Dodaj do ulubionych

Lemparcica stawia lewactwu ultimatum

29.04.21, 08:21
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27031321,strajk-kobiet-stawia-lewicy-kolejne-ultimatum-macie-zamiar.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2
Nie da się tego skomentować, łzy ze śmiechu zalewają klawiaturę.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Lemparcica stawia lewactwu ultimatum 29.04.21, 09:01
   Wobec braku reakcji OSK ponownie wezwał Lewicę do wycofania się z porozumienia z rządem. Podkreślił, że "bandycka, złodziejska władza" może utracić władzę, przegrywając ważne głosowanie. Jak zaznaczył Ogólnopolski Strajk Kobiet, to się nie stanie, jeśli "pożyteczni idioci z opozycji" ją uratują w tym głosowaniu.

   Trudno się nie zgodzić z powyższym, bo pieniążki, które spłyną z drukarni międzynarodowych pasożytów, opędzlują narodowego robotnika z efektu jego pracy i te brudne pieniądze spekulantów przyczynią się do likwidacji jedynego źródła prądu w gniazdku w nadwiślańskim kraju. Kiedy obejmę władzę na Zamku Cesarskim w Posen, ukarzę winnych dużo skuteczniej niż zrobił do meine kolegen aus Wawel Schloss...
  • calamity_miriam Re: Lemparcica stawia lewactwu ultimatum 30.04.21, 07:49
   Twórczo wkurzył znany Ci zapewne wpis Twardocha na FB. Szkoda w takim razie, że Szczepan. nie napisał wcześniej takich słów.

   Formułowane przez liderki Strajku Kobiet, panie Lempart i Suchanow, kolejne bezwzględne ultimata i następujące po nich kategoryczne "wypierdalać", dudniące niczym salwa plutonu egzekucyjnego, byłyby nawet zabawne, w stylu montypythonowskiego Czarnego Rycerza (odgryzę ci stopy!), gdyby tak naprawdę nie były bardzo smutne, bo od dawna chyba tak niewielu nie zmarnowało tak szybko słusznego gniewu i energii kobiet tak wielu.
   Fascynuje mnie i przeraża jednocześnie to, że autorka świetnej biografii Gombrowicza nie widzi groteskowości tych bojowych min, które stroi, tych wszystkich "to jest wojna" (nie jest), tych "idziemy po was" (chuja tam idziecie), nie zauważa następującego po nich, coraz powszechniejszego zażenowania i, co gorsza, znudzenia. Jak widać ani inteligencja, ani dogłębna znajomość literatury tak czułej na wszelkie tego rodzaju teatralności nie czyni człowieka odpornym na iluzje, które sam tka dookoła siebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka