Dodaj do ulubionych

Grunt to miec haka

22.04.21, 08:43
Zatrudniony we wloskim szpitalu (w Kalabrii) mial haka na swoja przelozona. Dzieki temu hakowi, zwanemu po wlosku ricatta mogl przez 15 lat nie przychodzic do pracy i dostawac pensje. W sumie dostal, za to nieprzychodzenie, pol miliona €. Hak przestal dzialac, jak przelozona odeszla na emeryture.

Historia przypomina mi jednego dyktatorka, ktory tez dlugo spi i do pracy rzadko i ma tyle forsy, ze sie dzieki hakom na wieze chce wspiacsmile.

PF
Obserwuj wątek
      • czuk1 Re: Grunt to miec haka 22.04.21, 09:08
        Polski -francuz:
        > "Historia przypomina mi jednego dyktatorka, ktory tez dlugo spi i do pracy rzad
        > ko i ma tyle forsy, ze sie dzieki hakom na wieze chce wspiac"

xiazeluka napisała:
        > Tusk!

Xl.czuk: Xl. Strzał kulą ... ale ... jak zwykle - w płot.
    • felusiak1 Re: Grunt to miec haka 22.04.21, 19:17
      To nie jest śmieszne. To jest tragiczne. Przykro patrzeć kiedy czlowiek zaczyna odlatywać w absurd.
      Serdecznie doradzam urlop bez smartphonea i bez megafonów. Pelny relax.
      Ja odciałem telewizje, poczytam to i owo, zajmuje sie ciesiolka w drewutni i spokojnie czekam na koniec Ameryki.
          • polski_francuz Re: Grunt to miec haka 23.04.21, 07:45
            felusiak1 napisał:

" Zdyscyplinować się i odczepić od szefuncia. To ci nie sluzy i definitywnie ma negatywny wplyw na twoje plemię. "

Poczytaj samego siebie czy senioryte w wpisach n/t Bidena. Tez wam nie sluzy. Kaczynski jest wyborem tych, ktorzy niezbyt dzisiejszy swiat i sytuacje Polski rozumieja. Dzieki niemu mozna zrozumiec, jak doszlo do zaborow. Wydobywa z Polakow najgorsze ich cechy. I Ty chcesz bym przestal o nim pisac?

PF
              • polski_francuz Re: Grunt to miec haka 23.04.21, 09:03
                boomerang napisał:

" Zachowujesz się jak arystokrata-emigrant ganiąc polskiego chłopa że głosował na Kaczyńskiego. On głosował w myśl hasła "nie rzucim ziemi skąd nasz ród".

Raczej, jak ktos kto zna polska historie i wie dokod populizm prowadzi. Ambicje trzeba miec ale trzeba tez rozumiec kedy prowadzi droga na szczyt: (i) poprzez ekonomie; (ii) poprzez kompetentnych ludzie majacych odpowiedzialnosc.

PF
              • qwardian Re: Grunt to miec haka 23.04.21, 10:02
                boomerang napisał:

> Zachowujesz się jak arystokrata-emigrant ganiąc polskiego chłopa że głosował na
                > Kaczyńskiego. On głosował w myśl hasła "nie rzucim ziemi skąd nasz ród".

Chyba będę zmuszony zagłosować na JK, jeżeli moja trzecia próba posadzenia pietruszki korzennej zakończy się fiaskiem. Rzodkiewki na ten moment dają mizerny rezultat, bo jest zbyt zimno, ociepleniowi globaliści mnie oszukali i muszę palić w piecu..
    • herr7 Re: Grunt to miec haka 23.04.21, 09:29
      polski_francuz napisał:

> Zatrudniony we wloskim szpitalu (w Kalabrii) mial haka na swoja przelozona. [ur
      > l=https://www.spiegel.de/wirtschaft/italien-angestellter-soll-15-jahre-lang-nic
      > ht-zur-arbeit-gekommen-sein-a-e25ffe78-fed6-4304-9b68-e3000f8b4f4a]Dzieki temu
      > hakowi, zwanemu po wlosku ricatta mogl przez 15 lat nie przychodzic do p
      > racy i dostawac pensje. W sumie dostal, za to nieprzychodzenie, pol miliona €.[
      > /url] Hak przestal dzialac, jak przelozona odeszla na emeryture.

To tylko pokazuje, że Włochy to państwo, ale jedynie teoretycznie. A sprawa dotyczy południa Włoch. Dalej bym nie sięgał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka