Dodaj do ulubionych

Polska jest.......

17.04.21, 08:30
"Polska jest małą dupą, na której rośnie wrzód większy niż ona sama. Wypełnia ów szankier ropa o medycznej nazwie Kościół katolicki.
Stanowi on mieszaninę ciemnoty, zakłamania, zacofania, arogancji, obłudy, chciwości, głupoty, wsteczności, agresji, autorytaryzmu, egoizmu, dyletanctwa i żądzy władzy. Kościół wojuje ze swobodą i urodą życia ludzi. Dla wyznawców ma zakazy i nakazy. Poprzez prawo państwowe i wpływy narzuca je wszystkim. Pół ludzkości ma odgrywać role społecznie podrzędne i być maszynkami do przekazywania genów. Ogół ma widzieć moralność w kroczu, a kler chce regulować funkcjonowanie genitaliów i odbicie tego w nauczaniu i kulturze. W dobie informatyki egzorcyści gonią diabły. Dewoci blokują współczesną sztukę. Cokolwiek by mówić o PRL, ewoluowała ona, co prawda zygzakiem, od stalinizmu, jego zbrodni i zależności od ZSRR do Okrągłego Stołu. Postępem był Gomułka wobec Bieruta, Gierek wobec Gomułki, Jaruzelski wobec Gierka. Polski Kościół odbywa drogę w odwrotną stronę. Dajcie mu 100 lat, a podpali stosy i stodoły.
Wpływ Kościoła i jego nacjonalistycznych wypustek politycznych wykluczają rzeczywistą europejskość kraju. Wyznawcy smoka gender i zbrodni smoleńskiej nie stworzą innowacyjnej gospodarki, zgnoją naukę i wszelki postęp, także techniczny i społeczny. To gangrena.
(...)
Reasumując:
polski Kościół, czemuś rzymsko-katolicki, to dowód na trafność ateizmu. Gdyby Bóg istniał, już dawno zmieniłby personel."
Jerzy Urban
===========================
Na co to można w sieci natrafić.... czasem.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Polska jest....... 17.04.21, 09:44
   Bardzo mnie zawiodłeś Pikracie, bo pamiętam Ciebie jako wielkodusznego patriotę, który gloryfikował Kościół Katolicki za wywalenie z naszego terytorium semickich bandziorów, handlarzy biednych Słowian.
   • pikrat Re: Polska jest....... 17.04.21, 11:28
    Mógłbyś napisać co, twoim zdaniem, nie jest prawdą?
    Zakłamanie - tak czy nie?
    Zacofanie - tak czy nie? (ostatnio "wykryli" coś ze szczepionkami smile
    Arogancja - tak czy nie?
    Obłuda - tak czy nie?
    Chciwość - tak czy nie?
    Głupota - patrz zacofanie
    Agresja - tak czy nie?
    Autorytaryzm - tak czy nie?
    Egoizm - tak czy nie?
    Żądza władzy - tak czy nie?

    Już dawno temu stwierdziłem, że wśród kapłaństwa szeroko pojętego niewielu jest wyznawców. Czuję się z nimi bardzo blisko bo są ateistami tak jak ja. Zauważ, ze Urbanowi nie wymknęło się słowo pedofilia, zatem i ja problem przemilczę.

    Jeszcze w kwestii patriotyzmu.... Patriota to ten, który stroni od ludzi, których przymioty zostały wyżej wyszczególnione. Nie toleruje okupantów. Coś nie tak?
    • qwardian Re: Polska jest....... 17.04.21, 11:44
     Dlatego czcigodny Pikracie postawiłem na Ciebie, żeby coś zrobić w tej sprawie i wystawić rachunek semickim bandziorom za handel słowiańskich niewolników do kalifa w Kordobie. Tylko Kościół Katolicki stanął w naszej obronie, osoby pokroju Xięcialuki, Olega i Perły są bezużyteczne, bo wzbogacają się na biedzie, naiwności i systemie, zamiast bronić maluczkich.
     • pikrat Re: Polska jest....... 17.04.21, 15:30
      qwardian napisał:

      > Tylko Kościół Katolicki stanął w naszej obronie,
      =================================
      Qwardianie, oni stanęli w obronie swoich tyłków. Nie mieli wyjścia. Nawracali ogniem i mieczem.      osoby pokroj
      > u Xięcialuki, Olega i Perły są bezużyteczne, bo wzbogacają się na biedzie, naiw
      > ności i systemie, zamiast bronić maluczkich.
      >
      ============================
      Lukę trochę lubię bo to ateista jak ja choć niezwykle chamski. Oleg taki trochę spokojniejszy ale wyraźnie zagubiony, chciałby z każdym z wymienionych trzymać sztamę ale na dłuższą metę tak się nie da. Perła to tapicer smile Właśnie smile
      • qwardian Re: Polska jest....... 17.04.21, 17:32
       Kto wie co z tym Luką, kręci się wokół Żydów, bo coś chce sprzedać, a tam niewierzący w Boga są w cenie, bo takiego łatwiej do Piekła wsadzić. Jako narodowy robotnik rozkładam ręce Pikracie jak z takimi ludźmi Polskę ratować..
       • pikrat Re: Polska jest....... 17.04.21, 20:25
        qwardian napisał:

        > Kto wie co z tym Luką, kręci się wokół Żydów, bo coś chce sprzedać, a tam niewi
        > erzący w Boga są w cenie, bo takiego łatwiej do Piekła wsadzić. Jako narodowy r
        > obotnik rozkładam ręce Pikracie jak z takimi ludźmi Polskę ratować..
        >
        ===========================
        Piszesz w zastępstwie Kallllllllllllki? wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka