Dodaj do ulubionych

Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął..

11.05.21, 10:18

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27068511,wlochy-kobieta-ktora-omylkowo-dostala-szesc-dawek-szczepionki.html
Robiłem wszystko, żeby załapać tego Covida, ale chyba muszę być bezobjawowy, bo nawet kontakt z zarażonymi mnie nie ruszał.
Obserwuj wątek
    • wikul Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 11:30
      Taki jesteś chojrak? To idź do szpitala zakaźnego zobaczyć i ewentualnie pomóc. Napiszesz tu co zobaczyłeś. Szpitale są pełne takich chojraków. tylko jak uda im się wyzdrowieć to już nie są tacy odważni.

Zwłoki teścia mojego syna od dwóch tygodni czekają na pochówek. Nie nadążają. Tam też możesz zajrzeć i zobaczyć co przeżywają bliscy ofiar chcący pochować ofiarę zarazy.
      • qwardian Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 11:59
        Chciałem złożyć wniosek na kierowcę ambulansu w szpitalu zakaźnym, ale wymagano specjalnych kursów. Mogę wziąć 40-krotną dawkę szczepionki i oznaczyć czarnym trójkątem każdego, kto tego nie zrobił. Dlaczego czekają na pochówek, można to zrobić we własnym zakresie przewożąc na cmentarz, kopiąc dół głęboki, długi na dwa metry i zakopać. Czyżby ksiądz robił problemy.
        • wikul Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 12:54
          qwardian napisał:

> Chciałem złożyć wniosek na kierowcę ambulansu w szpitalu zakaźnym, ale wymagano
          > specjalnych kursów. Mogę wziąć 40-krotną dawkę szczepionki i oznaczyć czarnym
          > trójkątem każdego, kto tego nie zrobił. Dlaczego czekają na pochówek, można to
          > zrobić we własnym zakresie przewożąc na cmentarz, kopiąc dół głęboki, długi na
          > dwa metry i zakopać. Czyżby ksiądz robił problemy.

Nie kłam i nie popisuj się ignorancją.

• qwardian Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 13:20
            Napisałeś, że czekają od dwóch tygodni. Nie są w worku? Nie są spryskane środkiem odkażającym? Ja to mogę zrobić, a następnie wykopać dół i zasypać w cztery godziny. Podobno mam nieźle gadane podczas pochówków, ale nie podejmę się tego w stosunku do osób, których nie znałem.
    • kalllka Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 12:35
      Ojczeniebiwski litości...
      Naprawdę takie bzdety w gazecie produkują i biorą za to pieniądze?
      To, ze plagiatuja i pewnie bezwiednie, podsuwane im przez forowych naukowców, zdezaktualizowane art sprzed kilku lat to wiadomo.. ale ze nikt tego plotkarskiego codziennego syfu nie sprawdza i nie weryfikuje... to już granda!
        • kalllka Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 13:09
          No i właśnie o tym, o informacyjnej dezinformacji, czyli bezprzykładnym szukaniu jelenia przez nie ułożone we właściwy sposób stosunki pracy= standardy informacyjne, w gazecie / metrze.
          Kto im, do jasnej ciasnej anielki, wciąż płaci za te pirackie fajki?
          Angole zorientowawszy, gdy im ruscy zaczęli używać„underground”, od razu odcięli finansowanie..
            • kalllka Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 13:50
              A to znany artys/tka?
              Pytam się teraz czys oryginał czy odtwarzacz, zanim kliknę; zanic, w tamach odświeżania info o swoich zasługach w tworzeniu artystów ze zwykłych ludzi, proponuje zasejwowanie ich spycjalnymi dzunglami.
              To dopiero będzie, inne dzwonienie przy wikule jeszcze inne przy ci, a już pirat, z racji swoich kierowniczych ambicji i radiowych koneksji , pewnie będzie dzwonił węzłami...
              Może zrobimy lokalny konkurs na anty piracki VPN, co prawda prochu nikt nie wymyśli, ale zastrzeżony, przynajmniej będzie wiedział, ze cos go strzyże , zamiast strzec.
              • qwardian Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 13:55
                Zamiast o moich rzodkiewkach, tak jest oryginal, chyba..

Never had a doubt in the beginning
                Never a doubt
                Trusted you true in the beginning
                I loved you right through
                Arm in arm we laughed like kids
                At all the silly things we did
                You made me promises, promises
                Knowing I'd believe
                Promises, promises
                You knew you'd never keep
                Second time around, I'm still believing
                The words that you said
                You said you'd always be here
                "In love forever" still repeats in my head
                You can't finish what you start
                If this is love it breaks my heart
                You made me promises, promises
                You knew you'd never keep
                Promises, promises
                Why do I believe?
      • kalllka Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 15:41
        Sporo warte. Ale ty- bum siedzisz w innych okolicznościach przyrody i uwarunkowaniach geo-politycznych za to eks PRL owskich.
        Może dlatego piractwo jest wciąż tak akceptowalne bo odpowiadające twoim doświadczeniom młodości-wolności?
        Mnie wydaje ze nie ma co dłużej udawać, ze metody z Mysiej, w tym wypadku-szczurzej, są dobre bo wypróbowane...
        doskonale widać choćby po przykładzie trumpwskim, ze działanie na najniższych instynktach- emocjach- przynosi medialnie- społeczne szkody.
        I dlatego pf ze swoimi głupimi hurtowo tworzonymi bredniami powinien być wycinany. Kłótliwość starca próbującego przejąć pozycje bazując na renomie forum. Po co gruntować czyjeś chore ambicje? Po co ułatwiać agresji i zurnalii informacyjnej wejście do profesjonalnych systemów. Po co pisząc z nimi jak z normalnymi dawać im referencje?
        Sądzisz ze ich nieustanna obecność na forach, co prawda kolidująca ze zdrowym (naukowym) rozsądkiem, jest jednak niezamierzona?
        ewidentne widać ze po coś maca..
        majac akces w procesy logowania- pompują wątki ale dając gazetowym sloikom zarobić na reklamie maja jednocześnie akces- ergo władze nad systemem
        podglad tras / routerów i sygnału radiowego / przez dawne pop, dalej przez internetowe platformy oraz z kooperację grup fb i laczeniu ich z biurem reklamy Agory- pełna informacje o danych zleceniobiorców- zleceniodawców. Itp
        Działają na starych niepisanych regułach:... budiesz dalsze i po_jebiesz albo ci prace ujebie...
        tak działał ,znany tu wszystkim indyk.. przejmując zlecenia/ wystarczyło ze parafrazował swój nickname na domyślny znanego angielskiego portalu pracowego. Tak działa pirat, pf i kilku pracowitych kacykow, chowających swoje interesy pod agorowymi...
        Neurolingwistyka rulez...
        Reasumując rżną cię bum, na dodatek i jak widać po twoich postach, bez uwzględnienia twojej przyjemności
        Nawet jeśli nie wierzysz ze dziobiesz, to i tak jak w powiedzeniu o szpaku i bocianie,
        reklamujesz fałsz, obłudę, informacyjna tandetę.

• qwardian Re: Taką szczepionkę bym natychmiast przyjął.. 11.05.21, 16:26
          kalllka napisała:

> Nawet jeśli nie wierzysz ze dziobiesz, to i tak jak w powiedzeniu o szpaku i bocianie..

Znałem Kaleczko takiego gościa, który pracował w Warsie i chwalił się, że robi z jednej herbaty pięć, to może o taką wartość chodzi razy 40. Bądżmy dobrej myśli, nawet jeżeli to dziesiąta woda po kisielu, to same nakłucia poprawiają nastrój i jakiś efekt jest, bo ręka boli, a akupunktura to bardzo stary zabieg i nikomu nie zaszkodzi..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka