Dodaj do ulubionych

Polscy wariaci starają się dogonić wariatów USAńsk

22.04.21, 12:23
ich:
Protest w obronie Tulei. Babcia Kasia zatrzymana i błyskawicznie doprowadzona przed sąd
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27004321,protest-w-obronie-tulei-babcia-kasia-zatrzymana-i-blyskawicznie.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsImg10
Babcia Kasia była, a dziadek wikul też?
Obserwuj wątek
  • kalllka Re: Polscy wariaci starają się dogonić wariatów U 22.04.21, 12:37
   Dziadzio wikul klei w guglach; Pełno tam presji
   na oko i zaraza / jak znam życie-jęczmieniem/ gazetę.
   Wszak francy nomen omen- zielono było.
   Jak dla mnie fakt ,ze napędzają wiadomości za pomocą wypchanej przez indywidualne konta reklamy, zmianę statystyk jest powodem potwornych strat wyborczej.. no ale to już temat dla rodo.
   • kalllka Re: Polscy wariaci starają się dogonić wariatów U 22.04.21, 13:03
    Nie no.. perła, zgorzknienie przez ciebie przemawia... Wspomniana pani Kasia, to racjonalna osoba.ale jak każdy, zwłaszcza w jej/ naszym wieku, podatna na podprogowa reklamę.
    strajk kobiet został wymyślony i przeprowadzony przez hejt.pl z doświadczenia wiem, ze dziewczyny oddają pole walkowerem swoim facetom.. ci niestety pracowici nie są wykonują prace w formule; stad do półdo czeciej.
    I właśnie tzw sztrajk kobiet świadczy o takim wikulowskim potraktowaniu sprawy... zero polotu w treści- brak znajomosci nowoczesnych nie inwazyjnych technik pozyskiwania info, brak obycia z językami nowych technologii, byle jakość wykonania., no i próby przerzucenia odpowiedzialności na „druga stronę” to przecież wizytówki wikula, benka, pf, pikrara... cała czereda od lat pasożytująca na systemie pod indywidualnymi kontami..
    A Pani Kasia to kolejny dowód i
    na ich bezczelna. działalność


  • pikrat Re: Polscy wariaci starają się dogonić wariatów U 24.04.21, 17:00
   Co się z tym forum stało. Igor Tuleja zasługuje na szacunek a tymczasem osobę, która staje w jego obronie skazuje sąd , który powołano do błyskawicznej rozprawy z kibolami. Tymczasem kibole stają się ulubieńcami Czarnej Góry, która za pieniądze podatników sprowadza ich na Sabaty by bronili Zbawiciela bluzgami z nożami w rękawach.
   Szef kiboli staje się obrońcą kościołów, sugeruje zakładanie bojówek i ćwiczy bandziorów w posługiwaniu się bronią palną. Tylko patrzeć jak z braku napadów na kościoły wezmą się za "prewencję" zabijając niedowiarków z miłości do Chrystusa, który jest miłością o czym te trepy nie mają pojęcia i nawet sam sz0k ich z tego błędu w pojmowaniu nie wyprowadzi.
   Dziś nie jeden starszy człowiek zastanawia się czy warto było obalać komunę, której zomowcy wydają się mniej zideologizowani niż dzisiejsza policja i kto wie czy nie byli mniej brutalni.
   • wikul Re: Polscy wariaci starają się dogonić wariatów U 26.04.21, 13:40
    pikrat napisał:

    > Co się z tym forum stało. ...

    Zawsze takich oszołomów tu nie brakowało, teraz zdominowali to forum.

    “Koniec. Wojna Wyzywam cię na pojedynek psychopato i dewiancie religijny z Żoliborza i każdego twojego psa bez kręgosłupa. Pojedynek na świadomość, wyedukowanie i empatię. Chowasz się starcze za kordonami policji? W 81ym roku też byłeś dokładnie tak samo odważny? Mam dosyć ciebie i twoich kumpli chamów przebranych w garnitury udających elokwentne i wykształcone persony. Mam dosyć nepotyzmu, cwaniactwa, indolencji, nieumiejętności, niekompetencji, cynizmu i chamstwa rządu. Mam dosyć dewastacji i rozkradania tego państwa. Mam dosyć patrzenia jak szarpiecie się o koryto kiedy kraj tonie w coraz większych długach. Mam dosyć ratowania płodów, które i tak umrą w momencie kiedy brakuje miejsc w szpitalach a ludzie umierają w karetkach albo na chodnikach. Ludzie którzy uczciwie zostawiają podatki w tym kraju i w zębach zanoszą każdą składkę ZUS, a w krytycznym momencie nie przysługuje im NIC. A w punktach analizy testów na nasz koszt analizowane są testy całych rodzin rządowych. Mam dosyć pierwszeństwa kast rządzących. Mam dosyć pierdolenia po 5 latach ze to wszystko Tusk, przez Tuska i dzięki Tuskowi. To są odpowiedzi dzieciaków z piaskownicy, gówniarzerii której ktoś zdeptał babkę z piasku. Mam dosyć wysłuchiwania, że jestem „chamską hołotą”, „zdradziecką morda” czy „gorszym sortem”. Mam dosyć patrzenia jak na stanowiskach zasiadają ludzie niekompetentni, nie mający pojęcia czym ich resort się kieruje, byle nasi, byle wierni a na ustach mający jeszcze gówno od dolizywania tyłków tych co wyżej w łańcuchu pisowskim. Mam dosyć faszysty i homofoba na stołku ministra edukacji, który forsuje kary cielesne wobec dzieci. Mam dosyć przyzwolenia na bicie kobiet w zaciszu czterech ścian. Mam dosyć nazywania ludzi o orientacji homoseksualnej „nieludźmi”. Mam dosyć żeby o mojej przyszłości decydował koleś, który sam nie może się zdecydować jakiej jest orientacji, nienawidzi kobiet i wszystkich będzie karał za swoją frustrację. MAM KURWA DOSYĆ! P.s. Na duże litery nie zasłużyłeś.”
    Łukasz Simlat- aktor,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka