze strachu przed M. Lempart,
- jak zdegenerowany karakan chce nam wszystkim zaszkodzić,
- co znów zbrodniczy karzeł wymyślił aby psuć Polskę nadal,
- krwawy dyktator zaciera ręce z radości, że urządził nam piekło,
- itd.

Szkoda tylko, że ten spontaniczny straj tak szybko upadł właśnie.
Obserwuj wątek
        • sz0k Re: strajk mediów - cóż za okropność 11.02.21, 10:55
          perla_roztocza napisał:

> sz0k napisał:
          >
          > > W ramach protestu przeciw opodatkowaniu reklam sami się opodatkowali rezy
          > gnując
          > > z wpływów z reklam przez cały dzień.
          >
          > i to jest najśmieszniejsze.
          > Co za kretyni właśnie.

Muszę ucziciwe przyznać, że należy się chapeau bas Jarkowi i PiS za pomysł opodatkowania mediów, które były i są głównym rozsiewnikiem histerii covidowej właśnie w celu neutralizacji skutków tej histerii.
          • kalllka Re: strajk mediów - cóż za okropność 11.02.21, 13:10
            Mnie się nie podoba. I nie dlatego, ze pomysł nienowy-wyciągania z jednej wkładania do drugiej, kieszeni /ciągnięcia zysków z obsługi /ale, ze jest idiotycznie sformułowany.
            Czyli będzie dokładnie odwrotnie niż w zamyśle unijnego podatku cyfrowego- kontrolowania mechanizmów/ algorytm= semantyka/ gigantów cyfrowych.
            Ergo- zyska na tym hejt, pracujący przy i na reklamie / właśnie/
            U nas reklamy najskuteczniejszej-najtańszej opartej o polski mentalny algorytm: anonimowość=niejawność mechanizmów- przerzucanie odpowiedzialności.
            No cóż, za chwile zaczyna się spis powszechny, wtedy będzie możliwość zweryfikowania skuteczności/ nieskuteczności „ podatku od przychodów....”

Poza tym sformułowanie: opodatkowanie od przychodu: to gotowiec w formularzu spisu powszechnego, który lada moment....

• qwardian Re: strajk mediów - cóż za okropność 11.02.21, 14:08
              kalllka napisała:

> Ergo- zyska na tym hejt, pracujący przy i na reklamie / właśnie/

Ręka nie powinna być podatkowana, z wyjątkiem tej co sięga do cudzej kieszeni i szarpie własnym ryjem. Wczoraj był naprawdę fajny dzień, ale czegoś mi brakowało. Kiedy widzę Belzebuba, bardziej zbliżam się do Boga..
              • kalllka Re: strajk mediów - cóż za okropność 11.02.21, 15:28
                No kurde, co powinno, a co nie/ opodatkowane/ nie jest przedmiotem dyskusji;
                prl, zrobił to co najłatwiejsze- wyraźnie spersonalizowal wątek, możliwym wiec,ze będzie z tego tasiemiec, uzbrojony nawet.
                Tyle w jego temacie.
                Co do mnie,
                wczoraj, po wysłuchaniu radiowej audycji, a właściwie kilku zdań Warzechy,
                zdałam sprawę, ze rozumiem co autor projektu” podatku reklamowego” miał na myśli ale, ze jest semantycznym bublem, dokładnie w tym, ze implikuje konflikt.
    • qwardian Re: strajk mediów - cóż za okropność 11.02.21, 10:51
      Natomiast pytanie, czy potrafimy żyć bez Belzebuba. Naturą człowieka jest, żeby jednak go podglądnąć i sięgnąć PO zgniłe jabłuszko. Złapałem się na tym, że przełączyłem na Monisię Olejnik o 20.00, albo inne szczujnie. Normalny człowiek nie powinien tego robić, ale też nigdy nie składałem tego rodzaju deklaracji. Dusza człowieka jest nieodgadniona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka