Dodaj do ulubionych

Michalik o zabijaniu ludzi przez PiS :O)

08.05.21, 08:11
Metodą tej władzy jest moralne i cywilne zabójstwo

Eliza Michalik
8 maja 2021 | 07:00


PiS unicestwił moralnie kilkuset dziennikarzy, wielu policjantów, prokuratorów i sędziów, podejmował zamachy na posłów.

Rzecznik generalny TSUE powiedział, że polski system dyscyplinowania sędziów jest sprzeczny z prawem Unii Europejskiej. Zrobił to w dniu, w którym w Sądzie Najwyższym odbywał się sąd nielegalnej Izby Dyscyplinarnej nad wybitnym prawnikiem, sędzią Włodzimierzem Wróblem.

- To zemsta na człowieku, którego inaczej nie dało się złamać - powiedział prof. Strzembosz. Dlatego trzeba go było postraszyć groźbą utraty życia. I tak, wiem, co piszę: celowo nie wspominam o utracie immunitetu, tylko właśnie o groźbie utraty życia.

Bo zabić człowieka można na dwa sposoby: fizycznie i moralnie. Można odebrać mu życie w sensie zabicia jego ciała, ale można też, i pod wieloma względami to jest gorszy rodzaj śmierci, zabić go psychicznie i cywilnie. Odebrać wszystko, co kocha, spokój ducha i spokój jego bliskich, możliwość wykonywania wybranego zawodu, dobre imię i pewność jutra, można go nękać i gnębić, poniżyć w oczach opinii publicznej i zszargać reputację. To, co PiS robi sędziom Wróblowi, Tulei, Juszczyszynowi, Żurkowi, sędzi Morawiec i wielu innym, to jest właśnie próba cywilnego zabójstwa.

Ludzie ci pełnią służbę publiczną i utarta zaufania publicznego jest dla nich równoznaczna ze śmiercią cywilną. Oczywiście to działa nie tylko wobec sędziów, ta grupa zawodowa jako wymarzony chłopiec do bicia (zawsze ktoś jest niezadowolony z wyroku i uważa, że powinien być inny) jest po prostu świetnym przykładem. Ale tak naprawdę PiS w ciągu kilku lat swoich rządów stworzył państwowy zorganizowany system nękania ludzi, znęcania się nad obywatelami. Okrutny, podły i wyrafinowany sposób na zniszczenie każdego, kto wchodzi władzy w drogę, mógłby zainspirować ludzi do buntu, dać im przykład godnej postawy i sprawić, że zaczną się zastanawiać.

PiS unicestwił publicznie kilkuset dziennikarzy, wielu policjantów, prokuratorów i sędziów, zamachiwał się na posłów i liderów opinii, nęka także brutalnie protestujących na ulicach obywateli - i umówmy się, nigdy nie przestanie. Ta partia nie potrafi inaczej - przemoc jest nie tylko jej sposobem działania w polityce, jest też sposobem, w jaki jej członkowie widzą świat. Nie jako współpracę, wymianę informacji, dóbr i usług dla wspólnego dobra, bo w końcu wszyscy jedziemy na tym samym wózku, ale jako brutalną walkę, w której wszystkie chwyty są dozwolone. A że dysponują aparatem przymusu, podsłuchami, publicznymi instytucjami i pieniędzmi, to niewiele możemy na to poradzić. Oprócz stawiania czynnego oporu, mówienia prawdy i odsunięcia ich od władzy.

wyborcza.pl/7,75968,27060444,przemoc-jest-metoda-tej-wladzy.html#S.main_topic-K.C-B.3-L.1.glowka
To jest ta dobra zmiana w miejsce demokracji z ktora tak zaciekle walczycie, Najmilsi.

--
A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Michalik o zabijaniu ludzi przez PiS :O) 08.05.21, 08:25
   Pod wieloma względami to jest gorszy rodzaj śmierci, zabić go psychicznie i cywilnie. Odebrać wszystko, co kocha, spokój ducha i spokój jego bliskich, możliwość wykonywania wybranego zawodu, dobre imię i pewność jutra, można go nękać i gnębić, poniżyć w oczach opinii publicznej i zszargać reputację. To, co PiS robi sędziom Wróblowi, Tulei, Juszczyszynowi, Żurkowi, sędzi Morawiec i wielu innym, to jest właśnie próba cywilnego zabójstwa.

   Narodowy robotnik podpisuje się pod tym. My nie stosowaliśmy tortur emocjonalnych, tylko lekcję pokory i cierpliwości dzięki systematycznej pracy. Bozia zesłała na was straszliwą karę w postaci Kaczyńskiego, aż boję się o tym myśleć..
  • felusiak1 Re: Michalik o zabijaniu ludzi przez PiS :O) 09.05.21, 05:50
   Widzę, ze placzki placzą ale nie widze powodu. Sedziowie staną przed komisja dyscyplinarna i jesli zarzuty są bezpodstawne zostna oczyszczeni. I nie broń ludzi, ktorzy dopuścili sie zaniechania i obwinili sekretarke za to, ze ludzie siedzieli miesiac w wiezieniu bezprawnie. Odpowiada szef. To on niedopelnil obowiazkow. Nie ma sie nad czym rozczulać.

   benyk, to co wkleileś to szyta dratwa propaganda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka